SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Lex Haščák podporili Za ľudí aj KDH, SaS chce o podpore návrhu rokovať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Asi to nie je dobrý zákon.

Zákony by mali byť také aby podporovali dobré trhové prostredie, konkurenciu.
Škodlivé sú súkromné monopoly ktoré podporuje štát, ktoré nedovolia konkurencii vstúpiť do odvetvia. Myslím že toto nie je prípad Penty.
 
Hodnoť

hlúpy zákon

Miroslav Beblavý, Lucia Žitňanská, Martin Poliačik, Viera Dubačová a Alan Suchánek - ani jeden z nich nemá právo robiť politiku, nakoľko sledujú len vlastné záujmy.

Ja nepoznám Haščáka, ale v súdnych problémoch som bola evidentná aroganciou Lucie Žitňanskej, ktorá napriek tomu, že mala právoplatné rozsudky súdov, za MS SR v zastúpení SR odmietla vyplatiť náhradu škody - lebo ochraňovala záujmy JUDr. Moniky Jankovskej, resp. sa bála o svoje miesto ministerky spravodlivosti, ku ktorému sa dostala ako kura ku sopľu, keď KDH odišlo z vlády, potom ona vstúpila do SDKU. Táto žena nemá morálne právo byť v politike a ubližovať ľuďom. Podobne Miroslav Beblavý. Poliačik to isté, človek, ktorý užíva drogy nemá právo zastupovať ľudí v politike.
Alen Suchánek je skorumpovaný lekár, ktorý nehanebne bral úplatky aj vtedy, keď pacientka zomrela.

Ten Hačšák, resp. jeho ľudia aspoň mali charakter v tom, keď človek zostal pri nezákonnom konaní Lucie Žitňanskej bez jediného haliera a prenasledovali ho policajti, hlavne riaditeľka JUDr. Eva Galbičková, skorumpovaní sudcovia, ako napr. JUDr. Beáta Javorková... ten Haščák aspoň na človeka nedal exekúciu, ale naši politici - Fico, Pellegrini - tých nezaujímajú poškodení občania, tí bez mihnutia oka nechajú svoju chránenkyňa JUDr. Moniku Jankovskú ex offo bez likvidácieš zrušiť súkromnú firmu iného kraja, pričom neskončí so zamestnancami ani pracovnoprávny vzťah zamestnanca a poistenca, t.j. človeku spôsobí nulový príjem, nemá možnosť ani dostávať dávky v hmotnej núdzi, ani dôchodok, ani byť ošetrený lekárom, jednoducho zvysoka kašlu na nespravodlivosť, zvysoka kašlú na človeka.

Preto by bolo treba vymyslieť zákon Lex Fico, Lex Pellegrini - lebo títo ***** opovrhujú poškodenými občanmi.
Občanovi je jedno, čo robí Haščák, ale ten aspoň neubližuje ľuďom, pričom uvedení politici ľuďom ubližujú - ani neodpovedajú na ich sťažnosti.
Ten Haščák pri sťažnosti okamžite zariadil nevymáhanie podvodnej dlžoby.

Takže premiér Pellegrini nesiaha tomu Haščákovi ani po členky v otázkach ľudskosti.
 


Najčítanejšie na SME Domov