SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Päťdesiat čoskoro za smrť, písal Kočner dve hodiny pred vraždou Kuciaka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Tak hádam už toto Kočner nerozchodí.
 

On je len niečo fakt odporné

Považoval som ho len za takého primitívneho hochštaplera. Po tomto ho považujem za niečo odpornejsie ako exkrement - aj ten je na niečo dobrý na rozdiel od tohto indivídua
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Odporúčam si na začiatok naštudovať aký je rozdiel medzi priskumom a anketou. Keď to pochopíte potom môžete začať merať verejnú mienku.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

tak on je odporný a celý život

okrádal ľudí a nepracoval a vlastne ani nikto z jeho rodiny nepracuje dodnes. Žijú z nakradnutého! No ako eskorta Žuža povedala , že Haščák si objednal vraždu - tak akosi neviem, či jej náhodou tento mafian niečo nepošepkal o Slavovi!
 

 

myslim ze toto siaha az po HASCAKA, aj ked sa vykruca, sak nebude sa verejne priznavat.
 

Je to desive citanie,

ale zaujala ma pasaz, ked sa kocner nastval na Zszs, ze sa stale vyhovara na sneh, a pise, ze on musi zivit zamestnancov....Z toho mi vychadza, ze na vrazde mohol byt financne zainteresovany, ako prijemca odmeny a bol nervozny, ze to este nie je zrealizovane.
 

 

Alebo sa bál skôr niecoho čo mal Kuciak zverejniť.
Ťažko povedať. Kocner sa sám neprizná ...
 

 

zaujímavý postreh, bachor bol len zadávateľ a asi nebudem sám, ak si myslím, že objednávateľ bol niekto horší, žeby šéf?....
 

Mohlo ich

byt aj viac.
 

Kauza Cervanova-vraž.kn.Polaka-vraž.K+K

HAŠCAK je malá ryba..celé to dosahuje na ŠtBakov okolo gen.Lorenca / zriadovatel Penty po Novembri a prednovembrový šefgenerál ŠtB ,blízky spolupracovník s generalom Pješčakom - zametačom SOV káuz na CS území vč. kauzy Cervanová ..

...sledujte logic.sled udalostí : ...

..pplk.Stanek bol šefŠtb operatívec riadiaci skupinu "vyšetrovatelov" z kauzy Cervanova a "setriaci" vyšetrovanie SLEPYM smerom s cielom vmontovať do unosu a "vraždy" Cervanovej obetovanych Nitranov na prelome 70/80 rokov ..
..ten isty pplk.Stanek - s Dušanom Kemeným v teame operativcov - viedol aj skupinu ŠtB operativcov "šetriacu" vraždu knaza Polaka po .r 1987 ..
..do vraždy ktorej navliekli isteho Machača - podobne ako Nitranov v kauze Cervanova - ,ktoreho ,ale v okt.1989 ! KS sud - zrejme v pude sebazachovy pred blížiacim sa Novembrom - oslobodil..aby v r.1981 našli mileho Machača mrtveho pri železničnom zvršku..s gulkou v tele..podobnosť s Gauliederom čisto náhodná..
 

Dušan Kemeny odborne školil Zsuzsovu

ŠtBak Dušan Kemeny odborne školil a zasvacoval Zsuzsovu do spravodajskych hier..
 

ŠtB aktivity Dušana Kemenyho

Info o prednovembrovych ŠtB aktivitach Dušana Kemenyho...
Účasť Ľudovíta Mráza na ďalšej podobnej veci
http://kauzacervanova.sk/ucast...
 

oprava ..v r.1991 našlii Machača mrtveho

PARDON ! : oprava ..v r.1991 našlii Machača mrtveho pri žel.zvršku..
 

To blúznenie v horúčke

stále trvá? Mal by si konečne navštíviť lekára. Tí Nitrania dostali, čo si zaslúžili a mali sedieť do svojej smrti, aby bolo učinené spravodlivosti zadosť.
 

 

Všetci o ktorých píšeš robili spravodajskyhry a špinavosti, ale Nitrania zabili Cervanovu a dostali čo si zaslúžili, resp. zasluzili by si ešte prisnejsi trest.
 

 

Uvedomuje si niekto, že žijeme v krajine, kde bábka tohto podľa všetkého objednávateľa viacnásobnej vraždy nevinných pomaly detí, sa len o jeden hlas nestala generálnym prokurátorom tejto krajiny? Ktorú tak veľmi tlačil SMER? Že ďalšia bábka tohto objednávateľa viacnásobnej vraždy sa skoro stala ministerkou, členkou súdnej rady, bola nominovaná za členku Ústavného súdu? Za ktorú horlivo bojoval Fico a Kaliňák?
Nepatrím k horkokrvným ale keď vidím a počujem hocikoho s nálepkou SMERU a stretnúť ho tak na ulici v noci neručím za seba. A to som pred 4 rokmi považoval vládu tejto strany za menšie a nutné zlo. Ale toto presahuje všetko.
 

 

Je to odporná zločinecké banda plna vlasti zradcov - inak sa nedá vysvetlit ich 12 rokov vlády - kedy nič pre ľudí neurobili, len kradli a kradli.
 

 

..pozor oni mali absolútnu MOC minim. už od roku 1978 !! ..tych vrážd za sebou zanechali neurekom ...
je to MORDpartia býv.ŠtB operativcov ktorým Kočner,Fico,predtym Mečiar s Gašparovičom robili IBA bielych koňov
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov