SME
Pondelok, 3. august, 2020 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kočner sa chvastal, že mu volá Kaliňák a stretáva sa s Ficom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

slovenský svojstojný hnus
 

Tak.

To je to spravne slovo. HNUS! Ale smeracky hnus! Skoda, ze ani toto nepohne s jeho stadom.
 

no a to vraj nie sme

mafiansky štat aa čo potom?
 

 

Svojstojnosť, istoty a vodca, ktorý sa postará. Hlavne aby luza nemala za nič zodpovednosť a aby sa niekto "postaral". A keď sa nepostará, tak je aspoň koho opľuť.

August 2019 - rok a pol po Kuciakovej vražde a všetkej tejto špine, ktoré postupne vyviera z tej smradľavej žumpy na Súmračnej 25 v Bratislave a napriek tomu má zločinecký KSSmer, zlodejská a vlastizradná SNS a kotlebovskí fašisti spoločne vo volebných preferenciách 40,9%

Nebudem sa tu opúšťať ani lámať palicu nad nami. Je ešte viac ako 7 mesiacov do volieb. Keď sa podarila Čaputová, tak sa musí podariť aj lepšia politická reprezentácia v parlamente. Tak poďme všetci preto osobne niečo urobiť. Máme na to, aby sme žili v slušnom a modernom štáte!
 

Toto je Slovensko

Teraz sa nám to slušným ľuďom vracia. Nemala to byť nežná revolúcia, takto to dopadlo. dobrý boľševik-mŕtvy boľševik
 

 

Som sa docital celkom zaujimavu pravidla
https://cs.m.wikipedia.org/wik...
 

kauza Cervanova,vraždy knaza Polaka,K+K

Mame tu do činenia s už 40 rokov organizovanou zločineckou skupinou zloženou zo "zvláštní skupiny " ŠtBakov tzv."vyšetrovatelov" okolo pplk-a Stanka a býv.príslušníkov ŠtB ako Dušana Kemenyho !! - podla Blogera Radovana Bránika Kemeny o.i.zabezpečoval špec.vycvik ex-SISkarky Aleny Zsuzsovej !! - dalej Pavla Rumana,Svatoslva Monsbergera,Jána Tkáča Jozefa Šmička,dr.Lamačku ainych riadených povodne Lorencovym predchodcom KGBakom generalom Doc.dr.Janom Pješčakom CSc - Mečiarovym,Gašparovičovym a Schvěchotovym stvoritelom - / naposledy GP ČSSR,potom Čičovym - predseda vlady nar."porozumenia" - nadriadeným na MS SSR,predtym nam.FMV/ presnejšie zametačom SOV/RUS kauz v ČSSR. Tato zločinecká skupina - podliehajuca zrejme aj SOV/ RUS zločincom z KGB - ktorá škandaloznym sposobom "šetrila " AJ :
- kauzu Cervanova - v ramci ktorej sposobili nočnu moru 20-im nevinnym ml.ludom predovš.z NR ktorých navliekili do plan. a učeloveho rozsudku smrti do role vrahov Cervanovej ako Ceasar kedysi posielal na smrť gladiatorov do areny Collosea - - vraždu knaza Polaka ,kde tá ista skupina vmontovala do role knazovho vraha isteho Machača,ktorehpo sud v okt.1989 ! oslobodil..aby Machača neskor v r.1991 našli mrtveho pri železničnom zvršku / s gulkou v tele / ..podobne ako Gauliedera / skoro o 20 rokov neskor... - a dnes sa dozvedame,že Kemeny z tejto skupiny pravdepdpne poskytol špec.vycvik x-SIS karke Alene Zsuzsovej ...!! Dobre rano Slovensko !
 

dokaz,že ŠtB drži SK-o stale v šachu

https://dennikn.sk/blog/155231...

Za pozornosť stojí najmä rozkaz slovenského námestníka ministra vnútra gen. Krajčího, ktorým znemožnil vyšetrovateľom vraždy Štefana Poláka zasahovať do kontroly a činnosti operatívcov. Rozkazom ministra stavia skupinu vyšetrovateľov presne do polohy tzv.“ zvláštní skupiny“ a činnosti, akú v roku 1978 nastavil Ján Pješčak. Operatívec je ten, kto nariadi čo a ako sa má vyšetriť a z vyšetrovateľa sa stáva len jeho poskok a vykonávateľ rozkazu. Takto bola pripravovaná a dokonaná Kauza Cervanová. Spätná väzba, resp. kontrolná otázka, ako operatívec ku svojmu záveru dospel sa z pozície vykonávateľa tohto rozkazu vopred zamieta.

