SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Za ľudí bude žiadať vyvodenie zodpovednosti, ak Kollár nevysvetlí skopírované strany (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť

Chlapík na správnom mieste, palec hore.

Držím palce.
 

 

jasne. najprv s nim zacnu bit bandu, kedcje pruser povedua ze by mal vyvodit zodpovednost a tym to hasne, biju s nim bandu nadalej. to uz su mi aki chlapi!
 

Toxický Boris mysliaci srdcom

Spomínate si ešte, ako na vysokú toxicitu predsedu hnutia Sme spodina upozorňoval začiatkom marca, krátko po voľbách, A. Kiska? Vtedy ho zvyšok žaluďov prehlasoval, asi v nedočkavej dychtivosti po funkciách a teplých miestach. Aj OĽaNo a SaS na informácie o vysokých rizikách spojených s osobou B. K. (plagiátorstvo je jeho najmenší problém) reagovali veľmi vlažne. Teraz očakávam ich razantné stanoviská. Alebo sa budú hrať opäť na hlúpych Ďurov?
 

 

Toxický A.Kiska upozorňoval hlavne na otázku prerozdelenia funkcií. Žiadne kategorické vymedzenie sa voči Kollárovi som nezaznamenal.
 

 

Jasne, nezaznamenal si, to vsak neznamena, ze tak nebolo.
 

 

Naozaj? A kedy?
 

 

Toxický Kiska? LOL! toxický je, žiaľ, náš predseda parlamentu - a upozorňoval na to kde-kto (pravda, Kiska trochu diplomatickejším jazykom než iní)...
Ale prečo sem Kisku ťahať? podstatné sú názory aktívnych politikov. Napríklad Krajniakovo tvrdenie, že 24% zhoda s inými prácami je v pohode, môže platiť na "vysokej škole" v Skalici, ktorá už dávno mala prísť o akreditáciu - na univerzite, kde pôsobím, by diplomant s takým prekryvom bol pripustený k obhajobe, len ak by tie skopírované veci boli korektne odcitované, prevzaté opodstatnene a aj bez nich by rozsah a vlastný prínos (!) práce bol dostatočný.
Ale tu sa nebavíme o 24% prekryve, ktorý Kollár ukazoval. Skutočne prebratá (a korektne neodcitovaná) bola viac než polovica (!!!) Kollárovej práce - s takou mierou ctrl-c ctrl-v by žiadna seriózna škola študenta k obhajobe ani nepustila... A Krajniak, že v pohode... Ale ľudia, ktorí veria, že boh stvoril svet za šesť dní a v nedeľu odpočíval (alebo že zem je plochá, že 5G siete šíria koronavírus a vakcinácia spôsobuje autizmus a nanočipy) - tí uveria aj to, že kollár je priamy chlap a nie plagiátor a podvodník...
 

 

Čo by dosiahol s 5%?
No ale keď je teraz toxický, treba na neho poslať Budaja. On také pripady rieši :-)
 

Chlap?

Čo to táraš o chlapoch? Maš napísať blud, tak nereaguj. Kto nepomáha kryť podvod, podľa Teba nie je chlap? Hm?
 

 

Mičovský mu vrátil aj s úrokmi Muránsku planinu a kafranie do rezortu. Vychutnal si ho.
 
Hodnoť

 

Mal. Akurat,ze on si to nemysli. Rovnako ako jeho Ignac( Krajniak),podla ktoreho je vsetko v poriadku. Mozno sa staci pomodlit a vec vybavena,nie?
 

 

Vysokoškolák nemá čas, tak nech mu pošlú po pár rokoch života na internáte, rovno diplom. Veď po skončení vysokej školy aj tak väčšina je nezamestnaná a idú na rekvalifikačné kurzy.
 

 

To sú nezmysly, čo si teraz dal na plac.
 

 

Ano sú. A Kollár snad studoval ináč. Potom prečo si to nemôže dovoliť aj iní. Veď sa u nás dehonestuje všetko. Do r... S tým.
 

 

Kolár neštudoval nijako. Ale dávať do toho istého vreca lekárov, farmaceutov, veterinárov, technikov, prírodovedcov...to by som rozhodne nerobil.
 

 

Predseda parlamentu je o niečom inom? Na to stačí vzdelanie veksláka? On nemusí dodržiavať zákony? Ako môžeme chcieť od takého predsedu, aby presadzoval zákony, ktoré také hnusné podrazy nadovolia.
A kde je záruka, že toto sa za určitý čas nebude aj na vami vymenovanych školách? Keď šéfom zákonodarcov je vekslák bez vzdelania?
 

 

Môže byť predsade parlamentu bez "vzdelania". Len sa nesmie tváriť, že ho má. Ako sa volal ten plešatý Nemec na S?

Predseda parlamentu nemá na starosti vzdelávanie. On iba moderuje zasadania. Mal by mať kultivované vystupovanie, na to ale nemusí byť super-vedec.

Že VŠ pred nežnou mali inú úroveň...to je zbytočné hovoriť.
 

 

Keď toto nevzdelané zoskupenie vydrží 4 roky, bude na mieste hodnotiť. Ake kto má aspoň sedliacky rozum vie, že pred nami máme 4 roky tragédie.
 

 

presne tak dedo,vieme my dobre ako študovali veksláci.
 

 

Iste, ten "ako sa volá"...majiteľ TA3 či štadióna...Poor bol výčapník a pod.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie na SME Domov