SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hygienici povolili maturity aj záverečné skúšky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

hurá !

lebo robiť cez videohovor záverečnú škúšku sa dobre nedá....
.
 

 

Preco by sa nedalo? Pokial nepotrebuje nic kreslit a pod, tak je to v pohode.
 

lebo okolo seba by mal

samé ťaháky, ktorými by si pomáhal pri videohovorovej škúške....
 

 

alebo 2 dalsie notebooky, otca inziniera, mamu ekonomku, bratranca lekara, brata architekta, sestru ucitelku
 

súhlas, +

.
 
Hodnoť

 

Krcmery zaroven povedal, ze by sa postupne mohli aj skolky a skoly otvarat. Ale Krcmery asi nie je odbornik, lebo podla Matovica mame ine dolezitejsie problemy.
Vzdy som to tvrdil, pre Matovica je to osobne a stoj co stoj bude odmietat uvolnovanie opatreni, lebo on sa rozhodol, ze zo Slovenska spravi statisticky najuspesnejsieho bojovnika s koronou nech to stoji co to stoji!
 

 

DSS v Pezinku mu to pokazí. A on sa psychicky zrúti, bude plakať, ale to už bude iný plač, nie ako keď plakal kvôli kožke z kuraťa.
 

 

No neviem ale hlavný hygienik povadal za akých prísnych podmienok je možné robiť maturity a prijímačky (rozostupy, rúška, hygiena atď a potom sa tu hovorí o škôlkach a základných školách, že by sa mohli otvoriť. A teraz mi vysvetlite, ako sa dajú prevádzkovať škôlky a základné školy za podobných prísnych podmienok, aké sú požadované ma maturitách. Neviem si predstaviť udržať deti v škôlkach s rúškami a dvojmetrovými vzdialenosťami. Detto na základných školách.
 

 

Normalne. Rozmiestnis postielky po skolke a deti k nim priviazes paskou :)
 

 

:-)
 

Už toho Matoviča nechaj.

Aj mňa by zamrzelo, ak by malo byť jeho jediným úspechom na premiérskom poste urobenie Slovenska najúspešnejším bojovníkom proti corone. Čakám, tak ako veľký počet ľudí na Slovensku, že začne konečne riešiť tých 12 rokov kradnutia a "našich" ľudí. Tak mu dajme šancu. Ak ju premárni, potom nebudeš sám, kto mu nedá pokoj.
 

Ale

veď o to ide ... zbaviť sa ho ešte v čase corony, aby sa nedostal k tomu o čom píšeš ...
 

bolo by faj, keby predovšetkým

robil niečo v tom smere, aby sa zabránilo cca 5000 zbytočným predčasným úmrtiam ročne kvôli bordelu v zdravotníctve, o ktorých plakal pred poštovou schránkou na Cypre. Zatiaľ totiž robí všetko preto, aby zdravotníctvu už patrične "načatému" smeráckou chobotnicou definitívne zrušil finančné zdroje a dorazil ho. Aby tých zbytočných úmrtí na nekovidové diagnózy nebolo 5 tisíc, ale aspoň 15 tisíc ročne...
Šancu má. Ako ju využíva, vidíme dennodenne - urazené trucovité pomstychtivé decko, ochotné skaziť všetko a každému, kto mu nedal vo všetkom zapravdu.
 

 

Najlepsie by bolo, keby na tom vysetrovatelia uz pracovali. Robo teraz nie je v strehu, lebo zacal nejako moc vystekavat.
 

No, toto by boio veľmi dobré,

navonok sa na tlačovkách venovať covidu a po skončení tejto pandémie už mať hotové kauzy, len dať na súd a expresne rýchlo konfiškovať nakradnuté a odsúdiť. Dúfam, že robia aj niečo v tomto smere, lebo už nie sú pri vláde dva dni a stále dookola sa venovať len covidu, to už začína byť nejako málo. Na druhej strane vidno posun, alebo nejaký pohyb napríklad na ministerstve spravodlivosti. Pani Kolíková má asi otvorené účty ešte za svoje vyjadrenia počas jej prvého pôsobenia ako štátnej tajomníčky, tak jej držím palce, aby pá o pi čkám dopriala také pobyty, ako má pani prvá a hlavná o pi čka.
 

...

Ja s krcmerym nesúhlasím. Mam dieťa v škôlke a mam obavu pretože tam rodičia odkladajú aj choré deti. Moje dieťa to schyta a automaticky ostávam ja alebo žena doma. Ak dostane ATB tak aj viac ako 2t. Potom ju vrátim do škôlky a zanedlho zas niečo zlizne. A teraz sa tu bavíme o riziku corony. Viem si predstaviť ze sa otvoria škôlky a všetci hr do roboty decko choré zdravé akokoľvek. Nesúhlasím s tými škôlkami.
 

tak si tam dieťa nedajte.

ale prečo by ste mali brániť tým, ktorí si tam deti chcú dať? Navyše v tejto atmosfére si neviem dosť dobre predstaviť učiteľku, ktorá by v prípade, ak jej rodičia donesú kašľajúce a sopľavé decko, obratom situáciu neriešila poslanímpríslušného dieťaťa aj s rodičmi do česťpráci krátkym telefonátom aj s upozornením, že toto môže byť veľmi ľahko záležitosť pre políciu...
Treba využiť existujúce spoločenské nastavenie aj na rozumné riešenia. A absolútne "no-no" nosiť choré deti do škôlky, je jedným z takýchto rozumných riešení, ktoré je dnes navyše ľahko realizovateľné.
 
Hodnoť

Maturity 2020 aj prijímačky na stredné š

Maturity 2020 aj prijímačky na stredné školy sú povolené
https://www.zones.sk/magazin/1...
 
Hodnoť

A co spasitel Igor?

Ved on sa dusoval, ze skoly za vlady arcivojvodu Igora Velkeho sa v ziadnom pripade neotvoria. Pekne si nas spasitel serie do huby....
 
Hodnoť

Plačovka nášho premiéra

je zo dňa na deň väčší a lepší zážitok!
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov