SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kočner považoval Ďatla aj za svoj projekt; teraz ho Tóth môže poslať za mreže (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

V motákoch sa...

...spomína aj jeden sloutný sudca ústavného súdu. Dokonca aj Šéf !
A nič...nič...nič !!!
 

Kočner mal

krytie vrcholovými politikmi SMERu. Veď Kaliňák sa rehotal ako úchylák, keď ho Kuciak žiadal o ochranu a Fico? Slovensko vie, že Kočnerove politické krytie sa volá Róbert Fico, alias sused alias obdivovateĺ preplastikovanej čúzy od talianskej mafie. Róbert Fico ako premiér býval v dome kriminálnika a susedil s kriminálnikom. Je jasné, že jeho bývanie a susedov musela lustrovať tajná služba a otázka je, čo sa s tými informáciami stalo? Veď o "malom Lackovi" a jeho "podnikaní" vedela celá Bratislava a o Kočnerovi celé Slovensko. Prečo Róbert Fico nemal problém bývať u kriminálnika a susediť s kriminálnikom?
 

prečo sa bude pojednávať až v marci

chcú si počkať ako dopadnú voľby a až potom odsudia Kočnera? Aby mu BIG mafinanovi neubližili a sudcovsko-prokuratorska mafia nemusela potom niečo meniť? Či ? Načo budú čakať na obdobie po voľbách?
 

Všetko nasvedčuje tomu

že tvoj scenár je správny. Len dodám, že hneď po vražde sa Čižnár poponáhĺal s tvrdením, ze Kočner je nevinný. Nezabudnime ani na Krajmera, ktorý sa neoprávnene a nekontrolovane motal na mieste činu - prečo a čo tam hĺadal? - a samozrejme na Gašpara, ktorý úporne klamal v ptiamom prenose a Krajmera kryl až do okamihu, keď mu o hlavu oplieskali fotky z miesta činu, kde sa Krajmer špacíroval ako na korze.
 

 

Presne tak. Na fica, kalinaka, ciznara, gaspara, troskovu, krajmera ... sa zabúda. Vražde dal zelenú kalinak svojim blbím výrazom pred kamerami, keď sa vysmieval, čo si ten mladý novinár vymýšľa. Obviňuje váženého našeho podnikateľa kocnera suseda nášho fica bývajúcich u basternaka. Krajmer asi neveril a musel sa ísť presvedčiť na vlastné oči. Gaspar skúšal drogy. Stiahli sa do úzadia. Nie sú na očiach. Národ a hlavne “orgány” na nich rýchlo zabudli.
 

 

Že by preto, lebo je tu silná obava, že sa na súde prevalí niečo na Šéfa? Smer by skončil.
 

Pretoze

je tiez kriminalnik?
 

preto,že je

krstný otec!
 
Hodnoť

uff

Dva dni po tejto výpovedi odovzdal v Nitre polícii vozidlo Kia Rio.

Preco tam?
 

V Trebišove

mali ešte zavreté.
 

Celé je to len divadlo

Hlavne špiny Haščák, Fico, Kaliňák a Bodor sa zabávajú ako hodili cez palubu pešiakov https://juliuskovacs1.blog.sme...
 

Precital som si zopar Tvojich

blogov. Opakujes verejne zname veci, ale ziadne nove fakty. Stekas, ale nehryzies.
 

 

expozitúra NAKA. Toth presne vedel kde to ma odovzdat, aby z auta nic nezmizlo...
 
Hodnoť

klasika

v mafii sú si všetci bratm až do chvíle, kým netreba zachraňovať vlastnú kožu, vtedy zrazu niektorí objavujú zabudnuté zvyšky svedomia
 

asi tak

ked ta vlastni chcu dat dole, poveria tym tvojho najlepsieho kamosa...
 
Hodnoť

Dobrý fták toto.

Mal by sedieť s nimi.
 
Hodnoť

 

Fico,Kali,Bodor ale aj Hasc.k su male ryby ..treba si uvedomiť kto pasie Petra Totha a prečo ? Byvali zahr rozviedčik ŠtB a zrejme aj KGB agent Igor Cibula..,ktory bol na prelome 89/90 poprednym ččlenom klubu Obroda /riadeneho Sovietmi..čitaj Budsjov Bolg na N-ku / ,ktory nainštaloval 10.jan.1990 do kresla MVa SSR Mečiara /predtym v SOV posadke Nemšova zaškolenym KGBakmi ..čitaj Bolg N-ka ktore malo info z UPN,potvrdil to aj Fedor Gal,ktory dokonca tvrdil že Igor Cibula napisal STV prejav M.Kňažkovi ...6.marca 1991..ktory katapultoval narast pioularity Mečiarovho HZDS.. / Igora Cibulu nasledujuce roky bolo viackrat vidiet spolu na fotkach..naviac Petra Totha použivali aj sudcovia /senat šetriaci kauzu Cervanova / NS SR ako svojho white horse/a/ ktory mal zdôvodniť ich rozsudok / ignorujuci dokazy z polic.arch.v LE a v Kaniciach ,ako aj “in dubio pro reo “ / ..dokonca knižnou formou ..na audiencii Tothovej knihy :” kauza Cervsnova “ v dec. 2015 bol pritomny aj Kalinak,dalej prokurator z KC ktory donedavna prevadzkoval s Glvačom hotel “Zur Burg” v Kaprune pod ladovcom..
 

doplnenie predch.prispevku

..Igora Cibulu bolo vidiet na fotkach s Petrom Tothom..
 

Igor Cibula

bol aj na Marčekovej výprave na Krym spolu s Romanom Bušom.
https://www.aktuality.sk/clano...
 

 

Presne, tu sú v pozadí ex-siskári a ex-štbáci.
Možno by stálo za reč povedať si, pre koho pracoval Kočner začiatkom 90-tych rokov.
A skončili by sme pri tom, že pri tej inštitúcií bol Fico len “pionier”. Preto mal status nedotknuteľného.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov