SME
Streda, 8. apríl, 2020 | Meniny má Albert

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico pochybuje o vplyve Kočnera na vyšetrovateľov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

...

"Fico pochybuje o vplyve Kočnera na vyšetrovateľov"...aké prekvapenie :)
 

Sused

je frajer, ze chodil ku Kocnerovi po rozumy v papuciach a nie je v mobile, tak ako velka skupina politikov, prokuratorov, vysetrovatelov. Na SK sa kazdy rad pochvalil kamaratstvom s velkopodnikatelom. Prospechari to maju v nature.
 

Ustavny sudca v zalohe

prehovoril jazykom svojich ludi. Anjeli z mojho okolia nikdy nepachaju korupciu ani kriminalnu cinnost. Sme svatci a uz nas treba len blahorecit.
 
Hodnoť

Capo de tutti

spochybni abolutne vsetko co by mohlo uskodit jeho ludom. Stat je v totalnom rozklade a on bojuje ako lev za ochranu zlodejov a inych vredov zo svojho okolia.
 
Hodnoť

 

"Tak určiteeee..."
 
Hodnoť

 

Čo už iné ostáva tomu klamárovi, zlodejovi a zločincovi Ficovi, ako obhajovať mafiu, ktorú živil? Prichádza o moc, tak si uvedomuje, že dobre nedopadne. Padni komu padni!
 
Hodnoť

To je fakt čistý demagóg

Označiť nejakú personálnu agentúru na strážnikov ktorá dodáva strážnikov statnym organizáciám ,,,za dôležitého zamestnávateľa ,,,,,no silná káva ... Bonul je personálna agentúra na strážnikov ktorá sama o sebe nevytvara nič ,žiadne hodnoty žiadny know how nič!!!
 
Hodnoť

 

Pre súdruha je táto SBS dôležitým zamestnávateľom? Skôr je to práčka štátnych peňazí pre Smer, podobne, ako alobalové uhoľné bane. Pre súdruha precedu veľmi dôležité. Hádam nebude z vlastného platiť nadchádzajúcu volebnú kampaň, SNP, MDŽ,... To on takéto veci rieši sám a vlastnou hlavou.
 
Hodnoť

 

1. Ak K. sedí (teda sedí) to vôbec ale neznamená, že nemá nezákonný vplyv na orgány činné v trestnom konaní. Jednoducho, ak by K. (keď ešte nesedel) nemal krytie cez vyššie stranícko-vládne štruktúry KSsmeru, nedotiahol by svoj "biznis" k takejto obludnosti. A keďže tí čo ho kryli v minulosti, majú tú možnosť kryť ho aj naďalej, a túto nesedia, potom predceda Vlastnou hlavou len tára. To že K. je naďalej vo väzbe, neznamená, že stratil "vplyv". Vyplýva to len z dnešnej situácie, lebo "prepustiť" si ho dnes nedovolia ani tí, čo ešte včera s ním lyžovali, podnikali, debatovali....

2. Ak by Bonul nebol nasatý (zas cez KSSmer) na štátne zákazky, na urofondy, stimuly a vianočné večierky, tak je to firmička s maximálne dvoma desiatkami zamestnancov, a nie "dôležitý zamestnávateľ"

Budúce voľby to snáď bude des a hrôza. KSSmer urobí čokoľvek aby dostali sa do parlamentu. Spolu so SNS, spustí také predvolebné nákupy, že rozpočet ťažko zaplače. Kotlebovci cez svoj štandard tých 10% uhrajú. A už, meč si leští Otec vlasti rozkrádania plus ctihodný známi drogového veľkoobchodníka, boj proti mafii sľubuje. A vo voľbách stačí zas len málo. Stačí ak nesúhlasná väčšina k voľbám unúvať sa nebude a a "Pro národná koalícia zla" bude reálna.
 
Hodnoť

Je to dôležitý zamestnávateľ

Fico veľmi dobre vie koľko členov Smeru je na jeho výplatnej listine...
 
Hodnoť

 

hmm tak toto sa teda vobec nedalo cakat heh. este aj na ficka dojde
 
Hodnoť

Aj baňa Nováky

a alobalové peniaze boli dôležitým zamestnávateľom. Asi dostáva tiež, ale už nie v alobale ale v inom "balive".
 
Hodnoť

 

Nechcel by som byť v koži Fica, až začne Kočner spievať.
 
Hodnoť

Vyzerá to tak, že

Fico má asi pravdu. Kočner nemusel mať žiadny vplyv na vyšetrovateľov a iné orgány činné v trestnom konaní. Mal na to svojich ľudí, ktorým posielal z väzby motáky a úkoloval ich. Tí mali potom kadekoho ovplyvňovať a kadečo zariaďovať...

...Okrem iného Kočner vo svojich lístočkoch spomína viacerých vysokopostavených ľudí či známych mien, ide napríklad o špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára, nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra, advokáta Mareka Paru a iných. „Chcem vedieť, prečo zlyhal Mamojka! RF to mal vybaviť.“...
https://www.topky.sk/cl/100371...

Možno ten Mamojka ani nezlyhal, ako si myslel Kočner, ale zlyhal R.F., ktorý to u Mamojku nevybavil a preto Mamojka vôbec nevedel, že sa má postarať o Kočnerovo prepustenie z väzby. Ja by som si na mieste neznámeho R.F. vybavil ochranku 24 hodín denne, keby sa dalo, tak do konca života. Kočner má chápadlá všade a keď sa dozvie, že ho ten R.F., ktorému tak veľmi dôveroval, zákerne hodil cez palubu... Nechcel by som byť v koži R.F.

P.S. Veľkou záhadou ešte ostáva, kto je ten R.F., ktorý mal vybaviť u ústavného sudcu Mamojku, bývalého poslanca SMERu, Kočnerove prepustenie z väzby. Zatiaľ som pri mojom skúmaní vylúčil Ruskú Federáciu. To by Kočner, vyučený žurnalista, určite napísal "zlyhala" a nie "zlyhal"... ;o)
 

 

Ta šak Roger Federer, ňe ? :-D
 

 

Bohužiaľ ***** R.F. má ochranku non-stop. Keby si náhodou nevedel. A platíš mu ju aj Ty z Tvojich daní.

Inak neviem koho zaujímajú drísty hlasu, ktorý zohnal milióny vlastnou hlavou!

Kedy obnovia vyšetrovanie tohto kriminálnika???
 

*****

Po s ® a nec.
 
Hodnoť

 

Fico chráni svojho milovaného suseda a sponzorov! To bolo v motáku, čo?
 
Hodnoť

 

Ešte že nezabudol na Kisku,špina R.F.
 
Hodnoť

 

Kedze je Kiska ako Basternak, tak to mam chapat, ze sa Fico teraz chysta nastahovat do bytu, ktory vlastni Kiska?
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov