SME
Štvrtok, 14. november, 2019 | Meniny má Irma

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Obchodník s informáciami usvedčuje Kočnera, on to využil ako kompro na politikov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mňa by zaujímalo to tetovanie na ruke to indivídua v policajnej uniforme. A steroidy kupuje kde?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aj mna tetovanie na ruke .....

pozri si tlacovku FS k ekase a tam mas sefa "boj proti podvodom" tetovaneho ako bankovi lupici....akysi Haniker

https://www.ta3.com/clanok/116...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Děs a hrůza :-D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vo vazenskej sluzbe uz dnes nikto normalny robit nebude a a ni nechce za sucasnych podmienok a to plati aj o policajnom zbore... takze sa do zboru prijimaju tupelá a hlupi ludia... to je celé...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dobrý nick :-D
To ho z rána tak počuť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ten Cvik nie je nahodou.....

rodina so sudkynou Denisou Cvikovou......to by vysvetlovalo z coho ten clovek zije. Z uplatkov a provizii Cvikovej. To je mi partia zlodejov v tej nasej metropole BA......
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tiez mi napadlo. Priezvisko Cvik nie je take caste.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A nebude to starého Cvika syn?

Prípadne jeho stará mama :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hej. A Cviková

starého Cvika nevesta. Či mladého Cvika mama? Neviem teraz presne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak riekol Kočner:

Prosím ťa, choď s tou zmenkou za Kiskom, Babišom, Borbélym, Škriniarom, Fialkovou, Kuzminovou, za X.Y, veď predsa všetci sú rovnako yeb n u tí a za peniazmi tak ako ja, to je predsa úplne samozrejmé, takže nebudú idioti, aby odmietli a dajú skontrolovať jej pravosť, a navyše, ak budem v sr a č k ách, spomeniem aj ich mená, to sa mi bude možno hodiť... kým to sudcovia rozpletú, skapú na vek
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O kerky nejde.

Všimnite si pohľad MK: Ivanko, priškripli Ti guľky, tak si sa pokadil?...
Ten pán Ivan zarába normálne... normálne má hodinky IWC Schaffhausen. Odniekaľ ho poznám. Neviem si spomenúť...
Rozpačitý svedok obhajoby by nemal písať Mariankovi do basy. Lebo sa ľahko stane svedkom obžaloby... Celé sa zo ***** však. :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž IWC

má aj jeden, čo mu nevedia doručiť poštu, lebo nemá adresu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Don Roberto

má hodiniek oveľa viac. A oveľa drahších ako IWC Ingenieur. To čo stáli všetky jeho hodinky si nikdy legálne nezarobil.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Počúvajte ma bratia a sestry Slováci čím bližšie budú voľby a o co viac info vylezie na povrch o to menej bude jeden veriť tomu ze sa ta chobotnica bude dat vymlatit. Ok. Prídu vám tam cestný ľudia riadiť ale čo keď pod sebou budú mať pol na pol. Slušných a takých tých cvikov. To bude sabotaz za sabotazou
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Uz som z toho dopletený. Táto zmenka

komu pomôže? A prečo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ťažký smrad zo „spravodajskej hry“.

Výpoveď „svedka“ Ivana Cvika a ním predložená tzv. piata zmenka vykazuje všetky znaky podhodeného "dôkazu" a rozohrávania spravodajskej hry, teda skôr jej pokračovania. Prvým v rade bol predsa Peter Tóth (vraj „bývalý“ príslušník SIS) a jeho sledovacie komando na novinárov, ktorého všetci členovia boli v „omyle“, že pracujú pre SIS.

Svedok Ivan Cvik nebol políciou už v prípravnom konaní zistený, ani sa sám neprihlásil a teda nebol ani vypočutý, takže sa objavil až na súde. Čo naznačuje, že sa jedná o spravodajskú hru? No predsa skrytý cieľ svedectva a predloženia kópie zmenky, keď niekto :

- Všetko založil len na fikcii tzv. piatej zmenke, ktorá je len kópiou originálu, ktorý však chýba a nie je možné tento znalecky preskúmať a overiť pravosť, čiže kópia piatej zmenky fakticky nemá žiadnu dôkaznú hodnotu, ale ako počiatočný štartér pre spravodajskú hru je výborná.
- Podhodil do mediálneho priestoru nový impulz o „piatej zmenke“, vytvoril ďalší informačný chaos, ktorý u značného počtu občanov vytvorilo predstavu príliš komplikovanej kauzy, v ktorej sa strácajú, niektorých zasa presvedčil, že všetko je to sfalšované a zlodejina,
- V nadväznosti na predchádzajúci dôvod tento ešte rozšíril o zdiskreditovanie a vtiahnutie do mediálneho priestoru „podozrivých“ s kontaktom so zmenkou (Kočnerom) a to prokurátorku a predstaviteľov opozičných politických strán. Je namieste otázka : prečo sa svedok Cvik ani raz nepokúsil tzv. piatu zmenku „predať“ či nepožiadal o jej „sprostredkovanie“ politikov z vládnej koalície, ktorí s určitosťou mali viac možností v „podnikateľskom“ prostredí, teda medzi oligarchami?
- Vyslal jasný signál, odkaz obžalovaným, najmä Kočnerovi, že sme tu, starostlivo to celé sledujeme a je len na tebe ako sa voči nám zachováš, inak máme pripravené ďalšie kroky.

S týmito korešponduje i tvrdenie Cvikom kontaktovaného opozičného politika M. Krajniaka, ktorý o stretnutí s ním uviedol, že „Vyhodnotil som to ako spravodajskú hru a stretnutie som ukončil,“, čiže poslanec to bral ako provokáciu smerujúcu k možnej diskreditácii.

Toto podozrenie na spravodajskú hru maximálne potvrdzuje aj obsah e-mailu svedka Cvika zaslaného poslankyni Lucii Ďuriš Nicholsonovej : „Viem vhodnému záujemcovi na niekoľko hodín alebo dní zabezpečiť originál zmenky Rusko verzus Kočner“ a pokračoval „Maximálna diskreditácia Kočnera a výhra súdneho sporu v hodnote 70 miliónov eur“. A tu už sa Cvik neprejavil len ako sprostredkovateľ Kočnerovej zmenky, ale naopak ako provokatér, ktorý chce opozičnú političku vtiahnuť do súboja s Kočnerom, aby ho „diskreditovala“. A zároveň tu niečo nesedí, pretože tzv. piata zmenka bola vystavená len na 26 miliónov €, tak prečo Cvik uvádza v e-maile výhru súdneho sporu v hodnote až 70 mil. € !?

I z tohto dôvodu, pre vylúčenie zapojenia svedka Cvika (ale aj P. Tótha) do systému spravodajských hier a k prevereniu jeho dôveryhodnosti či pravdovravnosti je dôležité, aby mal súd zistené priamo zo SIS, či svedok bol alebo je príslušníkom SIS alebo osobou spolupracujúcou tzv. legalizant. Preto znie dosť čudne prehlásenie prokurátora Šantu, že „Aj keby bol, aj keby nebol, tak je to úplne nepodstatné.“
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dakujem pán Satek.Dáva to zmysel a pre mňa iný pohľad na vec.Lebo je pravda že sa to zamotáva čím dalej tým viac.Až sa v tom človek stráca.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je dosť možné,

že ten človek je aj Yegor Trutnov.

https://www.aktuality.sk/clano...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov