SME
Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Minister Mikulec si pozval šéfa NAKA Zuriana, aby mu vysvetlil situáciu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

NAKA
V prvom rade si myslím, že tieto veci sa nemajú prepierať na verejnosti. Pripadá mi nechutné to odkazovanie si cez médiá. Neprospieva to nikomu. Ak minister nejaké výhrady má, tak nech si sadne s ľuďmi za jeden stôl a povie to rovno. Nie že dám preč šoféra a pod. To sú praktiky nehodné ministra. Nepovažujem to za vzorové konanie, nech už sa jedná o kohokoľvek. Ak sa dotyčný nedá odvolať, treba upraviť zákony tak, aby to z určitých dôvodov možné bolo. Nemá to byť o svojvôli, pomste či politickej nevraživosti. Má to byť o odbornosti, bezúhonnosti a dôveryhodnosti. A to platí vždy a za každých okolností, nech je pri moci akákoľvek politická strana. Také zložky by mali byť apolitické a so žiadnym dosahom vládnúcich strán. Len tak to môže v polícii fungovať, tobôž v NAKE.
1528002
<< < 1 2 3 4

Chodil by si do reštaurácie

kde by si kuchár nechal doniesť jedlo z vonku?
Koľko mal Lučanský ochrankárov, keď vyšetroval Černáka?
A zrazu, keď sa z neho stal najvyššie postavený referent v polícii už ich potrebuje?

Na cestách na floridské majetky zarobené z policajstkého platu má tiež ochranku?
 
Hodnoť

Už žiadny ďalší Kičura ,

ten veselo ožobračoval tento štát dlhé roky od ochrannými krídlami kamaráta Ficka !
 
Hodnoť

Tento “útok” na Juhása

nemôžu ustáť.
Verejná mienka a samotná verejnosť, obyčajní ľudia by to v pohode nezobrali na vedomie.
 
Hodnoť

A ešte čakám a teším sa

na komentár pána Šáteka.
Kvalifikovane, profesionálne a pravdivo to vysvetlí ako to všetko vlastne je.
 
Hodnoť

Pán minister,

bolo by vhodné zamyslieť sa nad zotrvaním pánov Lúčanského a Zuriana vo svojich funkciách. Svoje funkcie evidentne nezvládli a hľadať vinníkov všade len nie u seba je úbohé a neprofesionálne. Pán Zurian, ako riadite NAKA, keď neviete, ktorý policajt má aký prípad pridelený. Vy asi nemávate operatívne porady, kde Vaši podriadení musia dokladovať čo a ako majú rozpracované vo svojich pridelených prípadoch. Predpokladám, že ste mal v rámci pracovnej doby dôležitejšie záležitosti, ako je práca za ktorú ste platený nemalým platom a z peňazí daňových poplatníkov. Možná Vašou úlohou bolo vyšetrovania nenápadne mariť ako objasňovať, veď ľudí, ktorí systematicky rozkrádajú tento štát je tu dosť, treba im umožniť zničiť existujúce dôkazy, aby v prípade stíhania sa proti nim nakoniec nič nenašlo. Ja byť ministrom vnútra tak by som trvala nad prešetrením Vašej činnosti v PZ a to sa týka aj pána Lúčanského. Pre Vás oboch bolo dôležitejšie lamentovanie nad odobratými vodičmi, ako to čo sa Vám deje pod nosom, ale s prehľadom si budete svoju kožu zachraňovať útočením na svojich podriadených. Vážení páni, Lúčanský a Zurian, bolo by vhodné prehodnotiť svoje zotrvanie vo svojich funkciách, radšej na ne rezignujte, ako by ste mali byť odvolaní ministrom ako neschopní, neprofesionálni babráci.
 
Hodnoť

 

&#1494;&#1511;&#1503; &#1499;&#1500; &#1497;&#1493;&#1501;
 
Hodnoť

tiene podozrenia

Problem je v tom, ze v tejto republike neexistuje clovek aspirujuci na nejaky dolezity post, ktory by nevrhal tien podozrenia. Vsetko su to politicki prostituti, so svojou minulostou.
 
Hodnoť

 

Pán policajný prezident, mal silné reči pred voľbami, že pokiaľ nový minister vnútra bude mať iné názory ako on, tak sám ponúkne svoju funkciu, a zrazu sa drží funkcie ako kliešť, prečo asi? O co mu ide, má už generála, výsluhový dôchodok vo výške niekoľkých priemerných mesačných platov v hospodárstve, tak asi nemôže skončiť pre niečo a musí sa držať pokiaľ to bude možné???
 
Hodnoť

 

Už to, že je Lučanský kôň dosadený Sakovou, ktorá bola pravou rukou Kaliňáka, ho diskvalifikuje na túto pozíciu. Tále sa hovorí iba o tom, čo za dva roky spravil. Treba mu ale povedať aj to, čo nespravil a spraviť mal! Slepo poslúchal Sakovú a tá je ako celý Smer v područí oligarchov. Kauza Bodororovej paralelnej "polície". Ochranka pre Fica za naše peniaze! Neriešenie mafie na východe. A tak isto jeho minulosť. Tajné stretnutie v Maďarsku so Šátorom, na ktorého bol vydaný mezinárodný zatykač, v Maďarsku. To všetko by stačilo na odvolanie policajného prezidenta aj v Bangladéši. Ale on je podnochranou Kollára, ktrrý asi vie prečo ho bráni. Lučanský zrejme vie niečo aj z jeho minulosti.
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie na SME Domov