SME
Piatok, 10. júl, 2020 | Meniny má AmáliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Tóth vypovedal bez prítomnosti verejnosti, súd ju vylúčil (minúta po minúte) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

Pravda oslobodzuje

Kočnerovi by najviac pomohlo, ak by zverejnil a podložil dôkazmi všetko čo vie. Znie to na prvý pohľad nezmyselne, ale skúste porozmýšlať.
Kto by už mal potom záujem ublížiť jeho osobe, keď všetci budú riešiť svoje problémy. Mohol by ísť na dohodu o vine a treste kde by si vyjednal nepomerne lepšie podmienky. Napokon by sa s neho stal aj oveľa obľúbenejší človek na verejnosti, keby dostal do basy zástup tých skorumpovaných opičiek.
Bohužiaľ tento scenár nehrozí lebo Kočner je príliš hlúpy a vlastný strach ho zväzuje
 

Pochybujem

Podľa mňa sa bude snažiť to ustáť a je otázne, či vôbec on vo svojej hlave chápe ako zlé to, čo mal spraviť.
 

Celé vedenie GP aj Jankovská

patria pred súd lebo Kočnerovi všemožne pomáhali, kedy ich konečne zatknete? https://juliuskovacs1.blog.sme...
 

Ave svine ...

.
 

Valko

A konečne sa trochu objasní, prečo bol zavraždený Valko...
Vedel niečo o zmenkách, čo sa niekomu nehodilo.
Rozprávke o krádeži by nemohli uveriť ani deti v škôlke.
 

Kto ? ? ?

Odkončil aj Duckého ? ? ?

Vypočujte si toto od minutáže cca 4:50: https://www.youtube.com/watch?...
 

Ave Kočner - arogantný

nadčlovek, ktorý stále žije v mafia štáte a ktorý si dovolí zadávať objednávočky na likvidáciu ľudí a dokonca rodín ! Stále si mafian myslí, že je nadčlovek a za peniaze si kúpi slobodu, nedotknuteľnosť,beztrestnosť a útek z Leopoldova mu vybavia!
 

Vážená redakcia SME

Upravte si názov článku na "Kočner NEodpovedá na otázky právnikov."

Odpoveď na každú *konkrétnu* otázku na pohyb, miesto, držbu a vznik zmeniek bola: "Nebudem odpovedať."

Takže takto vyzerá "obhajoba" obžalovaného.
 

Súhlasím

moja prvá reakcia o lúpežnej vražde pána Valka bola tá, že sa jedná o obetných baránkov, ktorým kompetentní zástupcovia tohto mafiánskeho štátu museli niečo ponúknuť. Už aj samotné vypočúvanie gaunera Kočnera, ktorý má Valka plnú hubu, mi v tom dáva za pravdu. Kočnera treba bez milosti zatvoriť a to na dobu až do konca svojho prašivého života.
 

odvolávajú sa na Valka

na Pohanku , ešte vytiahnu Gauliedera alebo Jána Langoša ...
 

Preboha živého (hovorím ako ateista)

Ernest Valko o žiadnych zmenkách nemohol vedieť, lebo tie boli vymyslené až niekedy v roku 2013-15, dávno po smrti Valka. Valko iste vedel veľa o veľa veciach, a nie všetky boli čisté ako slovo ...., -:), ale s týmito zmenkami nemal nič spoločné. Je pravda, že posudzoval zmluvu Siloša Pohanku voči Markíze (Palovi Ruskovi) a jeho názor bol, že sa s tým nedá nič urobiť. Možno ešte vymyslel aj schému, ako tú zmluvu spaviť validnou - teda uznanie druhým konateľom - S.Volzovou, ale to už dnes nikto nezistí. Kočner s Ruskom môžu hovoriť čo chcú a budú sa dovolávať najmä mŕtvych svedkov - Valko, Čongi, Rezeš, Pohanka, Žaluď, a ktovie kto ešte... ale to, že sa jedná o podvod nezmenia. Vie mi niekto povedať, prečo by nevzali 500mega (v korunách) ak by ich Rezeš ponúkal? A namiesto toho by si vystavili zmenky s Ruskom, ktorý bol už mimo hru (v Markíze už nič neznamenal, lebo mu museli požiačať peniaze na vyplatenie Gamatexu a už nebol taký neobmedzený pán ako predtým) - to chce Kočner komu nahovoriť? Dostal údajne 120 mil. Sk, čo boli vtedy obrovksé peniaze a tešili sa ako malé deti (po tom, čo vyplatili mafiánksu ochranku, teda Čongiho). Ale že každému zostalo 40 melónov bude asi presná informácia. Takže Valko o žiadnych zmenkách neveel.
 

No veď práve

Valko asi vedel o zmenkách to, že neexistujú a možno ich len Kočnerovi poradil. Ale keď už nemôže svedčiť, tak sa to niekomu náramne hodí.
 

 

Šanta je Rusnak ! Z krajného východu kde nič nit ! Posledný medzi spravodlivými !
 

Vies si predstavit

ze by priznal, ze spolu s byvalym predsedom vlady na napoleonskom uzemi mu pomohal riadit stat a ciernu ekonomiku? Resp skor ho usmernoval.
 

 

a vies si predstavit, ze by priznal vsetko od zaciatku 90tych rokov? :)
alebo si snad naivne myslis, ze kocner vyrastol az smerackeho vladnutia? :):):):):):):)
 

Kocner je z 90%

milovnik papalaskej, smerackej kriminality. Ovela viac mu to vyhovovalo ako striedma politika opozicie.
 

 

ten provokačný úškrn stále nechýba...
 

 

tak tym svojim krasnym usmevom nakazil aj ludi naokolo podla fotiek :D veru je to charizmaticky pan. Cest ho obhajovat alebo sediet s nim v jednej lavici. Slovensko je len Albansko bez mora.. v modernej pravnej krajine by toto uz neopustilo areal vazenia do konca zivota..
 

 

Nemyslim si ze toto by bol problem cisto Slovenska... ako napr. dopadol Epstein... (a ako dopadol ked bol prvykrat v base, aky smiesne nizky trest dostal). Toto je bezna prax vsade.
 

 

Všade nie a ked už porovnávaš tak Epstein nebol vrah a mafian, a odsudeny bol. porovnavat ho s Kočnerom su len mokré sny
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov