SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kočnerovo sledovacie komando kontra sledoval niekto ďalší (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť

 

Nakoniec vypláva na povrch že SIS sledovala aj Kočnera a tu partičku hrdlorezov.
 

 

Alebo Slávova kontra. Ten tiež dostáva svoje zvodky a má svojich ľudí. Ktorých sa sem tam nejaký ten Trčner zľakne.
 

 

Mna ako obcana ktory vie ovno, by tu od lepsie informovanych velmi zaujimalo, kde je v sobotnych volbach penta?
A len aby sa nezabudlo, zitny odfotil kocnera so zuzovou uplne nahodou.
 

...

Stoji za prečítanie a vyzvracanie sa nasledne...
https://www.aktuality.sk/clano...
 

 

Igor Cibula - exrozviedčik ŠtB - riadený od roku 1989 Sovietmi / trh.krídlo KGB cez Chelemendika a dalších / ako aj exrozviedčik Ciklamini sa snažili podla inštrukcií Moskvy ovladnuť SK ponovembrovú vrcholovu politicku scenu po Moskvou iniciovanych zmenach v roku 1989 - Sovieti potrebovali aby sme my im za ich RUS ropu,plyn UŽ ZAČALI po Novembri 89 PLATIŤ DOLARMI ,ktore Rusi existenčne nevyhnutne potrebovali na nakup obilia,novych IT technologii atd. - ...
Preto si Sovieti pred Novembrom 89 VYŠKOLILI svojho politickeho BIELEHO KOŇA Vlada Mečiara / majuceho o.i. aj skvelé prednovembrové kontakty so SOV dostojnikmi z posadky Nemšova a agentmi KGB obsmrdajucimi okolo ZTS Dubnica..vygooglite si zavery UPN ktore zverejnilo N-ko /
Pre tento učel Igor Cibula a jeho biele kone - nastrčene ako ofic.leadri / Slovak Ivan Laluha a CZ chartista Ladislav Lis / klubu " Obroda.." AKO JEDINI MALI OPRAVNENIE 10.Januara 1990 OBSADIŤ KRESLO MV-a SSR ..3 týždne po menovaní Čičovej vlady nar.porozumenia NEOBSADENE ..svojim dopredu VYŠKOLENYM človekom..Muftym..
..kedže povodny plan Sovietov kreovať silnu politic.stranu "Obroda" s politic.leadrom Mečiarom im nevyšiel tak vydieraním - vdaka Mečiarom koncom januara ukradnutym ŠtB spisom z TN Tisovej vily - začali vtedajšie vedenie VPN VYDIERAŤ a nasledne v aprili 1990 ich PRINUTILI aby osobu Mečiara Peter zajac s Fedorom Galom PRIJALI za riadneho člena VPN.a nonimovať ako ako kandidata na buduceho premiera do blížiacich sa jun.volieb ..a dalej už netreba ..
 

 

..ešte je potrebné doplniť,že okrem Igora Cibulu - dodnes riadiaceho dostojnika osoby Petra Totha - mala klučovy vplyv na poNovembrovu vrcholovu SK personalnu politiku aj osoba generala Doc.JUDr.Jana Pješčaka CSC / tzv. zametača SOV kauz na uzemi ČSSR napr. kauzy Cervanova / ,vtedajšieho GP ČSSR ,predtym do r.1988 vo funckii MS SSR ,kedy tam šefoval svojmu vted.nám.ak.dr.Milanovi Čičovi ,ktorý v r.88 obsadil po Pješčakovi uvolnene kreslo MS SSR,aby počas "revolucie" ak.Čiča Pješčak PRETLAČIL 17.dec.1989 do kresla premiera SSR vlady nár.porozumenia s cielom KRYŤ NEpremlčatelne predNov. ŠtB a KGB zločiny proti ludskosti..
Apropo gen.Pješčak na prelome 70/80 rokov posobil vo f.nam.FMV a mal kluč.vplyv na KAMUFLOVANIE - podobnosť s kauzou kamuflovania popravy K + K čisto náhodná .. datum popravy,sudny znalec,Krajmer na mieste činu atd. - objekt.VYŠETROVANIA zmiznutia Ludmily Cervanovej kedy ODSTAVIL z vyšetrovania kompetentnych,miestnepríslušnych erudovanych vyšetrovatelov zo ZNB Zapadosl.kraja z ktorých našli :
- jedneho z nich Solčianskeho zastreleneho 3-ma gulkami vo vyťahu NZ panelaku
- dalšieho prokuratora Vochyana - braniacemu spopolneniu cca 40 ročnej NEznasilnenej mrtvoly najdenej 14.7.76 v potoku Č.voda neskor učelovo stotožnenej s telom LC - prinutili spachať samovraždu ..účelovonapalil do protiiduceho kamionu
- další vyšetr.Karol Toth tvrdil otcovi jedneho z Nitranov,že Pješčak robi v kauze spojku SOV GP -ovi prok.Glotovovi
 

 

Na krste knihy autora Petra Totha “Kauza Cervanova v ktorej PT na požiadanie Senatu dr.Michalika zdovodnoval rozsudok NS SR ..boli pritomní Petrom Tothom organizovaní ďalší sledovači Kuciaka a novinarov a sice pani Kriak,Mlynarčik ako aj vtedajšie MVa pan Kaliňáka..nehovoriac o otcovi Maznakovho spolumajitela AT hotela "Zur Burg" pod Kaprunom dr.Valašíkovi ako prokuratorvi z tejto kauzy ktorý navrhoval 3-om Nitranom trest smrti
 

To si robia srandu?!

To nemyslia vážne, že Tománek riadi ďalšie resocializačné centrum!!! A všetci mlčia? PREZIDENTKA? Haló! Opozočné strany? Haló! Médiá? Haló?!

Vám je to jedno???
 

strašné

psychologička donáša z výsluchu maloletých dievčat Kočnerovi
volá sa Jana Štefániková, pamätajme si

iná "psychologička" grófka Rošková z východu, kde nič nie je, robila pravidelné psychotesty policajtom
tiež sa musela všeličo dozvedieť
 

...

Bol som si pozrieť film "Sviňa" a tak mi nejaké súvislosti nedávali logiku, teda až do prečítania toho článku.
 

 

Kde je Penta? Skoro všade!

Matovič a Penta:
Matovičovi robil program človek z Penty - Špirko, ktorý sa spomína aj v Gorile:
http://www.idemvolit.sk/364-ka...
Je Matovič organizátor pochodov a bábka Penty?
https://youtu.be/SiNMBPAAUkg
Ďalší penťák u Matoviča!
https://www1.pluska.sk/spravy/...

Kiska a Penta:
Na zdravotnom programe Kiskovej strany robí aj vysoký manažér Dôvery
https://e.dennikn.sk/1499143/n...

SaS a Penta:
Mihál prišiel do SaS z penťáckej strany Nádej.
https://domov.sme.sk/c/6198336...
Spolupráca SaS s penta-poisťovňou Dôvera pri napadnutí Kálavskej za jej stopku Dôvere pri revízii úhrad liekov:
https://www.etrend.sk/ekonomik...
https://www.tvnoviny.sk/domace...
https://www.tvnoviny.sk/ekonom...

Haščák z Penty hovorí, že jeho hlavným cieľom je zničenie Róberta Fica:
https://youtu.be/2yHbdZMdP_g
 

 

lenze mihal je uz inde, v PS SPOLU, takze pre uplnost..

a kde su ja a ty, aj to by bolo dobre vediet, ci to je jedno? mozno je to jedno, ze sa vedia spriahnut, ked treba, neviem
 

 

áno, uznávam že aj to by bolo dobré vedieť, lenže vyzerá to, že tí sú opatrnejší, ale dúfam že časom hádam vypláva niečo aj o ich čachroch
 

...

Pán ľavičiar, všetkým robila Penta programy a jej hlavným cieľom je zničenie Fica.

Tak chlape, je možné že niekto kto má/mal niečo spoločné s Pentou - čo ale nie je Penta, sa podielal na spolupráci uvedenými.
Ale čo je Haščákovým hlavným cieľom - teda Penta, tak som až slzy vyhŕkli a nebolo to ľútosťou. Bez toho posledného odstavca a videjka by som ti hádam aj uveril.
 

 

Mne je jedno čomu uveríš a čomu nie. Ak nájdeš nejaké iné dôkazy ktoré vyvrátia to čo v Gorile odznelo, tak sem s nimi! Potom aj ja možno niečo doplním. Fakty.
 

...

Sorry, nič hľadať nebudem a stále platí, že ak niekto napíše, že Haščákovým hlavným cieľom je zničenie Fica, tak sa len pousmejem.
Jedine v prípade, že by mu niekto dal viac možností cecať euráče ako Fico, resp. by si za to pýtal menje ako Fico. Inak je to blud.
 

 

Nikdy nemám chuť polopate niečo vysvetľovať tým zaujatým ignorantom čo si nič z toho nepozrú, ale budú dokola písať svoje vsugerované bludy.
Ešte sa k tomu musím zastávať Smerákov, napriek tomu že volím Chmelára. Ale možno raz budú jeho koaličným partnerom (alebo ich rozpadnutá časť), tak to ešte raz spravím. Pre teba a prebudenie tvojej objektivity (viem, to je utópia :)

Takže "ak niekto napíše, že Haščákovým hlavným cieľom je zničenie Fica"? Ak niekto napíše? Ty si to samozrejme nepočul ale budeš mudrovať.
Lebo to som ja nenapísal, to je v nahrávke na ktorú som dal vyššie odkaz! A povedal to dobrý kámoš vašich pravicových politikov, Slávko!

Ešte nejaké fakty?
Kto presadil Pente zákaz zisku jej zdr.poisťovne? Smer, v 2007.
Kto tento zákaz napadol na ústavnom súde? Pravicová vláda v 2011.
čítaj:
https://ekonomika.sme.sk/c/221...
Z toho vyplýva - mal dôvod Slávo nenávidieť Fica? Mal.
 

To si mal hned napisat,

ze volis Chmelara!
 

...

Zbytocne sa rozčuľuje chlapče. Ja som si to vypočul samozrejme a co mi z toho vyplynulo?
Nahrávka z roku, ked Fico bol v opozícii a robil ramena na finančne skupiny, na spôsob "sociálneho demokrata
Len zlatý moj musíš sa posunúť v case u kusok alebo dopredu, ked uz tu bol premiér tento birmovany zvazak. Ked uz dávaš taketo veci do diskusie skus aj trochu chronológie zahrnúť.
 

 

Znovu nič, žiadny argument ktorým by si vyvrátil uvedené fakty. Už ma nebavíš ... a vlastne ani tá téma.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie na SME Domov