SME
Streda, 3. jún, 2020 | Meniny má KarolínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mongolské korene Ruského impéria. Ako sa z Moskvy stala mocnosť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

kedy sa putin ospravedlní

ukrajine za okupáciu krymu a východných regiónov ?
 

Blahoslavení

chudobní duchom , lebo ich je kráľovstvo nebeské.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

vsimni si

Putinov nos
 

 

Lenin nemal veľký nos a bol Rus. P. S. hneď potom, ako vosr prestanú oslavovať radoví Rusi.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

A preto Ruci

dodnes oslavujú Lenina a mäsiara Stalina. Buď sú duraci alebo masochisti alebo jednoducho súhlasia s Leninsko-Stalinskou doktrínou. A na ruských oslavách Lenina a Stalina tvoje KGBácke rozprávky nič nezmenia. Komunisti neuznávajú národnosť, len triedu. Lenin a Stalin boli komunisti. Dodnes ich Rusi oslavujú a Leninovu mŕtvolu uctievajú.
 

 

Samozrejme, že klameš. Lenin nebol Žid, bol Rus. Bol dokonca nižší slachtic, čo by Žid v carskom Rusku byť nemohol. A hlavne, Rusi ho povazuju za Rusa sami, uctievajú jeho mrsinu doteraz.
 

klameš ty

"Jeho dědeček Moše Ickovič Blank (rusky Мойша Ицкови& ;#1095; Бланк), otec jeho matky, byl žid[6], který konvertoval k pravoslaví.[7] Prababička z otcovy strany byla kalmycko-mongolského původu[8], babička jeho matky byla Povolžská Němka luteránského vyznání."
 

Pán bude zrejme

nacistický genetik, určujúci podiel "špinavej krvi" u jednotlivca, však?
 

 

Podla toho co si napisal je jasne ze Lenin nebol zid. Zid bol jeho stary otec. Konvertovany na krestana.
 

 

to nebol ani jeho stary otec, ale jeho pradedo.Volal sa Moshe Blank, bol obchodnik z Volhynie. Cela jeho prarodina sa konvertovala na ortodoxnu vieru. Aj preto mohol jeho stary otec studovat medicinu a pracovat ako vyssi statny uradnik. Jeho stary otec bral za manzelku nemecko-svedsku luteranku, a neskor bol povyseni na slachtica.
 

 

Podobne ako VLadimir Putin. Nie je zid aj ked ma zidovskych predkov. Jeho ocko bol Leninov aj Stalinov osobny kuchar.
 

 

sorry za chybu. Leninov a Stalinov kuchar nebol Putinov otec, ale stary otec.

https://www.rbth.com/lifestyle...
 

 

Rusko bolo 200 rokov pod nadvladov mongoloidov. Rusi sice pouzivaju slovansky jazyk, no maju minimum slovanskej DNA v krvi. Cely Rusky narod je mix prastarych slovanov, chazarov, zidov, mongolov, tatarov, stredoazijcov, nemcov (Prusko), finov.... Vratane Lenina. Jeho stari otec bol zid (konvertovany na orthodoxneho krestana, prababycka mongolka, babicka matky nemka no a zvysok familie boli ruskojazycny slovania. Rovnake korene maju vsetci rusi. Vratane Vladimira Putina.
 

To je hrozné

Človek sa už nemôže spoľahnúť, že má doma čistokrvného psa. https://urlzs.com/Sg57E
 

už neklam

pozri sa na genetické zloženie Ruského obyvateľstva. V oblastiach kde žijú Slovania, je jasný genetický slovanský mix. rovnaký ako v Poľsku , rovnaký ako na Slovensku.
Haplotypy
R1a + R1b + I + N
 

slovania

z naseho uzemia takmer vymyzly po mongolskych vpadoch. Uhorsky krali sem presidlovali valasov z Rumunska a prislo aj vela nemcov. Vsetky banske mesta vybudovali nemci. A pomiesali sa zo zbytkami slovanov. Ani my nemame vela slovanskej DNA. Co je v poriadku. Normalna evolucia.
 

 

To mas aj dnes take... Chalan od Ziliny, vyrasta vo Vojvodine, potom s Pakim v Londyne... Normalna globalizacia.
 

 

Ja tomu právu na sebaurčenie akosi nerozumiem. Keď sa chcelo odtrhnúť Lotyšsko od ZSSR - svet tlieskal. Keď sa chcelo odtrhnúť Podnestersko od Moldavska - svet sa hneval. Chorvátsko od Juhoslávie - svet tlieskal. Osetsko od Gruzínska - svet sa hneval. Kosovo od Srbska - opäť svet tlieskal. Krym od Ukrajiny - svet sa hnevá.
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME Domov