SME
Streda, 8. apríl, 2020 | Meniny má Albert

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polícia zatiaľ obvinenie Trnku nezrušila, prípad študuje Čižnár (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Hm

Kto potrebuje získať čas ?... :)
 

 

No predsa pekelník, ten bude študovať spis až do konca svojho funkčného obdobia.
 

Fúha bude peklo

A pri štúdiu nech si dá hrušku a neleští okuliare https://juliuskovacs1.blog.sme...
 

 

Aky cas? Pekelnik je skuseny, ma prax z predchadzajucich Trnkovych pripadov, nastuduje a vyriesi lavou zadnou, skutok sa nestal a vsimneho nikdy nie je dost, a keby daco, nadriadeny vysvetli, ako na to...
 

 

"" „Vyžiadal si stanovisko od špeciálneho prokurátora, teda bezprostredne nadriadeného dozorovému prokurátorovi,“ ""
Teda všetkým je jasné, aký bude záver, ktorý vydá špeciálny prokurátor 62:0.
SKUTOK SA NESTAL, A KEBY AJ, NIE JE TRESTNÝM ČINOM! BASTA!
 

 

A stal sa? V čom konkrétne zneuzil Trnka právomoci? Či to je jedno, z čoho ho obvinime, keď je zrejme, že má toho veľa na rováši? Očividne nie, a treba skutok aj správne pomenovať, pretože z toho, čoho ho obvinili, je zrejme nevinný.
Vyzerá to zatiaľ, že polícia si po vypočítaní príkladu neurobila skúšku správnosti, a to, kde urobili chybu sa dozvieme až keď zverejnia uznesenie. Či to bolo fakt nedopatrením, alebo išlo len o to, zinscenovať divadielko pred voľbami, ktoré im nevyšlo, to je zase druhá vec.
 

 

Nahravanie ludi bez ich vedomia nie je trestny cin? Preco potom ked ti volaju z hociakej blbej agentury ta upozornia, ze hovor je nahravany? To mi nejak nevychadza.
 

 

no ale my netušíme, čo presne tvrdil vyšetrovateľ v obvinení

vieme len to, že to tvrdenie dozorový prokurátor neuznal

Trnka povedal, že svojím konaním mal Počiatkovi zabezpečiť "politickú výhodu". Ak je to pravda, nečudujem sa názoru prokurátora. Prokurátor navyše nepovedal, že sa nič nestalo, ale že tam má polícia hľadať ekonomickú kriminalitu.

Ako je uvedené aj v článku: pokiaľ nevieme podrobnosti, je zbytočné sa k tomu vyjadrovať a hlúpe zvaľovať vinu na prokuratúru.

Polícia mala to video viac ako ROK. To obvinenie malo byť nepriestrelné a mohlo byť v takej kauze predrokované s prokurátorom...

správne to vystihla Čaputová, hoci jej slová boli prekrútené a protestoval voči nim aj Danko, Fico aj Čižnár ako na zasahovanie do právomoci prokurátora. Ona pritom udrela kliknec po hlavičke, keď povedala, že by chcela počuť odpoveď, prečo je v takejto mimoriadnej kauze taký zásadný rozdiel v pohľade polície a prokuratúry (pričom nepovedala, kto spravil chybu)
 

 

the ... na Slovensku vo veci obvinenia našich ľudí od Fica do Fica to funguje opačne ... polícia si ide zistiť názor prokurátora kde ... má hľadať kriminalitu, tak aby ju prokurátor mohol zamietnuť ... :)
 

skúsim

nikde som nenašiel kompetemciu GP umiestniť do svojej kancelárie záznamové zariadenie a bez informovania hostí si ich nahrávať. Poskytnutie takéhoto záznamu tretej osobe tiež dáko v právomociach GP chýba.
 

Policia nema zdovodnenie

od prokuratora o dovodoch prepustenia trnku a ciznar bude teraz 2 mesiace cakat na stanovisko od kovacika.
 

Nadriadený nemá čas.

Veď vieš - Snem strany, ochrana demokracie a národa pred Kiskom a ostatnými nepriateľmi demokracie, ochrana dôchodcov, školstva a zdravotníctva.

Šéf má už driny za dobro národa a vlasti veľa a na všetko je úplne sám. To by aj koňa umorilo.
 

Keby si ten truľo pekelný

predvolal prokurátora Hrušku a nechal si vysvetliť dôvody od neho,mal by jasno hneď a nemusel by tri mesiace študovať spis.
 

toto je príznačné

odpoveď by mohla byť ešte ten deň,ale to by musel byť ten koho riešia niekto z opozície.Tam veci fungujú mimoriadne rýchlo.Všetky špinavosti sa dejú bleskove,rozhodnutia za hodinu,firma vznikne aj zanikne dobre nie za minuty...ak ide o našich a špinavosť alebo kšeft.Všetko ostatné sa mesiace musí študovať
 

 

Prosim ta, za co by ho potom platili a dokonca po rychlom vyrieseni tohoto by sa musel venovat zvysnym kolko 62? Este by schudol, no akurrrrat!
 
Hodnoť

Haf, haf, haf...

Myslím si, že sú najmenej dva dobré dôvody na prepustenie Trnku z basy. Ten menej významný je, že voliči sa ešte viac na...ú na túto vládnu koalíciu . Len je otázka či nedajú viac hlasov neonacistom než demokratickej opozícii. Ten skutočne dôležitý dôvod je, že sa potešil ten psík, čo tak žalostne štekal, keď jeho pána, toho kriminálnika odvliekli v putách. Pozornosť si zasluhuje drzosť generálneho, ktorý "slušne" požiadal politikov aby držali hubu, keď sa deje očividné svinstvo. Mimochodom v článku to čitateľom radšej zamlčali.
 
Hodnoť

 

Pekelnik asi caka az kym si Trnka nevybavi nieco na Belize.
 

 

Trnkove video má polícia viac ako rok,o čom Trnka vie. Ak by chcel nabrať smer Belize, už tam dávno je.

Trnka mi pripadá ako zlomený starec, ktorému je už úplne ľahostajné, ako to s ním dopadne. Po prepustení z väzby tiež nešiel rýchlo baliť, ale strávil pol dňa v krčme...
 
Hodnoť

 

Znova pánske huncútstva.Treba všetko zahmliť,zbabrať,skomplikovať aby z toho boli všetci hlúpi a aby sa nedalo nič dokázať.A hlavne naťahovať čas.A keby naozaj niečo hrozilo,plán B,letenky.
 
Hodnoť

Zrejme

chýbajú písomné súhlasy s nahrávaním oboch osôb na videu. Človeka podobajúceho sa na Trnku, ako aj súhlas človeka podobajúceho sa na Strapatého.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov