SME
Pondelok, 10. august, 2020 | Meniny má VavrinecKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dobré ráno: Mečiar zakladá stranu, je to odkaz oligarchov Ficovi? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Dostal verdikt od Ciznara

teraz by uz mal len vzkriesit HZDS nech je deja vu dokonale. Ked sa s nim spoji Harabin, tak uhraju aj 5% a spolu s Ficinom zamoria Slovensko Orbanizaciou alebo Babisovizaciou.
 

Bicyklista,porosenkov nasuskavac,reforma

zdravotnictvo,ktore nam zavidi cela Europa,nehovoriac o II pilieri!!!!!!
Nas dnesny blahobyt a nadchadzjuce radovanky a kolotoce pri prilezitosti neznej strngacky.
Mame to tu dobre,len si to nesmieme skrabkat.
Co na to nasi znami privatizeri narodneho majetku,excelencie v exile ing.Ivanko Miklos,expremier na bicykli ing.Miklos Dzurinda,MUDr.Tamas Szalay s manzelkou,MUDr.Rudlo Zajac a Pedro Zajac,hovorkina MUDr.Alexandra Novotna?
Co robkaju dnes natlieskavaci redakcnicinovin Sme
Apropo,ako sa nam vyvija vysetrovanie sexualnych zlocinov,odhalenych nasim papezom?
 

Odporný smrad

Sexualni zlocinci

dalej behaju po slobode. Richter hlada alternativu k Cistemu dnu a marxisticky pedofilny parazit veselo bzdie do poslaneckej stolicky a svoje neukojene sexualne pudy ventiluje na FB statusoch.
 

Sexualni oltarni zlocinci,sa upenlivo

modlia.
Co tak nasadit presnu DNK analyzu vsetkych vysvetencov a nemanzelskych dietok,povedzme v statoch europskej unie?
Ziadne falosne obvinenia,ziadne dohady,len dokazy.
Ak ked teologovia redakcie Sme,systematicky zmizikuju,kazdy diskusny prispevok,presne podla idealu neznej strngacky,co asi znamenaju vedecke dokazypre nase cenzorske autoriti vo vedeckom oddeleni spravodajcov novin Sme?
 

 

porošenkov nasuskávač

https://spravy.pravda.sk/domac...
https://www.energia.sk/plyn-a-...

zdravotníctvo oddlžil mikloš a radičová dnes je tam sekera cca 700 mil. za 12 rokov vlády smeru neplatíme "zajacove 20 Skk = 0,7 eura ale 10 eur za vyšetrenie.
nezverejnená zmluva s SPP
odkup matky SPP ktorá robí dlhy tento rok tak 200 mil. ziskova časť podniku daná súkromníkovi

ešte dáme niečo?
 

Drang nach Osten,risski nemci,

majitelia kolonie slovensko,pouzivaju nasich "hlavunov"na realizaciu adolfovho sna.
Je tu uz len malicky zadrhel.
USA,uz vobec nema zaujem financovat nemcurov a ich velkonemecku risu.
Nastava cas,kedy nasi risski majitelia,nebudu potrebovat gastarbeiterov a budu musiet platit za svoj velkopansky zivotny styl.
Turci sa postaraju o zvysok
A slovenski"politici",mozu kolaborovat s Porosenkom a exilovym financmajstrom,najlepsim neznostrngackovym privatizerom narodneho majetkut.c.na Ukrajine.
Do toho!!!!!!
 

P.Krylov - Kočner-Mečiar- Peter Toh

1./ Kto je Peter Toth :

- sledovač Kuciaka / dostal od Kočnera - ten od bodora a ten od Gašpara / presnu Kuciakovu adresu / za Kočnerove prachy .. žeby Kočner ako biely kon RUS zaujmov na SK-u ?

- v prednovembrovom období :

/ skryvanie najhladanejších teroristov ako Carlosa /Šakala -ktorý sa u nas v r.1981 pripravoval na teroristic.utok na budovu vysielača sl.Europa v Mnichove s ktorym mu vtedy pomahal Kočnerov kamo Peter Krylov / citujem B.Bugara z TV Markiza debaty s Mečiarom 7.marca 2017 / ..neskor vmontovaný cez NL firmu do podvodu na Technopole s cielom kompra na Kočnerovho spoločnika syna prezidenta M.Kovača ml. s cielom vytvoriť zo SK-a čiernu dieru v očiach Zapadu..a znemožniť SK-u prístup.rokovania s EU - RUS zaujem.. ,dalej Babraka Karmala v BB a v Skl.Trepliciach resp. výcvik arabskych teroristov v Zastavke u Brna,v Jilove u Prahy, v PN na letisku AJ pplkom Cervanom ,otca unesenej L.Cervanovej v kauze ktorej-podla dokazov v poicl.arch.v Kaniciach - KGB a SOV GP donutila pražsku skupinu "vyšetrovatelov" okolo CS agenta KGB Pješčaka vyprefabrikovať - nezakonnymi prostriedkami si vynucovali falošne doznanie NAHRADNYCH vrahov Cervanovej s cielom KRYŤ skutoč.unoscov Cervanovej organizovanych prevdepodobne Moskvou ...

- v ponovembrovom obdobi :

1./ ked skupina Obroda skladajuca sa z byv.agentov ŠtB Igora Cibulu - DODNES riadiaceho Petra Totha a poslanca Marčeka -,Ciklaminiho atd.riadenych Sovietmi /Rusmi / PRETLAČILA 10.jan.1990 do f.MV SSR ŠtBakov Mečiara a jeho nam.Schvechotu s cielom skartovať KGB a ŚtB spisy- aj v TN Tisovej vile - na SK-u https://dennikn.sk/blog/945505...
2./ unos Kovača ml.a vražda Remiaša do ktorej už boli vmontovaní Peter Toth- ked bonzol SIS-ke Remiaša /podla Remiašovej / , Kočner, Mečiarova prava ruka Nagyova - akasi odbdoba Troškovej - zrejme Kremelska zvodka , dalej Kaliho žena operovala v skupine nahanajucej Oskara Fegyveresa po Švajci kde Oskara paradoxne skryval Kočner s Knažkom..atd.
3./ "autohavaria" Dubčeka - mal ísť svedčiť na mosk.sud ,pravdep.vraždy Sl.Stračara - predčasne spopolnili jeho telo potom ako nahle zomrel na "žaludočne ťažkosti" počas služobky v BRA pred volbami v lete 1990 - chcel konkurovať v ramci VPN Mečiarovi na post premiera - podonbnosť s predč.spopolnením tela cca 40 ročnej NEznasilnenej ženy NEpreukazatelne stotožneneho s L.Cervanovou resp. s predč.spoloplnením vraku vrtulnika v ktorom "tragicky" zahynula Husakova žena zaujimajuca sa o pozadie KC ,dalej Langoša,Valka,Gauliedera a čo je najhoriše pravdepodobne vraždy aj K + K
4./ "Dúfam, že raz pôjde do basy,“ vyhlasoval Kočner v roku 2012 v reakcii na Lipšicove slová o podozrivých prevodoch na jeho účtoch. Podnikateľovi vtedy prišli z Belize cez účet na Malte tri milióny eur..stačilo SME info doplniť ..kde ma švagra v banke a je podozrenie,že sa jedna prepieranie peniazi pochadzajucich z medz.org.zločinu / medz.obchody s omamn.latkami ,prostitucia ap. riadeneho FSB/predtym KGB / už od 80-tich rokov 20.stor.,podobne ako Ngandghretta na linke ITA-Michalovce atd./ Sumu Kočner neskôr označil za zanedbateľnú a takú, ktorú si ani nevšimol.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/2218033...

Kto je Mečiar ? :

- biely koň ŠtBaka Igora Cibulu / riadiaci Petra Totha / parťáka KGB zločinca gen.Pješčaka / býv.nam.FMV,MS SSR,GP ČSSR / s ktorym pretlačili Mečiara so Schvěchotom 10.jan.1990 do vrcholovej ponovembrovej politiky s cielom skartovat spisy slovom KRYT OBLUDNE nepremlčatelne KGB a ŠTB zlociny proti ludskosti..vid Kauza Cervanova,vraždy knazov Polaka,Coufala - zmizol další novinar Prace Samuhel šetriaci vražd
 

F.Gal,Flamik Zajac paktovali s Mečiarom

Reakcia na otázku pánov P. Zajac , F.Gál a J.Flamík, ktorí pátrajú: Ako to, že Mečiar dostal moc?
JÁN BUDAJ
Túto otázku si položili práve tí traja niekdajší politici, ktorí po voľbách 1990 ovládli VPN a odovzdali Mečiarovi do rúk moc, urobiac z neho prvého (a posledného) premiéra VPN.

