SME
Utorok, 7. apríl, 2020 | Meniny má Zoltán

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bombu v dome prezidentky nahlásila psychiatrická pacientka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5

Hodnoť

Rudolf Antares.

Ach ľudia sú všelijakí. Zjednocovať Európu to je veľmi náročné a tú vysokú hru Bohužiaľ nie všetci chápu. Nedajte sa odradiť vladárka naša. Apropo, kde ste sa s tou paňou stretli? Lebo ona nie je vôbec objektívna.Vaša reakcia by mala byť ofenzívna. Dajte si niečo nové zjednocujúce ušiť. Ja to vôbec nechápem. Ak už tomuto tá žena nerozumie tak potom čomu?
 
Hodnoť

 

Čaputová svojou bezohľadnosťou ohrozuje celú ulicu. V žiadnom normálnom štáte nebýva prezident vo svojom rodinnom dome.
 

Hehehe

Sam pises - v normalnom state.
Tebe stat vidlakov a sedlakov pripadada normalny??? :)))
 
Hodnoť

 

Bývanie prezidenta je už niekoĺko rokov pre štát tabu aj keď ide najvyššiu funkciu v štáte. Je to pritpm jednoduché. Prezident má mať sídlo na Bratislavskom hrade a tam má mať počas funkčného obdobia aj zabezpečené bývanie s blízkou rodinou. Takéto priestory by boli zabezpečené a určite by aj lepšie strážili. Medzi iným - Prezident Kováč sídlil tiež na hrade a ak sa porovnáme len s ČR tam prezident je tiež na hrade. Neviem prečo naši przidenti sa tvária, že im nič netreba a tým nepriamo dehonestujú funkciu prezidenta. Potom sa nečudujme, že taký Fico, Kaliňák si nevážia funkciu prezidenta a bojujú s prezidentom. Prezident by mal jasne povedať, že chce mať dôstojný úrad s dôstojným bývaním.
 
Hodnoť

Netreba

sa rozculovat.
Mame predsa svojstojneho koniska s velikaaaanskymi vajciskami.
A aj ten onyyyy...stoziar vyssi jak v Budapesti ;)
 
Hodnoť

Iba otázky.

Nerozumiem ničomu. V článku je všetko možnélen nie to čo ma zaujíma. Prezreli aj prezidentkin byt a ak áno, tak bol tam vtedy aj niekto z domácich? Ak nie, dočítali sa niečoho zaujímavého? Po dvoch nočných návštevách u prezidenta Kisku ide o tretí pokus? Ak v byte neboli, prečo to nie je v článku napísané?
 
Hodnoť

Kedysi za vladovlády...

...bola nahlásená bomba na biskupskom úrade v BB za účelom nasadenia ploštíc . Žeby tomu bolo tak aj v tomto prípade ?
 

<< < 1 2 3 4 5

Najčítanejšie na SME Domov