SME
Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Žiga o spore so SAD Zvolen: Lunter vie, že štát nemôže zasiahnuť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

Smer tento konflikt zrejme vyvolal

na prekrytie svojich škandálov. realizácia "zodpovednej zmeny" v praxi.
 

 

Pre zorientovanie sa v pomeroch SAD Zvolen - https://www.branik.info/post/p...
 

Super

Toto by bolo otrieskať jamôčkolícemu o gebuľu. Až mi to vyrazilo dych. A posledná veta nemá chybu. Pekný deň v nepeknej krajine.
 

Ale no

Môžeš ešte napísať, ako tvoja informácia pomôže vyriešiť problém?
Typické pre túto garnitúru, že keď nevedia kam z konopí začnú vyťahovať prepojenia,
príbuzenstvo, kamarátov. To že si tam Lunter nadrbal neschopného synáčika ti nevadí?
 

 

No ty si ale obetavý ..aby si napísal tento príspevok bez akejkoľvek info si sa dnes zaregistroval a napísal prvý príspevok :D :D som poctený :D
Poďme si zopakovať na čo šéf BSSK je ....podľa mňa musí hájiť verejný záujem a efektívne fungovanie samosprávy a musí si ctiť zákony toto presne lunter robí a žiaľ vláda ho nepodporila ..ani jedným slovom a to je podľa mňa hanebné
- nepodporila ho ani tým že 40% má v sad Zvolen štát a záujmy ĽUDÍ tam háji bývalý asistent špáradlíniho
- nepodporila ho ani v tom, ze chce dať veci do poriadku a v tom mu držím palce
- nepodporila ho ani v tom, ze nemôže akceptovať raz také ceny bez akéhokoľvek vysvetlenia
- nepodporila ho ani pred voľbami keby sa mohli aspoň tváriť že im ide o ľudí

...samozrejme že vyriešiť to musí on, o ton niet pochýb ..ja si len myslím že špáradlíni sa zachoval veľmi arogantne ...ako keby tam mal vlastné záujmy a bol v tom zainteresovaný viac ako by sa dalo čakať ..a to je hanebné
 

Ok

Pred voľbami každý hrá takými kartami aké má a nie je to čisté ani z jednej strany /viď. mobilizáciu opozičníkov/, ja poukazujem na to, že v prvom rade treba pragmaticky riešiť problém v prospech ľudí. Každý vedel do čoho ide, najmä keď preberal župu po Kotlebovi.
 

 

Vieš tomanovej otrávia psa a zásada bezpečnostná rada na čele s premiérom, Fico nájde nejaké dlažobné kocky pred úradom vlády a hneď tlačovka a zasadanie bezpečnostnej rady ...pelle sa stretne s dôchodcami a hneď tlačovka a tutu je celý kraj bez dopravy a in si akurát kopne do luntera ...je v konolikivanej situácii a asi sa na to mal lepšie pripraviť ale ta arogancia pelleho prebíja ďalšie dno smeráckej arogancie a hovorí aj o ton, že evidentne v tom chcú luntera dusiť cez svojich ľudí
Akurát sú natoľko slaboduchý že pomáhajú viac kotlebovy ako sebe...
 

 

Rád si počkám na aroganciu z druhej strany
 

 

Čakaj cakaj... Lebo kto čaká dočká sa ...medzitým si tu zarábaj ako troll smeru :D
 

...

podľa úvahy diskutéra 1614768, je treba nechať sa vydierať nezákonnou zmluvou a platiť vydieračom, lebo toto je v prospech ľudí? Presne v duchu p.min.Žigu... A pre p.premiera- nemali by Ste dať jednoznačne na vedomie "štrajkujúcim" SADkárom zo Zvolena ,že štrajk vyvolaný kvôli súdnemu rozhodnutiu, ktorý sa im nepáči je nezákonný!? a min.pohroziť tr.stíhaním vedeniu pološtátnej firmy? A kde sa dá dočítať hospodárenie SADky Zvolen, nevie niekto dať link? Hneď by bol obraz jasnejší. Tiež treba porovnať zisky iných SADiek.
 

nože napíš

je štrajk vyvolaný tým, že sa mi nepáči súdne rozhodnutie zákonný? Čo keby sa daňováci hneď pozreli na hospodárenie SADky? Kde sa dá dopátrať ich hospodárenie? Dajte link! Aké majú zisky,aké platy majú menežéri, šoféri? Toto by bolo výpovedné! a nie nevyťahujte prepojenia. ..neschopný synáčik a pod nezmysly. Tvoj príspevok je hodný kovaného smeráka, či priamo zainteresovaného vlastníka SAD!
 

 

jolinka, o čom to točíš? ešte si nevytriezvela z večera? veď nikto neštrajkuje
 

...

no min.je to p.predseda predstavenstva SAD Zvolen/ či majoritný vlastník.. A ak to nie je štrajk, tak pardón "štrajk" čo je de facto v tomto prípade ddto. Alebo si nazvi nerešpektovanie súdneho rozhodnutia ako chceš, nič to nemení na skutočnosti, že sa vyhrážal župe, že autobusy nebudú jazdiť. Okato sa p.Poloni nechce vzdať Kotlebom mu danú zbraň do ruky, v podobe lukratívnej zmluvy ,ktorou sa tento pán chcel svojmu nástupcovi županovi pomstiť. Súčinnosť Poloni,Pelegríni,Kotleba v praxi pod heslom ako "zákonne" obísť zákon ala Bžán nákup,Ct,, tendre na mieru,Mýto a pod. Na prvostupňovom súde ale nemali "nášho človeka" a tak zvolili iný postup.
 

 

Ale už nežartuj a nerob vládu /nech je aká je// zodpovednú aj za to, keď sa náhodou zapchá kanalizácia v BBSK. Keď by sa bol zaangažoval do sporu premier - to by bolo rečí, že si naháňa volebné body. Lunter vyhral voľby, aj s podporou Smeru, ako vraj vynikajúci manažér, a k sebe si zobral ďalšie eso - svojho syna. Tak nech títo dvaja excelentní riešia problémy kraja. Nielen platy, spoločenský honor, ale treba riešiť aj problémy. Žiaľ, na celej tejto afére sú najsmutnejšie dve veci - komplikuje život občanom, ktorí sú od dopravy bytostne závislí a samozrejme - naháňa hlasy kotlebovcom. A ešte jedna poznámka - prečo neprevezme na seba úlohu “mediátora” aktívny poslanec NR za BB Klus. Ten si môže zbierať predvolebné body a pomohol by aj svojej strane, ktorá zatiaľ nevyskakuje veľmi vysoko v predvolebných prieskumoch.
 

 

pomaly a jasne. Co mal kto spravit?
 

 

No, v prvom rade ten, kto je za župu zodpovedný - teda župan Luntner.
 

 

Klikni na link, ktorý dal diskutujúci h4kk1 nad tebou a potom sa vyjadri.
 
Hodnoť

 

Heh ani pred voľbami sa špáradllíni a ani džiga nezaujímajú o občanov ..sú im ukradnutí ..a nech nechcú vedieť čo bude po voľbách.
To čo sa tam deje je nehorázne ...nepomôcť v takej situácii je dosť veľké svinstvo..
 

....

Ministerstvo hospodárstva a premiér rovnaká komunikácia, dokonca rovnaké vety, väzby na SAD Zvolen, mne to pripadá ako dohodnuté svinstvo v rámci predvolebného boja. V pondelok sadne Pelle s SAD Zv za pracovný stôl a vyriešia situáciu, premiér záchranca krajiny. Teraz je dôležitá resp.kľúčová komunikácia BBSK smerom k verejnosti, poukazovanie na prepojenia a podobne.
 

trafili ste

Pelleho po hlavičke...
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov