SME
Nedeľa, 23. február, 2020 | Meniny má Roman, Romana

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Obvinení aj odsúdení. Za poslancov kandiduje viacero ľudí, ktorí majú problémy so zákonom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

komunisti a nacionálsocialisti to je jedna smradľavá kopa hnoja.
 

kiska je medzi grázlami..

založenie strany "za ľudí" bola obrovská chyba, volič by sa mal preto pozrieť po iných reformných opozičných opozičných stranách..
 

 

dati ... nezmysel ... daj nejaké súdne rozhodnutie, kde je to potvrdené, ale rozumiem ti ...idú voľby ... :)
 

 

andrej ako spolumajiteľ firmy mal tú vec zvážiť ešte predtým ako začal vedome a fušersky porušovať zákon.. takto je v očiach slušného voliča automaticky diskvalifikovaný.. o jeho neochote vytvoriť veľkú antificovskú predvolebnú koalíciu ani nehovoriac..
 

 

dati ... nie celkom tak ... no rozumiem ti, som podobne nasrdený ako ty ... len fakt je ten, že Kiska vtedy nemal ani páru o tom, že vstúpi do politiky ... na druhej strane po prevalení kiksov firmy , čo robí praktický každý podnikateľ na Slovensku ... mal všetko dôkladne vysvetliť a ...tak sa stalo, že šikovný a skutočný podvodník právnik Fico po prehre s Kiskom jeho slabinu politicky - teda klasicky zneužil - využil ... Kiska mal možnosť poskladať veľkú protificovskú koalíciu zloženú zo siedmych strán hneď v začiatkoch no bola to iba iluzórna vidina PS/Spolu ... Kiska partnerom preto povedal, že najlepším tmelom sily spolupráce bude až výška povolebných percent ... samozrejme vtedy si už všetci opozičníci začali prihrievať svoju polievočku čo zase šikovne využil právnik Fico a začal verejnosť štvať a ohlupovať ohováraním Kisku and comp. ... len tak mimochodom, právnik Fico spolu s právnikom Flašíkom a právnikom Glváčom zlepili Smer až z 15. strán ... ako vidíme tmel mali naozaj veľmi silný ... v prípade Kisku, Kolára, Matoviča tmel nepotrebovali ... no ich ostatní partneri áno ... zrejme preto to kľučkovanie ... :)
 

dedo zeman kandidoval v čechách

aj druhýkrát za sebou, lebo pochopil že v žiadnej vláde by ho už nechceli.. no a tak zostal pri tom čo ho baví a jeho tie krásne hradčany bavia akože fakt neskutočne.. andrej mal preto dokončiť cestu, ktorú začal a ktorú si pred šiestimi rokmi aj sám sebe štedro zafinancoval.. takto nás vystavil zbytočnému riziku, že by sa do grassalkovich palais vlani nasťahoval niekto záškodný zo smeru.. o rok na to nám popraďák zničil nádeje na veľké spoločné protificovské predvolebné zoskupenie.. pán dzurinda to kedysi skúsil a naša krajina sa mentálne, hodnotovo aj ekonomicky okamžite pohla k západnej európe.. takto nám teraz hrozí prepadnutie hlasov s.a.s. či maďarov a to by bola kolosálna škoda..

kiska na parlamentnú či vládnu politiku žiaľ ešte stále nedorástol a jeho ubúdajúci voliči to vidia tiež..
 

 

dati ... nie ... v živote rozhodujú skutky a 29.2.2020 voľby ... Kiska má za sebou výsledky v prospech obyvateľstva a záujmov republiky, dokáže spájať ... no nie je vynikajúci rečník ... u ostatných potentátov hlavne právnikov to platí opačne ... Kiska konal štandardne, ústavu neporušil, o akom riziku teda hovoríš ? ... odklon voličov od Kisku je daný práve schopnosťou rétoricky zdatných súperov ovplyvňovať verejnú mienku rôznym spôsobom od ohlupovania či manipuláciu až po obyčajné klamstvá od Fica do Fica v evidentnej snahe rozložiť opozíciu a ako čítam ... darí sa jej ... iná ukážka je Matovič ... má výsledky iba v investigatíve, no dlhodobo spájať zatiaľ nedokázal ... :)
 

 

oukej.. čím takým zlepšil andrej náladu v opozičným tábore ? progresívna slovakia oslňuje proeurópskym slovníkom a vynikajúcou zostavou nových tvárí.. liberálny volič plesá a prvýkrát od čias s.d.k. môže za niekoho s radosťou hlasovať.. čiže sú príjemne iní a vďaka nim máme úžasnú pani presidentku či odvážneho primátora prešporka..

čo také nové a skvelé priniesol andrejov nový politický subjekt ? okrem toho, že priniesol k.d.h. na hranicu zvoliteľnosti a prinútil nenormálneho matoviča robiť ešte nenormálnejšie veci ako doteraz ? ďalšia konzervatívna strana dokonca vo farbách vatikánu tu fakt nechýbala..
 

 

dati ... skúsim inak ... Kiska za svojho 5 ročného pôsobenia v úrade konal nezávislôe, neporušil ústavu, má osobnú skúsenosť aj s negatívnymi výsledkami vládnej moci či vedením mafiánskej politiky právnikov Smeru ... bol a je filantrop ...bola to iba otázka času, kedy bude pomáhať ľuďom naďalej ... je vysoký predpoklad, že Kiska spolu so svojim okolím má reálne predpoklady doviesť Slovensko k prosperite, spravodlivosti a právnemu štátu ... bez ohľadu na manipulované ataky voči nemu za postoj k odhaleným korupčným a mafiánskym prostredím suity právnika Fica ... čo vidíme aj v dnešných dňoch ... :)
 

v poriadku..

ak bude mať iná normálna opozičná strana vo voľbách viac percent ako "za ľudí" tak čo potom ?
 

 

dati ... pointa je odstavenie znicujuceho vplyvu na ekonomicku stabilitu Slovenska pravnikmi vladnej koalicie ... :)
 

 

to mal andrej ako charakter skúsiť ako podpredseda masívneho opozičného zoskupenia.. aby nehrozilo prepadnutie hlasov strán typu k.d.h. či s.a.s.. kvôli nemu sú teraz tieto subjekty odsúdené na večné živorenie mimo parlamentu.. ;-)

každopádne som rád, že budúci týždeň volíš číslo dvanásť..
 

 

dati ... rozosmial si ma, vďaka ... budeš prekvapený, ale zatiaľ neviem koho budem voliť, čísla strán nesledujem ... ako sa ukázalo, Kiska je však schopný zmeny aj urobiť ... uvidíme ... :)
 

 

Súd rozhodol že LSNS nieje fašistická strana. Tak načo si pýtate súdne rozhodnutie keď aj tak súdne rozhodnutia nerešpektujete.
 

 

Markus ... kde hovoríme o ľudovej SNS ? ... :)
 

 

Písal si v súvyslosti z Kiskovou stranou citujem: dati ... nezmysel ... daj nejaké súdne rozhodnutie, kde je to potvrdené, ale rozumiem ti ...idú voľby ... :)

NATO som ti napísal že súd rozhodol že KotlebaLSNS nieje fašistická strana čo aj tak mnohí voliči opozície nerešpektujú z odôvodnením "lebo Fico". Tak načo ti bude súdne rozhodnutie ohladne Kisku keď aj keby mal ísť hneď sedieť tak aj tak by ste za tým videli Fica.
 

 

Markus ... mýliš sa, hovoríš od veci .... od datiho sa vyjadrujem k tomu : ...
založenie strany "za ľudí" bola obrovská chyba, volič by sa mal preto pozrieť po iných reformných opozičných opozičných stranách.. " ... 14.02.2020 8:04 ...
takže zopakuje otázku : kde hovoríme o ľudovej SNS v tejto diskusii ... mimochodom keď už chceš ... súd skonštatoval, že LSNS nesie známky fašizmu no nerozpustil ju ... ďalej skonštatoval že ... riziko ohrozenia demokracie politickou stranou nie je dostatočne bezprostredné ... zatiaľ ... :)
 

 

Liberáli majú ovela viac fašistických znakov ako Kotlebova LSNS tak prečo nikto nedâ za fašizmus na súd liberálov? https://youtu.be/LmzZ0DN-BrY
 

 

Markus ... rozosmial si ma, vďaka ... pochop, si mimo tému ... obráť sa priamo na autora, možno ti pomôže, ahoj ... :)
 

 

Predpokladám súdiac podla tvojej reakcie že video sisi nepozrel. To by som chcel od teba vela já viem.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov