SME
Streda, 3. jún, 2020 | Meniny má KarolínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šéf NAKA Zurian: Správy Vadalu a Troškovej mal riešiť už tím Kuciak, ale nerobil to (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

Nikdy mu neodpustia,

... že sa vyšetrili vraždy... smeracikovia...
 

 

Lucansky aj Zurian sa aktivizujú a spúšťajú srackomety okamžite po zverejnení komunikácie medzi Vadalom a Ficovou spermobankou Troskovou. Toto je jediná časová os, ktorú je potrebné sledovať...
 

Juhas sakra

zavadzia. Priam ohrozuje, tak ho treba pospinit. Tandem Lucansky - Zurian fici naplno. Vedia, ze im ide o kejhak. Je to okrem ineho aj skuska ministra. Som zvedavy.
 

Jeden vysetrovatel.

Ste banda neschopnych ludi. Teda schopnych vsetkeho. Mate jedneho sikovneho vysetrovatela a potrebujete na neho vsetci kydat.
Dosadzujete si do Policie neschopnych ludi po znamosti. Viete dvihat cinky, ale v hlavach prazdno... Ste totalne neschopny alibisti. Davno Vas mal minister vyhodit. Oboch. To je jeho minus.
 

 

200ˇ% súhlas. Smerácka čvarga zdržuje vyšetrovania ako sa len dá!
 

 

Tak tak, za všetko môže Juhas... Neverím mu ani pol slova... Stavil by som sa, ze mu skor ci neskor dokážu vedomu spoluprácu so Smerom a skončí po ich boku v Leopoldove.
 

 

Z toho rozhovoru a z jeho pozadia priam krici neprofesionalita a neschopnost slov.policie akozto kalinakove dedicstvo.
Ten chlap to ne/riadi ako diletant. Vobec to nema pod kontrolou.
Nesystemovo, nekonzistetne, bezhlavo.
Cele zle.
 

 

Nový minister by mal veľmi rýchlo vysvetliť pánom Lučanskému a Zurianovi /ak si to ešte oni nevšimli/, že éra našich ľudí skončila a aby sa začali veľmi intenzívne vyšetrovať vecí okolo šéfa boľševika, prevádzkovateľa aerolínií na samoúnos do Vietnamu, strapatého, muža v pozadí NAKY užívajúceho si Dubajské slnko a mnoho ďalších. Novinári toho zistili oveľa viac ako celá NAKA, lebo tam fungovala automatická samoregulácia, ak sa to malo týkať "našich", takže kým nie sú odvolaní z funkcií, tak hore zadky a do práce.
 

 

K+ /Novinári toho zistili oveľa viac ako celá NAKA/
 

Presne tak !

A závažnosť správ medzi matracom a vadalom je tá , že BOLI !
A nie že kto to mal riešiť. Tak keď o nich teraz už páni vedia , nech sa im venujú teda !
Nech zložia intergalaktický super tím a nech to teda riešia ! Ale od podlahy...
prosím !
A nie že Juhász toto a Juhász hento !
 

 

Zurian sa vyfarbil, je presne taký, aké boli naše najtemnejšie tušenia o tejto "osobe".
 

 

Tiež som im pred 2-3 rokmi skočil na to PR okolo tatranského nosiča, ešte nebol v NAKA, ale mediálne sa už vynoril a zdal sa ok. Ľudia z hôr nie sú kriváci a ja som im to zožral aj s navijákom.
 

černákov otvorený list:

"Na záver Vám môžem zodpovedne povedať, že Milan Reichel nebol len náhodný pozorovateľ pri odrezávaní hlavy v tej miestnosti v jeho hoteli (vražda Gustáva Slivenskeho v roku 1997, pozn. red.) a keby mu nebol v čase vyšetrovania tohto skutku pomohol vyviniť sa z tejto a ďalších vrážd jeho kamarát, ktorý s ním chodieval cvičiť do jeho posilňovne v hoteli – Branislav Zurian s pomocou Lučanského a Šufliarskeho, dnes by sedel vedľa mňa v cele a nevyrábal by trápne videá.“
 

 

OK, len toto Cernak vyzvonil, ked uz bol Zurian na NAKA.
 

Černákove svedectvá

zase netreba brať ako čistú pravdu.
Ja som skôr rozmýšľal nad tým, ako je možné že Ruska obžalovali z príparavy vraždy Volzovej a už je to pre súdom a to len na základe Černákovej výpovede a ešte niekto mu to dosvedčil...

Ako je možné, že po viac ako 20 rokoch len na základe výpovede, bez ďalších dôkazov, obvinia niekoho zo skutku, ktorý ani nebol dokonaný..?
Alebo sú tam aj nejaké iné dôkazy okrem výpovedí svedkov..?

Akože toto je pre mňa dosť záhada, lebo mnohokrát neobstáli ani vecné dôkazy a tu stačia výpovede po viac ako 20-tich rokoch...
 

 

Černák odkedy začal "spolupracovať", tak neviem o tom, že by účelovo táral alebo zavádzal. Aspoň som sa o tom nikde nedočítal. Myslím, že vyšetrovatelia su pri ňom maximálne opatrní a zatiaľ čo povedal malo hlavu a pätu a hlavne zapadalo do už skôr známych vecí. Ako bonus dodal svedectvá, kde boli vyšetrovatelia v slepej uličke (miesta, zakopané mŕtvoly). Iste, má na svoje dôvody, prečo sa rozkecal. Nemá doživotie bez možnosti prepustenia.
 

 

to je pravda.
 
Hodnoť

Zurian ma na základe čoho

prístup k jednotlivým prípadom? Nemá ich dozorovať prokurátor?
 
Hodnoť

Všetko je trochu inak ako hovorí

stačí si prečítať články z tej doby, ako to bolo z odobratím spisov od Juhasa, najprv na inšpekciu a potom to všetko ostatné.
Vyšetrovanie článkov Kuciaka a všetkej dátovej komunikácie je smrtelne pre zločincov pod prikrývkou Smeru a tí tak Lučanského s Zuriana dosadili na svoju ochranu. Ti sa teraz snažia hodiť svoje zločiny na Juhasa
Jedine prečo sa veci vyšetrili tak ako sa doteraz vysetrili je zásluhou účasti Europolu a to napriek účasti našej slávnej NaKA.
Keby nebolo článkov od novinárov, nič sa nevyšetruje naďalej a tento pán za to nesie priamu zodpovednosť
Diabol sa skrýva v detailoch
 

 

všetko je robene tak ako povedal matovič, vraždou Kuciaka sme dosiahli milník .....viac netreba komentar ,
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Domov