Nasledujúci text podnietil článok[1] podpísaný pánmi Zajac, Gál a Flamik. Príčinou je, že im ich „trojpamäť“ poriadne zlyháva. Napríklad nik z troch autorov si nevšimol zásadné chyby v osobách aj dátumoch.[2]. A ešte menej si spomenuli na to, že to boli práve oni, kto po mojej politickej likvidácii odovzdali vládnu moc do rúk Vladimíra Mečiara.

Za Mečiarovu moc je vraj vinný Kňažko. . .
…a tiež ja. Tak by títo traja páni chceli vidieť svoju zodpovednosť za zrod Mečiarovej moci. Kňažko je vraj na vine ešte aj tomu, že ho musia aj po rokoch znovu a znovu okydávať a urážať, pretože sa v akomsi rozhlase (českom) nedostatočne kajal za to, že stvoril Mečiara. Tvrdia, že preto je okydanie Kňažka (a jedným šupom aj mňa) ich morálnou povinnosťou, inak by sme ostali v zajatí „sveta založeného na lžiach a konšpiráciách, na porušovaní pravidiel…“. S týmto sa nedá nesúhlasiť – v takom svete neostávajme! Preto tentoraz poruším zvyk nereagovať na lži bývalých spolupracovníkov z vedenia VPN a skúsim im pripomenúť, ako stvorili Mečiara.

Kto poznal Mečiara?
Z viacerých neprávd v citovanom článku pánov Zajaca, Gála a Flamika je najbezočivejšou tá, že sme vraj ja, Kňažko a ďalší členovia vedenia VPN poznali V. Mečiara, derúceho sa cez VPN ku moci práve tak, ako ho poznali F. Gál a P. Zajac (a spol.). Lenže – na základe ich vlastných vyjadrení sa dá preukázať, že v tej rozhodujúcej chvíli, kedy sa Mečiar dostal do čela vlády, to boli práve oni – a len oni – ktorí už od jari 1990 vedeli, že V.Mečiar porušuje zákony, klame, spriada konšpirácie a nedodržuje dohodnuté pravidlá – ale predsa o tom pred nami ostatnými mlčali. Tzn. že poznajúc – ako jediní – pravú tvár V.Mečiara, kryli jeho trestnú činnosť.

Práve oni, páni Zajac, Gál, Flamík (a spol), ťažili pred voľbami 1990 z Mečiarovej trestnej činnosti, a potom, v júni 1990 sa v byte P.Zajaca s V.Mečiarom dohodli, že mu zabezpečia nomináciu za premiéra VPN. Takto sa V. Mečiar dostal po prvých slobodných voľbách na špičku moci, strhnúc na seba dôveru voličstva vyplývajúcu z renomé Nežnej revolúcie, aj z renomé hnutia VPN ako víťaza volieb 1990. Vzápätí sa premiér Mečiar na svojich politických stvoriteľov vykašľal , čo ho doviedlo k nevyhnutnosti založiť si vlastné hnutie. S týmto hnutím vyhral voľby 1992, aj voľby v r. 1994 – odkedy sa začala éra tzv. mečiarizmu , čiže mafiánsko-korupčného systému, ktorý s neveľkými modifikáciami trvá podnes.

Marec 1990: V. Mečiar zabezpečuje F. Gálovi nelegálne informácie z archívov ŠtB
To, že V. Mečiar disponoval na jar 1990 nelegálne získanými materiálmi a rovnako aj nelegálne získanými informáciami z archívov Federálneho ministerstva vnútra , do ktorých podľa zákona nemal prístup, to preukázala tzv. Javorského správa, čiže správa vyšetrovacieho výboru SNR, vyhotovená na jar 1992 vyšetrovacou komisiou parlamentu pod vedením poslanca Javorského[3]. Po rokoch jej závery potvrdil aj F. Gál, keď povedal : „Mečiar už v marci 1990 zneužíval moc a prekračoval zákony“[4] . Trvalo to 15 rokov, ale F. Gál napokon priznal aj to, že o nelegálnych praktikách Mečiara vedel už pred jeho výberom za premiéra VPN (tzn. pred júnom 1990) . Priznal, že nezákonné informácie získaval od Mečiara už v marci 1990 – tzn. že vedel o tom, že Mečiar prekračuje zákon
 
Hodnoť

 

Koho uz tato stara meciarovska mrcina zaujima ? Ten moze bluznit o navrate do politiky ako Adolf v aprili 1945 o virtualnych diviziach.

Na druhej strane, mladsi a vitalnejsi Pista Harabin do politike ide. To uz je dnes viac ako iste. Dokonca sa nechal pocut, ze ho ani Lex Harabin nezastavi. A to bude naozaj nebezpecny meciarovsky zombik.
 

 

super,davno som sa tak dobre nezasmiala ,veru presne tak je to
 

Snaha a stiepenie stran

Meciara skor do politiky tlacia media ako SME , sam ani tak netuzi po dalsom znemozneni ale vyborne sa hodi. Vytlak ma mozno 1% . To iste plati aj pre Harabina ktoreho sa snazia postavit do role nejakej osobnosti - " velky favorit na prezidenta " ale skutek utek. Umelo vytvoreny obraz len aby rozbil LSNS , aby aj " extremisticka" scena bola rozbita na male kusky ako je to v pripade terajsej opozicie. Netreba zabudat ani na Druckera pripadne malinka podpora pre Chmelara sa ujde .Kazde jedno stratene percento je plus pre PS,Zaludov a podobne. O tom cele je . Inak smutne je ako Meciar dopadol a smutne ze nema pri sibe ludi co vedia triezvo zhodnotit dany stav.
 
Hodnoť

 

Prečo tomu dávate taký priestor? Maximálne je to vhodné do kategórie vtipy.
 
Hodnoť

Skutok sa nestal!

Skutok sa nestal! Rozhodol o tom ten, kto bol opravneny rozhodnút. Ako v prípade Remiáša vtedy, tak aj v prípade únosu teraz po zrušení amnestií. Výsledok 61:0 sa mení týmto neskutkom 1:0 na 62:0 Alebo budeme počítať na pravej strane Janušeka, Štefanova, Kočnera a Bašternáka, nech ním nie je tak ťažko?
62:2
 
Hodnoť

 

Čo ešte chce tá politická mŕtvola? Pochopil že ho nikto nechcel? Mne sa zdalo že toto vedel, zabudol? Teraz sa znova chce vrátiť na kríž a mlieť kraviny a konšpiračné bludy? A byť fašista, iné mu neostane, čo chce ten starý uj? Mal dosť, tak nech je rád, že nebol bručať, sviniar jeden!
 
Hodnoť

 

Kto bude velku hlavu s usiskami volit, ked ti, ktori si ho pamataju, sa medzicasom zamilovali do Fica? Je ako mrtvy snubenec vojak z Erbenovej Kytice, vracia sa, ale uz je nepouzitelny. A vlastna hlava kontruje oligarchami?! Uz je asi zmiereny s tym, ze ho hodili cez palubu, ked vobec priznava ich existenciu.

Zrejme sa v skupine tych, ktori doteraz nechodili volit skryvalo viac blbcov ako sme dufali, ked take od pohladu odporne zjavy ako on a Harabin, so vsetkym co tahaju z minulosti za sebou, este najdu mnoziny ludi, ktorym su sympaticki.
 

 

Sympatie ku kravatovým zločincom Mečiarovi a Harabinovi sú ako lakmusový papierik inteligencie/charakteru jednotlivca. Osobne ich takých poznám niekoľko (veď som z takého regiónu). Až na pár pomýlencov, ktorí veria tomu, že idú bojovať za tradičné hodnoty proti liberalizmu sa jedná o ľudí, ktorí hľadia len na to, kde koho odr... okašlať, so súrodencami sa sekajú o pozemky do krvi a robia peklo zo života druhým.

Ako sa hovorí, každý tovar má svojho kupcu, v tomto prípade ide o prototyp voliča vyznávajúci tradičné slovenské/národné hodnoty: závisť, nenávisť, zlobu, prospechárstvo a kradnutie.
 

 

To je presne, v jedinej familii Meciarovych volicov co poznam, sa nevahali opinkat o rodicovsky dom :) Plus hlupost, su to ludia s ktorymi sa musi komunikovat v holych vetach, inak sa stacaju.

To, ze zo Slovenska poutekali tisice vysokoskolakov tejto sorte politikov maximalne vyhovuje.
 
Hodnoť

 

Uircite sa ru znova rozohrala velka sachova partia sedych eminencii korupcie, spravodlivosti a maci na svk.
Draxler, pelegrini, madaric, zala a benova, meciar, pohon na kocnera, basternaka, kalinaka, gaspar...
Za akym konkretnejsim ucelom si netrufam odhadnut, no pre dobro republiky to celkom nebude, skor len vymena figurok bez nejakych vacsich skod a udrzanie policie a sudov v doterajsom mode.
 

 

Urcite uz davno rozohrali velky hraci s nasimi peniazmi svoje chapadla. Len to naznacuju s Meciarom je blbost jednou vetvou su Trubacovci ,kde sa sme snazi zahmlievat tymto nezmyslom
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov