SME
Štvrtok, 16. júl, 2020 | Meniny má DrahomírKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O miesto sudkyne sa uchádza Kočnerova tajná advokátka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

Úplná katastrofa..

... súdnictvo. Už len to, že sa pozná s Repakom a Kočnerom ju diskvalifikuje. Je 100 krát horšia ako Jankovska. Vyzerá to, že celé dianie okolo súdnictva je iba pretvárka a zločiny súdnej mafie nebudú nikdy vyšetrene. Nebyť snahy o okradnutie markízy mohol byť dnes Kočner v parlamente.
 

Presne tak !

Kde sa kotí toto ZLO ? ako potkany...
 

 

Si to vystihol absolútne presne.
 

Repák potrebuje koňa na súde

po tom ako mu skončila bývala manzelka pre kauzu Technopol, skúša Repak nasadiť ďalšieho bieleho koníka do súdneho systému.
Toto je know-how ako byť úspešným advokátom na Slovensku. Máš svoje nesvojprávne žetóny v súdnictve, prokuratúre, polícii a vymieňaš spravodlivosť podľa potreby
 

To je ale banda!

MATOVIČ, už s tým niečo konečne rob, lebo sa nám to tu kotí, ako potkany.
 
Hodnoť

 

To je des. Stále vyskakujú ďalší a ďalší čerti z krabice. Je tam vôbec ešte niekto čistý ?
 

ja si myslím, že väčšina...

ale pre dosť čiernych oviec z radov sudcov, je posudzovaný celý stav... Ak SAK začne disciplinárne konanie, pani môže na talár zabudnúť. Opačne to však neplatí, bývalých sudcov podozrivých z korupcie a s majetkom, ktorý nemohli legálne nadobudnúť, si SAK k sebe berie všetkými desiatimi...
 

A ty poznas

Slušného a čestného právnika?
 

 

kedy pravnik klame ? vzdy ked otvori usta.
 

 

To bola zákerná otázka :-D Ale jeden to o sebe tvrdí, aj keď má prst v nose :-D Srandovné toto naše Slovensko :-D
 
Hodnoť

AK SK

Ak na čele s Borecom - poskokom SMER-u, je komora zbytočná. Para, Šabik, ... riešia do stratena.
 
Hodnoť

No to je teda kauza!

Advokátka sa stretávala s klientom. A ešte tak aby ich vyšetrovateľ nemohol sledovať. No tej komora dá...
A čo vlastne porušila?
 

 

Čo vlastne porušila? Marila výkon kolúznej väzby. Je to najprísnejšia forma vyšetrovacej väzby, počas ktorého má vyšetrovaný totálne zarazené prdy, aby nemohol ovplyvňovať svedkov.

Nezdá sa ti smiešne, že okrem dvoch oficiálnych advokátov, o ktorých vie vyšetrovateľ a monitoruje ich, sa v slovenskom právnom systéme dá navrtať do basy druhý tunel, cez ktorý chodia v vyšetrovanému ďalší traja advokáti a vybavujú bohvie čo.
 

 

V článku sú klamstvá a polopravdy. Vyšetrovateľ žiadnych advokátov nemonitoruje, niečo také je protiústavné a je to zásadným porušením práva na obhajobu.
Pani nenavŕtala žiadny tunel, normálne ju tam pustili, vypísali s ňou papiere. Vyšetrovateľ mohol hocikedy zistiť kto chodí za ním na návštevy.
A nikde v článku nie je nič konkrétne o tom že by niekoho ovplyvňovala, že by vynášala nejaké motáky, alebo čo s ním vôbec rozoberala.
 

 

Keby to všetko platilo ako píšete, potom kolúzna väzba nemá zmysel. Môže tam chodiť každý, komu Kočner napíše splnomocnenie. Možno aj dievčina z kuplerája na zásun. A nejaký monitoring musí existovať, aby sa nevynášali motáky a nedonášali flexky na prepílenie mreže.
 

 

Tak potom asi zlyhal ten vyšetrovateľ čo mal ten monitoring robiť a policajti čo ju tam pustili keď tam nemohla chodiť. Okamžite prepustiť zo služobného pomeru a dať do kolúznej vázby. A hlavne potom ešte nezabudnúť monitorovať ich obhajcov ako sa to v právnom štáte robí.
 

 

Presne tak, jednoznacne porusenie povinnosti na strane ustavu. Ziadny predpis neuklada povinnost advokatovi, ktory poskytuje obvinenemu pravnu pomoc v inej (civilnej) pravnej veci aby sa nahlasoval vysetrovatelovi. Advokat v takom pripade ani nemusi mat vedomost, ze klient je v koluznej vazbe.
 

 

Advokát, ktorý chodi do klientom do basy, ale nevie, že je v kolúznej väzbe! To musí byť naozaj blbý pávnik. Konkrétne, ak sa jedná o dámu s takým podivným menom, najskôr chodila Kočnerovi potriasať gaštanmi.
 

 

čítaj s porozumením, píšem o advokátovi, ktorý navštevuje klienta vo väzbe ale nie je jeho obhajcom v trestnej veci, v ktorej je vo väzbe ale v inej právnej veci. T.j. nepozná jeho trestný spis.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Domov