SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vláda vyhlásila od štvrtka na celom Slovensku mimoriadnu situáciu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

kvôli zadržaním sudcom samozrejme :-)
 

?

Neviem, či si plne uvedomuješ čo sa deje, ale sranda to určite nie je a ani pár týždňov ešte nebude... Zatvárajú postupne všetky školy, úrady prechádzajú na krízový režim vybavovania "cez jedno okienko", rušia sa všetky podujatia nad 10 ľudí, mimoriadna situácia bude platiť na celom území SR. Na toto sa budú už iba nabaľovať súvisiace problémy, ktoré môžu ovplyvniť život každého z nás. Ostáva iba dúfať, že počet infikovaných nebude dramaticky narastať a postupne sa situácia upokojí...
 

 

Zatvárajú aj sudcov... To je tiež dosť vážne. Ale jasné - aj s tým vírusom je to vážne, WHO vyhlásila pandémiu. To, ako sa to bude vyvíjať u nás, závisí od zodpovednosti/nezodpovednosti ľudí. V Taliansku sa to dosť podcenilo, plošná karanténa rizikových oblastí mala prísť dva týždne skôr.
 
Hodnoť

 

mimoriadna situácia sa skončí odchodom tejto mimoriadne skorumpovanej vlády. A ešte dodatok: dúfam, že ich NAKA vyzbiera ako tých sudcov!
 

 

Dúfajme, že čo najmenej ľudí bude nútených využiť služby nášho rozkradnutého a poddimenzovaného zdravotníctva. Slová o "pripravenosti" čeliť epidémii z úst dosluhujúceho sú niečo iné a realita pozorovaná denno-denne na Slovensku sú v jasnom rozpore.Za rozkradnuté milióny sme mohli mať zdravotnícke služby na vyššej úrovni. Žiaľ, sebaľútosťou postihnutí voliči SMERu si to za 12 rokov neuvedomili. Volili estratlodejov, tak ako predtým Mečiara. A dôsleky znášame všetci.
 
Hodnoť

 

„Otvorim dvere do jedneho zo skladov SSHR a co vidim? Plesne a pavuky. V CO? Detto!"
 


Najčítanejšie na SME Domov