SME
Piatok, 5. jún, 2020 | Meniny má LauraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zoznam káuz sa prepáčiť nedá a my nezabudneme, znelo na námestiach (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Je to tragédia pre rodičov !
Ak im zomrie vlastné dieťa a ešte úkladnou vraždou ! Ale cirkus okolo je urážkou všetkých úkladne zavraždených ! A dôkazy ? Vrah si nepamätá ako vraždil ? Nevadí ...Svedok videl iné auto v Sládkovičove a iné v Mači ? Nevadí ... Pri jednaní s vylúčením verejnosti sú prítomní rodičia obetí ? Nevadí ... Lipšic zástupca poškodených ? Toto je súd o odškodnení ? Nevadí ... A ináč : už nabehla NAKA ku Kiskovi , zabavila mu mobil , počítače a je vo vyšetrovacej väzbe , aby nemohol ovplyvňovať vyšetrovanie v kauze ukradnutých pozemkov ?
1655790
Zle si počúval/cital výpovede o autách, resp. Ich kontext. Áno, to že Marček tvrdí že niečo spravil čo sa na tele nenašlo je čudné, ale neznamená to že ho nezabil. Prečo by sa Andrusko priznal k sprostredkovanie vraždy v tak exponovanom prípade ak by to nespravil? Už sa to s ním bude ťahať naveky. Szabó vôbec nenamieta že ťa bolí v deň vraždy, len tvrdí že o vražde nevedel, ale priznáva že tam boli. Prečo by sa Marček priznával k dvojnásobnej vražde ak by to nespravil? Už sa to s ním bude vliect naveky Čo nájdené kliešte, balistická zhoda, dôkazy z digitálnych stop? Píšeš tu konšpiračné hlúposti a pritom dôkazy sú absolútne jednoznačne. Prečo by tam nemohol byť Lipšic resp. Kvasnica? Len ukazujes ako nerozumieš trestnému konaniu a konaniu pred súdom. Aj tu si môžu nárokovať odškodnenie. A súd môže rozhodnúť že nárok uznáva a taktiež môže rozhodnutie o odškodnení odkázať na "civilné" konanie. Áno, lricyluceni verejnosti rodičia prítomní byť môžu - čo ti na tom nesedí? Čo vlastne tvrdíš? Že sú podplatwni obžalovaní, sudcovia, prokurator, 100 policajtov aj ľudia z Europolu? Tu mi napadajú len slová Procházku zo snemu keď zvolili Brecelyho za predsedu Siete...
906410
< 1 2

Ešte ani súd neskončil

A médiá vyniesli rozsudok ! Čo je jasným dôkazom u jedného u druhého je to zmanipulované a " zostrihané " . A čo takto niečo z Rímskeho práva : v prípade akýchkoľvek pochybnosti , treba rozhodnúť v prospech obvineného ! Proces mi pripomína Stalinské procesy a prokurátora Višinského . A Lipšic ? Zaliezol by som v jeho prípade do myšacej diery ! Zabil chodca na treťom prechode pre chodcov za sebou bez brzdenia a bol odsúdení spôsobom , ako by bol prichytený bez lístka v električke ...
 

 

ty si dobre nakŕmený Infovojnou, gratulujem
 

 

Z krorej strany si sedel pri stalinskych procesoch?
V com konkretne ti ich pripomina?
 

 

Zabiť chodca na treťom prechode pre chodcov je horšie, ako zabiť chodca na prvom prechode pre chodcov? Čo chcel tým básnik povedať? Zvyšok príspevku nekomentujem, nemá význam.
 

Jazdím tade často ,

pri toľkých prechodoch pre chodcov + križovatka, normálny vodič zníži rýchlosť a zvýši pozornosť ! On brzdil až po náraze a akú mal rýchlosť podľa znalca v okamihu nárazu ? Zažil som Lipšica pred voľbami , keď Radičová zostavila vládu . Išiel sa fotiť na propagačné plagáty a arogantne v jednosmerke opačným smerom v služobnom voze ... Pre Vás je smrť človeka bezvýznamná ? !
 

 

Ešte raz. Privát otázka: Zabiť chodca na treťom prechode pre chodcov je horšie, ako zabiť chodca na prvom prechode pre chodcov? Druhá otázka: Kde som písal, že pre mňa je smrť človeka bezvýznamná? Vopred ďakujem za odpoveď.
 

 

Pardón, oprava: nie privát, ale prvá. Chybyčka že vloudila.
 

Skúste si to

prečítať ešte raz ! Prechádzam prvý prechod pre chodcov a zbystrím pozornosť . Potom nasleduje druhý , ďalej križovatka a následne tretí prechod . Lipšic jednoducho šliapol na plyn a nevenoval pozornosť premávke . A potom samé jeho a advokátové výhovorky . Tá s osvetlením električkou , bola technicky podobná s tou pri kauze Skrúcaného a jeho zabitia ženy na prechode ! Lipšic podľa znalca brzdil až po náraze do chodca a išiel " nezákonnou " rýchlosťou ! A najväčší škandál ? Zmarenie života nesmie byť " odmenené " podmienkou !!! To sme kresťanskou krajinou ? " Zvyšok príspevku nekomentujem " , ste napísal . To bolo nie len o zmarenom živote na prechode , ale aj o procese " Kuciak " . Médiá už rozsudok napísali . Akým právom ? Aby bolo jasné , celá tá banda okolo Kočnera mi nie je vôbec sympatická , ale historická skúsenosť nás učí ( Stalinské procesy ) , že toto je cesta do pekla ! Pri akýchkoľvek pochybnostiach v dôkazoch musí nastať oslobodenie obvinených . Iná cesta nie je ! Teraz sa to týka niekoho nesympatického , zajtra možno vás ! Toto možno nie je o smrti , ale " len " o dlhodobom pobyte " za mrežami " .
 

 

Podľa teba to bol Lipšic, Kiska a drogoví díleri. Čo k tomu dodať, si riadne mimo reality.
 

 

Lipstein predaval a Kiska daval uver chudakovi Strapatemu, na pervitin. Take nevies? ;)
 

akoho ma taky kiska

ovplyvnovat? Tych dvoch ci troch "slusnych ludi" co o nom tocia videa na objednavku smeru?
 
Hodnoť

Ešte raz !

In dubio pro reo ! Voľakedy bola v našom právnom poriadku / a v anglosaských krajinách stále je ! / , že aj v prípade priznania musí obžaloba dokázať obvineným ich čin . Nepíšem a neviem , kto to vykonal ! Len je divné, najprv bola na 100 % mafiánska , talianská stopa . A zrazu Kočner ... A dôkazy získané z amerických zdrojov - telefóny , poloha ... Nastúpil náhodou Kočner americkému majiteľovi známej televízie na otlak na nohe ? Pred rokmi riaditeľa a spolumajiteľa známej českej televíznej stanice tiež vyštvali tí istí . Podobnosť čisté náhodná ... ?
 
Hodnoť

 

Môže mi niekto povedať, prečo sa takého podujatia organizujú na dvoch miestach? O jednom som sa dozvedela na internete, ale o druhom nebolo ani zmienky. To sa organizátori nevedeli dohodnúť, alebo nechceli väčším počtom účastníkov vystrašiť vládu?
Apropo, prečo vláda alebo aspoň pán predseda najsilnejšej strany u nás na tejto pietnej spomienke na dvoch zavraždených mladých, nevinných ľudí chýbali?
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME Domov