Spôsoby a postupy vyšetrovania jednoznačne zakladajú prvky organizovaného zločinu, súbežne so sprievodnou diverziou Štátnej bezpečnosti, aj keď línia zločinov proti ľudskosti je v paralelnom vyšetrovaní s tzv. metodickou podporou u oboch skupín takmer rovnaká. V prípade vraždy pátra Poláka právo a spravodlivosť zvíťazili, ale Ladislava Macháča, ako svedka zločinov, ktoré boli na ňom spáchané niekto zo sveta náhle odprevadil. Po jeho prepustení zo Zervanovej cely bola jeho mŕtvola v roku 1991 nájdená na nejakom železničnom násype v blízkosti Trnavy.

Aby prokurátor Valašík obhájil neobhájiteľné, medzi frekventantov splavu posiela „svojho“ človeka – vyšetrovateľa Okresnej prokuratúry Bratislava – vidiek, prom. práv. Ľudovíta Mráza.

lk. Stanko – tzv. paralelné vyšetrovanie ŠtB
Plk. Ján Stanko bol riaditeľom odboru Ministerstva vnútra Slovenskej socialistickej republiky. Bol to arcizločinec, ktorý prostredníctvom npor. Michala Zervana väzenskú agentúru a jej beštialitu osobne ovládal a riadil.
Za svoje skutky pred súd postavený nikdy nebol.
 

Štefana Poláka by mali vo Vatikáne

vyhlasiť za svätého mučeníka. Predtým by určite nejaká komisia vyšetrovala jeho život aj smrť. Možno by skôr našli vrahov ako naša polícia.
 

 

a ešte za zvláštných okolností aj Gaulider a Ernest V.
 
Hodnoť

A. Zs. mozno bola v sis?

K t(hre)eme:

Tak tento hnus si Fico s Kalim vypestovali.
Reakcia? Zahovorit to zmenou ustavy...
 

Spravodlivé by bolo, dať im možnosť

/v trojici cca 25 rokov/
v Leopoldove sa porozprávať.
 

 

plk Fico - takmer, takmer, takmer predseda Ústavného súdu. nechýbalo veľa.
 
Hodnoť

 

Moralne dno.
 

to je kriminalne

dno... toto uz davno nie je o moralke...
 

presne ako pises

Toto je kriminalne dno, ktore treba riesit predcasnymi volbami, lebo nie, za toto si nemozu dovolit dokradnut (dovladnut). A nie, tito nemaju pravo skoncit ako Meciar, ci uz tu alebo niekde na Belize v teple. Ale musia byt sudeni za rozklad a rozkradnutie statu. A pre redakciu.. ked toto o par dni vysumi, tak si nezabudnite kopnut do Matovica so Sulikom, ako tu byva dobrym zvykom
 

 

Presne tak.
Nemožno pristupovať s rovnakým metrom k zločincom a nemožno ich legitimizovať tým, že budú braní za rovnocenných politikov s Matovičom, či Sulíkom.
Proste títo mafiáni nespĺňajú základnú podmienku, aby sa s nimi vôbec niekto bavil, nieto ešte aby boli považovaní za politikov.
V tomto stave kritizovať opozíciu, nech je akákoľvek (pokiaľ to nie sú zločinci porovnateľného rangu) je nezmysel.
To je ako keby som mal na výber, či ma dostane do rúk vrah alebo zubár a ja by som uvažoval spôsobom, že ten vrah je síce vrah, ale o tom zubárovi som počul, že robí nekvalitne a bolestivo, takže je pre mňa neprijateľný.
Budíček, SME, je to vrah, beriem zubára, nech je akýkoľvek a ked sa zbavíme vraha, môžeme riešiť niečo na vyššej úrovni.
Priority!!!!
 

 

predčasné voľby sú blbosť, SMER má stále cez 20%. Ty budeš asi nejaký troll zo súmračnej :-), priať si predčasné voľby...

Naopak, je potrebné najbližšie mesiace vytiahnuť z kočnerových aktivít čo najviac a prípadne obviniť kaliho s hranolom za únos štátu v prospech kriminálnych skupín a potom možno ten Smer klesne v preferenciách aspoň na 15%.
 

 

Kolko mas rokov, ze si taky naivny?
V jednej veci mal Slota pravdu, ze Slovaci su degenerovany narod. Oni ten hlas tomu zlodejskemu alkoholikovi proste daju. Lebo im da 1,9 k dochodku a pellegriny je fesak.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov