SME
Štvrtok, 9. apríl, 2020 | Meniny má Milena

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Premiér ocenil prácu polície a prokurátorov, ktorí vyšetrovali vraždu Kuciaka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A čo hovorí na prokurátora 62 : 0 ?

Toho nepochváli? Veď ten pre Smer urobil najviac.
 

 

Kováčik možno väčšmi ako poďakovanie oceňuje igelitky.
 
Hodnoť

Mafia

Vraždy a iné umožnila zločinecká organizácia zvaná SMER, ktorého súčasťou je aj pajác pelefic. Už aby skončili a nech si užíva teplo v zadnici Fica. Ale už sa neoplatí reagovať na organizátorov a podporovateľov zločinov, zlodejom, úchylov,... zo SMER-u. Porekadlo vraví, že s hov... sa nedá bojovať, lebo či vyhráš, alebo prehráš, vždy srdíš.
 
Hodnoť

No úžasné ,

tak Pellé odmieta rozdeľovanie spoločnosti a verí v zjednotenie národa , len asi zabudol dodať ,že bez Bratislavčanov a zahraničných Slovákov....
 

 

Že by schizo???
 

Na to ešte

diagnózu nevymysleli . Ale majú to smeráci v krvi , že v Bruseli to hráme "na štátnikov", lebo tam nás môže počuť celá Európa a doma si môžeme hovoriť čo chceme . Len zabudol "digitálny guru" , že v dnešnej dobe vie za pár desiatok sekúnd celý svet ,čo povedal pán premiér v Hornej Dolnej ...
 

 

Je pravda, že oficiálne to nie je schválené, ale pre mňa "smerák" je už viac rokov diagnóza a nadávka najhrubšieho zrna.
 

Rozumiem

čo si chcel naznačiť tou schizofréniou , len myslím že toto je ešte horšia "choroba",,lebo väčšina schizofrenikov si svoje konanie neuvedomuje , zatiaľ čo pán premiér vedome "mení svoje myslenie" tak ako mu to momentálne vyhovuje . Slovenský vidiek štve proti hlavnému mestu a zahraničným Slovákom a v Bruseli sa zrazu vedome vyjadruje ako "otec vlasti" zjednotiteľ . Každopádne je to "choré" aj keď to nemá diagnózu.
 


Najčítanejšie na SME Domov