SME
Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Daňa a Vaského prepustil súd na slobodu, zakázal im zverejňovať videá (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

Wow :-) po Trnkovi dalsia "dobra" sprava
 

 

- musia sa zdržať osobných prejavov adresovaných verejnosti
- Daňo má zakázané vyhotovovať akékoľvek obrazové, obrazovo-zvukové záznamy vo verejne dostupných objektoch a na verejných priestranstvách
- Obom súd zakázal vysielať svoje príspevky cez internet, televíziu či iný komunikačný prostriedok, ale nesmú sa ani podieľať na ich tvorbe

no, neviem neviem koľko potrvá, kým Daňo/Vasky tieto podmienky porušia, čakal by som ešte dnes večer exluzívne videjko :)
 

 

No co uz, budu musiet pisat clanky.
 

 

ja pod pojmom "osobny prejav adresovany verejnosti" chapem aj textove clanky, ak to nebude nejake suchoparne spravodajstvo, teda cokolvek komentovane, hodnotiace a pod.
 

 

ja to chápem že nie, dokonca ani poskytovať rozhovory. V podstate ich prepustili za podmienky, že sa vzdajú slobody prejavu, pretože ju "zneužívali".
 

 

Staci, ze ich niekto iny natoci "bez ich vedomia" a zavesi to na youtube pod nejakou inou znackou. Netreba sa bat, ze lud pride o zabavu.
 

A

tých 800 tisíc, čo dlží Daňo na všetkom možnom je akože ok? Či to patrí k tradičnému slovenskému koloritu dlžiť, kam sa pozrieš a byť pritom v klídku?
 

 

je bezne aby bezneho dlznika drzali vo vazbe?
 

 

No za to dufam ze ho budu sudit... ale asi nemusi byt vo vazbe.
 

 

Nechajú sa natočiť a odvysielať to treťou osobou...
 

 

"Rovnako nesmú vedome participovať na tvorbe takýchto diel vytvorených inými subjektmi."
 

 

som poriadne dočítal, až po napísaní a editovať sa nedá... mea culpa... ;-)
 

Majú kontá na ruskom webe VK (V Kontakte

na ruskom kanáli VK V Kontakte uverejňujú svoje VIDEO Výrony akoby sa nechumelilo, určite tam presmerujú svoju perverznú video tvorbu,...tu si slovenské súdy neškrtnú,...lebo Rusáci ich majú v paži, a mimochodom ich stovky videí na youtube neboli doposiaľ blokované odstránené a pod staré videjka môžu komentovať svoje výrony, ako by sa nechumelilo, nie je to nová video tvorba ani úprava starších videí,...takže tak,...bude ešte veselo,...
 
Hodnoť

 

Poďme páchať zlé skutky, veď nás po chvíľke prepustia!
 
Hodnoť

 

Veru tak další "ctihodný občania" ktorým sa my nectihodný za chvílu budeme skladať na odškodné za poškodenie " cti " . už nadobúdam presvedčenie že lepšie by sme sa mali ak by tu neexistovala ako polícia tak prokuratúra a súdy nás nectihodných potrebujú len na to aby sme ich živili našimi daňami a odvodmi . Bolo by to lacnejšie a hlavne človek by sa každý boží deň nemusel rozčulovať čo robí
tá chamrad ktorá akože " riadi štát "
 
Hodnoť

Predtým,

ako sa opäť niekde oficiálne zjavia na verejnosti, by mali predložiť potvrdenie od psychiatra, o spôsobilosti na právne úkony, nie staršie, ako jeden týždeň. Hlavne u Daňa by som prísne trval na tejto podmienke.
 

 

no človeče neviem, kto by mal stáť u psychiatra prvý v rade :)

https://www.youtube.com/watch?...
 

No

tyvole. beriem späť.
 

Teda to je sila

tento exemplar som este nepoznal
 

 

Presne to ma napadlo ako prve, ze by ti dvaja mali byt aj pod dohladom psychiatra. Najlepsie v ustavnej ochrane.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Domov