SME
Štvrtok, 9. apríl, 2020 | Meniny má Milena

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kiska: Poviem polícii, kto je za anonymným videom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Kto podla Vas v tej debate posobil rozumnejsie? Pellegrini ci Kiska?
 

Jednoznacne.

Kiska.

To co stvara koalicia sa ani neda rozumne vysvetlit.

Pelle tvrdil, ze to co idu na poslednu chvilu schvalovat vobec nie je kampan. Len cely cas strasil, ze opozicia zrusi to, co za celych 12 rokov neurobili.
Dost trapas.
 

 

súhlasím, Pellegríni mužne vykrikoval frázy ako zväzák na mítingu. Kiska reagoval dobre. veľký rétor to síce nie je, ale naučil sa v politike veľa.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

k tomu zopár poznámok

"Došlo k tomu 28. júla 1999 a bolo pravdou, že Sirocký ich kúpil od predošlého vlastníka sotva pred týždňom. Kiska túto skutočnosť nemal ako zistiť a niet žiadneho dôkazu, že o tom vedel."
nepýtal si od predávajúce zmluvu na základe, kt. pozemok nadobudol? Chce pán Mazák povedať, že keď od niekoho kupujem napr. byt tak nechcem vidieť ako predávajúci k predmetnému bytu prišiel. To vážne ako?
"Oveľa väčší význam má to, že súd uznal, že Kiska konal v dobrej viere." nie nepodarilo sa preukázať opak
"Ani v roku 1999, ani počas sporu s Jánom Francom, ba tvrdím, že ani dnes elektrotechnický inžinier Kiska nemá dostatok vedomostí (a načo by ich mal mať?) o pojmoch vydržanie pozemkov, osvedčené pozemky a ukradnuté pozemky." Čo je ukradnutý pozemok asi vie, či?
"Nebol a nie je odkázaný na vlastníctvo pozemku, ktorý nemá ani dnes žiadnu hodnotu, ktorá by sa mohla vôbec priblížiť napríklad k sume, ktorú rozdal ako svoj päťročný plat núdznym a odkázaným." trhová hodnota ak sa pozemok stane pozemkom určeným na výstavbu bude minimálne 540 000€
 

 

Všetci sú teraz múdri. Tak si spomeňte, ak ste niečo pred 20 rokmi kupovali, či ste riešili a predošlých majiteľov. Veľmi silne o tom pochybujem. Aj teraz to málokto robí.
 

 

kupoval som tri byty, ku všetkým som si vyžiadal kúpne zmluvy a raz to bola zmluva o výstavbe od predávajúcich, aby som vedel ako ich nadobudli. Pred 20 rokmi si nemohol pozrieť kataster online tak ako je to
 

 

Ak som kupoval pred 20-imi rokmi tričko v secondhande za 10 korún, tak som neriešil pôvodného majiteľa. Ale kupoval som presne pred 20-imi rokmi pozemok /u notára, lebo to nebola kúpa za pár šupov/, a súčasťou kúpno-predajnej zmluvy bol aj list vlastníctva k pozemku, kde bol uvedený aj titul nadobudnutia a dátum, kedy a ako prišiel k pozemku predávajúci. Notár dokonca žiadal, aby predávajúci predložil aj dedičské rozhodnutie, lebo tak predávajúci pozemok nadobudol. Určite v tom čase nebol kataster online, ale výpis z listu vlastníctva pre predmetnú nehnuteľnosť kataster vydal. To p. Kiska, alebo advokát, notár, ktorý zmluvný záväzok realizoval právne, nevidel žiadny dokument? Tak na základe akého dokumentu, podkladu vznikla zmluva? To si údaje cucali z prsta? Ak by boli mali, čo bolo k tomu treba, tak by boli videli, že predávajúci nadobudol pozemok len pred 6 dňami kúpou. Lenže pán Kiska vedel dobre, čo kupuje a vôbec neobstojí, že sa obchody robili len tak, na dobré slovo a podaním si ruky. Alebo mu uveríme, že chudák, spravodlivý, dobromyseľný nevidel a uveril. Aj pri vysvetľovaní, keď sa kauza dostala na verejnosť, tak len zahmlieval a zahmlieva. Podobne to bolo aj pri prvej, daňovej kauze. On nevedel, on si myslel, to účtovníčka, ..... Ako chce tento pán riadiť štát, keď nie je schopný ustrážiť si vlastné záležitosti.
Mimochodom, v tom “pozemkovom” videu hovorí jeden diskutujúci - povedal som Jednému /on uviedol aj meno, komu to povedal/, toho zabili, povedal som druhému, aj toho zabili, preto som musel ujsť a skrývať sa v Poľsku. Čo také vedeli títo ľudia a na koho, keď to museli zaplatiť životom?
 

 

˝Chce pán Mazák povedať, že keď od niekoho kupujem napr. byt tak nechcem vidieť ako predávajúci k predmetnému bytu prišiel. To vážne ako?˝

Predstav si, ani raz za celý život som sa nezaujímal o titul nadobudnutia kupovanej nehnuteľnosti predávajúcim, na to snáď máme katastre, aby na LVčkach bolo všetko v cajchu. A to ako vážne.
 

nekupis byt?

mam jeden lacny.
 

Ak ho mas na LV

a je v dobrej lokalite, kupujem hned.
Nieco dalsie v ponuke?
 

 

Kupim. Kde a za kolko?
 

 

Ani ja. Neviem, preco by som aj mal. Na to je predsa kataster, aby si pri zapise preveril, ci je vsetko ako ma byt.
 

 

ako vidíš nedalo sa na kataster spolahnúť, navyše tie roky neol kataster online a podvody s nehnuteľnosťami sa diali, čiže každý kto kupoval bol veľmi obozretný iba Kiska nie
 

 

ako vidíš nemáme, resp. nemali sme
 

 

Súhlasím. Načo sú katastrále úrady? Načo je nám potom štátna správa? Otázka smerovaná na naslovovzatého odborníka 939308. Pritom Fico býval v byte daňového podvodníka, mal za suseda ďaľšieho podvodníka a Kaliňák s podvodníkom veselo obchodoval. A toto sú tzv. špičky Smeru, ktoré nás chránia, ale pred čím, keď nás o....bávajú celý čas a robia si vlastné kšefty, pričom majú na rozdiel od Kisku v relevantný čas tie najlepšie info od polície SIS a podobne.
 

Hoci

Šuliga v súdnom spore o pozemok vystupoval v prospech Kisku, na videu hovorí, že exprezident od začiatku vedel, že išlo o podvod.No to by som rád videl toho blbca,čo si kúpi kradnutý pozemok, vie o tom,že je kradnutý a potom si ho drží 20 rokov.Len ten si ho kúpi,čo ho predá druhý deň zo ziskom.
 

 

Hlupakom ale nevysvetlis. Drviva vacsina tento argument nevie ani pochopit, nieto este aj prijat.
 

To video

bolo pre k r e t é n o v, ktorí majú problém s logickým myslením. :))
 

 

Inymi slovami sem patri znacna cast volicov Smeru, SNS LSNS. Este aj Vlastnecov by som priradil.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov