SME
Utorok, 4. august, 2020 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SaS predstaví kandidátku do volieb po lete, na prvé miesto ašpiruje Sulík (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Konfrontácia programov a riešení

. . . že do volieb bude strana predstavovať svoj program čo najviac ľuďom po celom Slovensku

Veľmi by som si želal, aby všetky opozičné strany vytiahli na svetlo božie svoje programy a návrhy konkrétnych riešení. Mňa nezaujíma či si námestie mal objednať Fero alebo Jano, nezaujímajú ma prázdne reči typu vymeníme starých za nových, ale návrhy konkrétnych riešení. Som presvedčený, že ak sa súperenie o voliča presunie do tejto polohy, môže to pritiahnuť k voľbám aj množstvo doterajších nevoličov. Strany si nemusia navzájom škrabkať guličky, tá konfrontácia môže byť aj tvrdšia, len nesmie prekročiť hranicu, za ktorou by si už nedokázali sadnúť za jeden stôl. Som zvedavý, či dokážu opoziční politici prekročiť svoj tieň a konečne predviesť zmysluplnú kampaň. Síce nie som až taký optimista, ale možno konečne motyka vystrelí.
 

 

... po celom svete, nielen po Slovensku. Sulík je to posledné stvorenie ktoré si zaslúži nejaký hlas... nemôžem si pomôcť, ale absolútne nedôveryhodný človek. On odpíše vládu skôr, ako ju prezidentka vymenuje. Ktovie, ku komu chodí raňajkovať a kto si nahráva ich debaty pri rannej kávičke...
 

 

Práve naopak. Sulík a jeho SaS je jediná reálna, pripravené (odborne, personálne aj skúsenosťami) alternatíva, , ktorá by dokázala začať čistiť tento "smerácky" chliev.

Nádejať sa, že toto nevyhnuté riešenie pre Slovensko, by dokázali zrealizovať PS, SPOLU, či žaludi, je hlúpa naivita.
Možno by (najmä žaludi) dokázali pomôcť SaS v koalícii, ale len v prípade, že SaS bude mať silu a značný počet mandátov, aby viedli takú koalíciu. Ak nie, tak sa to do 1 roka celé rozpadne, lebo tieto "nové" strany sú nevykvasené a za 1 rok sa s partnermi alebo aj sami vo vnútri, 100x pohádajú ...
Toto by bola pre Slovensko premárnená šanca.
Tak je hlúpe vypisovať jaloviny o nedôveryhodnosti na Sulíka, či SaS. To nič pozitívne neprinesie.
 
Hodnoť

 

Sulík má s porcovanim medveďa behajuceho po lese bohaté skúsenosti. Pri jednej takej porcovacke si už aj skoro ruku odsekol :).
 

Kedy?

Ty budeš nejaký "harakter", čo dokonca "pinokio" ?

Alebo vieš napísať, čo asi tak, po výsledku volieb, kedy bola SaS najsilnešia strana (z pôvodnej opozície), čo asi tak mal Sulík robiť, ak nie začať rokovať s potenciálnymi partnermi (SIEŤ+pinokio, MOST-harakter, či Kollárova rodina ...) s cieľom vytvoriť vládu bez SMERu!

Že poza jeho chrbát (a aj poza verejnosť !) niektorí harakterní uprednostnili válovy (Világi povedal, že treba so SMERom), predsa NIE JE chyba Sulíka!
Hlavne, že ste takýchto šmejdov volili - ktorí potom urobili vládu "kontinuity", ktorá viedla k vražde Kuciaka a Martiny, mafiám ovládajúcim štát, bujneniu justičnej mafie a pod.
Zbytočne to hádžete na Sulíka. On s týmto nič nemá!
Radšej spytujte vlastné svedomie, komu ste umožnili vládnuť.
 
Hodnoť

 

Ten úbožiak vôbec kandiduje?
 


Najčítanejšie na SME Domov