SME
Nedeľa, 29. marec, 2020 | Meniny má Miroslav

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kiska vypovedal na NAKA v súvislosti so zverejnenými videami (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

Inak je to sila.

Po piatich rokoch v prezidentskom úrade, kedy červeného kméra vytočil do nepríčetna, keď ho porazil v prezidentských voľbách, odvolal z postu predsedu vlády a dopredu mu oznámil, že ho za sudcu ÚS nevymenuje na neho s tou políciou na povel, so SIS, vojenským spravodajstvo daňovým úradom vyťahujú problém s týmto pozemkom, tak mi vychádza Kiska je čistejší ako si všetci mysleli. Som na 100% presvedčený, že celý Kiskov majetok preverili od "hora dole", všetky pozemky prezreli a jediné čo našli je tento jeden pozemok, o ktorom aj kotlebovský sudca rozhodol, že bol získaný v dobrej viere. Kiska si zaslúži môj hlas viac na než ktokoľvek iný.
 

 

Inak je to aj nebotyčná bezočivosť, keď chcú dvoma tisíckami prekryť niekoľkomiliardové zlodejiny. Bohužiaľ, u mnohých im to vyjde.
 

...

ano aj ...

ono tak nejde ani tak o tie dve tisicky, podstata celeho problemu je "OSVEDCOVANIE" pozemkov pod Tatrami ... a na toto by sa mala policia zamerat

musi aj v tomto platit, padni komu padni, a je mi jedno ci je to niekto od koalicie alebo opozicie ...
 

 

Taký neporiadok je nielen pod Tatrami, ale v celej republike. Pokiaľ ide o pôdu, doteraz sa nepodarilo vyriešiť "socialistické" neprávosti.
 

každopádne nemal ísť kiska

preč z grassalkovich palais.. buď to bola zbabelosť alebo ego, no a biedne percentá jeho zbytočnej strany svedčia o mnohom..
 

 

Tie percentá podľa mňa svedčia o tom, že je ešte málo ľudí, ktorým záleží na tom, kto bude spravovať krajinu, a zároveň o tom, že toho už naozaj majú skoro všetci plné zuby. Ale ak sa dobre pamätám, väčšina toho mala dosť už v minulých voľbách.
 

skvelá možnosť

pre nespokojných voličov bola a je progresívna slovakia & spolu.. to chápal aj kiska, ale on chcel silou mocou ísť do veľkej politiky.. samozrejme, že jeho ego potom aj odmietlo vytvorenie veľkej reformnej predvolebnej formácie na štýl legendárneho s.d.k.. ak prepadne s.a.s. či k.d.h. tak to bude aj jeho vina..
 

 

A ja si myslím, že ak prepadne SAS a KDH, bude to iba ich vina. A nezdá sa mi, že by išlo o Kiskovo ego. Ja som bol tiež proti, aby sa spájali, dokonca až tak, že keby sa spojili, volil by som niekoho iného.
 

 

oba ohrozené subjekty s tým veľkolepým projektom súhlasili, kiska nie.. kto na to doplatí ? my..
 

 

Ako na to doplatíme?
 

 

Zle si rozumel dati...-mu. Na svoju rečnícku otázku kto na to doplatí, odpovedal, že my. Teda on, SMER a SNS... Má pravdu ;o)
 

že k.d.h. a s.a.s.

zostanú mimo parlamentu a fico tu bude vládnuť ďalšie štyri roky..
 

o čom to hovoríš?

aké ohrozené subjekty s tým projektom súhlasili?
Myslíš SaS a KDH?
Však dokonca chceli ísť aj s Igorom samostatne!
Až v čase, keď už sa nedalo nič robiť si to Rišo rozmyslel.
Problém bol v tom, že stredovú viac-menej konzervatívnu stranu všetky média hnali do spolku s dvoma liberálnymi stranami.
Na Slovensku!!
Hlúposť na kvadrát!

Čo tu všetci nariekate? Máte problém si tie videa pozrieť 3 - 4x aby ste pochopili, že čo tam v titulkoch popísali sa vôbec nezhoduje s nejasným zvukom ktorý manipulátor pripisuje Kiskovi?
Jeho tvár sa zjaví až na konci, keď vôbec nehovorí o niečom, čo by diskreditovalo.
Podľa včerajšieho prieskumu Kisku volia väčšinovo inteligentní ľudia a nie primitívi, ktorí nedokážu a ani nechcú vidieť tú manipuláciu.
A keď už niekto nedokáže rozoznávať, tak nech ho nekrúžkuje, má tam kopec veľmi dobrých morálnych odborníkov.
 

 

Nezmysel.
 

dati comprenda,

máš v tom hokej, tak isto ako v umiestnení sypača v svetovom rebríčku tenistov :-D
 

 

Nie iba socialistické neprávosti.Treba si posvietiť na katastrálne úrady.Bez súhlasu katastrálneho úradu by nebolo možné predávať kradnuté nehnuteľnosti.Takže zlyhal štát.
 

 

Ide aj o to, ako sa tie nehnuteľnosti ukradli. Ak sa totiž dalo pozemok legálne vydržať, ani katastrálny úrad s tým nemusel nič spraviť. Ľudia si za to môžu často aj sami, lebo sa o svoje pozemky neprihlásili. Tiež som taký prípad. Mám kdesi v okolí vzdialeného mesta role po babke, o ktorých rodina počas minulého režimu nevedela, neprešli dedičským konaním, hoci sú na ňu napísané, nezahrnulo ich dedičské konanie po mojom otcovi, a v rodine sa nenájde nikto, kto by bol ochotný chodiť z mesta do mesta po súdoch a po katastroch, aby si ich dal zapísať do vlastníctva. Ak ich teda medzitým niekto vydrží a predá, čia to bude chyba? Štát zlyhal v tom, že pôvodným vlastníkom nejako nepomohol rýchlejšie a jednoduchšie dostať sa k svojim pozemkom.
 

čiže

tým chcete povedať, že verejní notári, ktorí jediní podľa zákona /okrem súdov/ môžu svojou listinou osvedčiť vlastnícke právo v prospech určitej osoby to robia buď ako koaličníci, alebo ako opozičníci. To je zaujímavá myšlienka.
 

Nie,

robia to ako korupčníci!
 

 

Môj hlas má tiež, je to fakt trápne.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Domov