SME
Utorok, 14. júl, 2020 | Meniny má KamilKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Harabin vstupuje do politického boja. Ohlásil stranu Vlasť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Presne, už len táto bračovina tu chýbala. Dúfam, že odčerpá hlasy kotlebám
suprafyl
hmm, zaujímavá poznámka od Smeru do max1% (Smer ma skalných, a Harabin im nemá čo také extra ponúknuť ) SNS ( 1 - 1.6% - nacionalistická vlna) Kotleba - 3 % nový voliči, možno aj krčmový štangasti, ktorí uvidia pána Harabina debatovať v TV( v krčme budú hej) a povedia si no prečo si už aj nezavoliť 0.5% aj všetci iný čo nechodia voliť a pán Harabin ich svojov rétorikou strhne k urnám. Zaverečná prognóza Smer 0,8% SNS 1,1% noví 0,5% Kotleba 3% Spolu 5,4% NO nevyzerá to dobre pre opozičných fans. Najprv som myslel tiež to oslabí pronárodné sily, ale vaša poznámka to zmenila. Berieme teda v úvahu averziu k SNS, Danko s ním nepôjde aj časť Smeru by sa asi bránila.
polytolog off
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > >>

 

Ked budu mat na vyber ist s Ha ra bin om alebo do pozície (co pre niektorých = Leopoldov), neviem co si výberu :-)
 

 

Zabudol si na SMER-HID (druker)
 

 

Presne ako prezidentské dopadnú snáď aj parlamentné. Kotleba a Harabin by si mohli fašistov a psychopatov rozdeliť tak pol na pol. V ideálnom prípade by sa nedostali do parlamentu obaja. Ale keďže nežijeme v ideálnom svete, bude postačovať keď Harabin stiahne Kotlebu tak o tri - štyri percentá. A bude v háji aj Fico. V každom prípade je toto najlepšia správa posledných dní. Treba Harabina podporiť a držať mu palce.
 

Len aby nevytvoril

predvolebnú koalíciu práve s Kotlebom.
 
Hodnoť

No prosím.

Starý lišiak by mohol zobrať Smeru tak 4 percentá mečiarovského typu voličov. Intelektuálne a osobnostne budú brať spoločne so Smerom, SNS a Kotlebom z rovnakého koša. To je dobrá správa.
 

 

Horšie bude ak niečo odčerpá smeru, niečo kotlebám a dostane sa do parlamentu. To by zas taká dobrá správa nebola. Lebo pravideľné grcanie z neho ničí zubnú sklovinu.
 

Tak bude ako pises.vlada asi po volbach

Nevznikne. Mozno mensinova alebo uradnicka.
 

 

Ale kdeže. O hlupákov, fašistov a psychopatov je tu teraz taká dračka (Kotleba, Fico, Kolár), že Harabinovi sa viac ako 3 - 4 % neujde. Ibaže sa celkom mýlim a ujdem ja.
 

Harabin

Mal pekny volebny vysledok 14%. Cize realne moze byt aj 7% v marci. Sas a kdh a most sa nemusia dostat do parlamentu. Ak dalsie opozicne strany nebudu mat aspon 25% a do parlamentu sa dostane Drucker . To moze byt zle pre opziciu a vyhodne pre Smer . Bude to este detektivka.
 

Ešte lepšie je byť realista

čo ak túto koalíciu skôr posilní?

Ľudia volili demokratické prozápadné sily v r. 90, aby sa zbavili stalinistických komunistov, a potom v r. 1998, lebo inak by sa nedostali do EÚ a Schengenu, čo im malo umožniť odtiaľto odísť, keď sa to už nebude dať vydržať. Veď stotisíce to aj využili.

Postkomunisti trochu dodržiavajú EÚ štandardy, aby si mohli rozkradnúť tie miliardy euro, čo im tečú. Keď dotečú, hneď si sem pozvú dočasnú bratskú pomoc, aby ich chránila pred právnym štátom a európskym prokurátorom.

A keby sa náhodou podarila nekaká demokratická vláda, užitočný idiot ju hneď po alí. V päťwtomiliónovej EÚ sa vždy nájde nejaký problémik, ku ktorému sa Excel postaví "principiálne"
 

 

Čakal som na to, kedy si nejaký fanatik znovu pohoní ego nad Sulíkom ešte aj v úplne nesúvisiacej diskusii.

Vládu povalila hysterička Radičová, ktorá klamala viackrát, ktorej strana si založila predvolebnú kampaň na hláške "Nie Grécku", v princípe ktorej si neskôr krásne nakadila do úst (prosze pana https://www.scribd.com/documen...) a ktorá neskôr luhala o nespojení dvoch nesúvisiacich hlasovaní. Vtedy vďaka tomu, že dodržali slovo, dostali môj hlas (hoci Sulik a spol sa teraz poriadne zho va dili a už ho zjavne nedostanú).

Takže ak ti imponujú klamári, to je tvoja vec. Fica si do vlády opäť zvolili jeho voliči, SDKÚ a ostatné strany sa s postupom rokov krásne vyfarbili - a to všetky do jednej - KDH, Radko Pinokio, Sméra Luhár a aj Radičová+spol., čo im voliči následne spočítali.

Takže nerumádzgaj na nesprávnom hrobe, súdruh.

Kto je tvojím novým spasiteľom?
 

keď vytriezvieš

prečítaj si, na čo si reagoval

čo si popísal,

a potom sa niekoho normálneho popýtaj, čo si to všetko potrepal, lebo ti chýba súdnosť.

triezvy hneď rozozná, v čom si sa usvedčil z klamstva
 

 

Ponížene prosím - neporovnávaj všetkých, s kým sa stretneš na diskusiách, k sebe, tvojej rodine a vašim pohnútkam - nie každý lozí do verejného priestoru nachniapaný v strede dňa.

Nože, daj, čo konkrétne som "potrepal" a kde som sa "usvedčil z klamstva". Hádam nie v tom, že si anti-SAS fanatik? Veď ty si tu za asi 4 mesiace napotil viac ako 1200 príspevkov, v ktorých pravidelne šíriš hejt proti jednej strane, tak sa nevykrúcaj.

P.S.: Poteším ťa - odpoviem ti až zajtra, pretože ja na rozdiel od teba nepodporujem finančne zlodejov z Penty, súdruh.
 

Prečo by som ti vysvetľoval

keď si nepochopil ani to, na čo si zúrivo reagoval?

A prečo by som nemal hejtovať Sulíka? Nebyť jeho, neriešili by sme tu 8 rokov všetky tie šialenstvá, vraždy, rozkradnuté miliardy.

Ale ešte nám chvíľu rozprávaj, ako tento statočný a čestný človek chodil na raňajky ku Kočnerovi a pri voľbe generálneho prokurátora ho mal na linke niekoľko hodín.

Aj ja vždy dodržím slovo. Sľúbim ti, že ti dám po hube a aj to do držím. Ak si chceš udržať mentálnu integritu, musíš ma zvoliť za premiéra. Lebo som jediný charakter na scéne, čo dodrží vždy slovo, aj keby mali všetci pokapať.

Alebo nám môžeš ešte chvíľu vykladať, že Radičová je hysterická. Hlavne že ty nie si.

No nič, inšpiroval si ma, mám v rezerve ďalších 4000 príspevkov, aký je Riško charakter.
 
Hodnoť

 

Ako sa delí slovo vlasť? Lebo ponižujúco to vysloviť na jeden šup by mohol byť pre precedu v budúcnosti problem.

S PO-ZDRA-VOM!
 

 

Prejdeme na hlaskovanie. V-A-L-Ť-S.
 

Ródina

ich bratia a vzory rusi to volajú RÓ-DI-NA.Ale jednu rodinu už v parlamente máme..
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov