SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Iba Kočner si vypočuje rozsudok osobne (minúta po minúte) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

Normálne

in prokuratúra nenavrhla doživotie. Nemám slov. Tento ľudsky odpad je o pár rokov von.
 

Vzsvetľovali to v Dobrom ráne

Doživotie môže byť udelené, len ak súdny znalci odobria, že neexistuje šanca na nápravu obvinených a boli predložené súdnoznalecké posudky, že dlhodobé odňatie slobody môže obvinených napraviť, teda u nás nemôže dostať doživotie, kým sa nezmení trestný zákon.
 

To je fakt.

Ale celkom by, aj v tomto prípade, potešilo, ak by sa tresty za jednotlivé skutky zrátali. Ako v USA. Takých 44 rokov by bola adekvátna odmena za jeho "poctivosť".
 

A ešte, že jeden prezident,

môže odpustiť len jeden trest jednému človeku,

19+25 by bolo minimálne 10 rokov.
 

PARA sa z tých peňazí od Kočnera

musel evidentne zblázniť - lebo tvrdiť :
"Proti motívu môjho klienta stojí jeho doterajšia bezúhonnosť" toto tvrdí Para o medzinárodne uznanom podvodníkovi a big mafianovi Kočnerovi ! Evidentne mu už preskakuje z tých procesov
 

 

Ale jedným dychom ostáva dodať, že na zoznam sa pán Kočner dostal záhadne až po tom, čo sa snažil okradnúť veľkú mediálnu skupinu z USA, inak by sa tam asi nedostal. Dovolím si tvrdiť, že aj trest za zmenky dostal neprimerane veľký, keď si pozrieme, koľko dostal taký Majský, ktorý okradol tisícky chudobných ľudí o celoživotné úspory, kde nejedného to dohnalo k samovražde. Pán Kočner sa pokúsil okradnúť veľkú nadnárodnú spoločnosť o melú časť jej majetku a ejha čo sa deje.
To je krásne vidieť, že spravodlivosť príde len vtedy, ak si ju niekto kúpi a aby si si ju vedel kúpiť, musíš byť bohatý a ideálne mať aj mediálny a politický vplyv. Vitajme na Slovensku :)
 

mafian Kočner žil celý svoj život a aj

jeho rodina z podvodov, zlodejiny, okrádania štátu a nás všetkých teda! Tu nie je o čom pochybovať ! Taký rozsah trestnej činnosti od podvodov na DPH cez uplácanie prokurátorov a sudcov až po objednávku vraždy o ktorej sa dnes pojednáva nemá v našej gubernii určite nikto na rováši !
 

 

Predpokladám, že z môjho príspevku je dostatočne zrejmé, že som presvedčený o vine Kočnera. Samozrejme ak sa bavíme o trestnej činnosti, kde mu aspoň bolo vznesené obvinenie. Čiže ta tvoje zvolanie “nie je o čom pochybovať” ti odpovedám, že ja nepochybujem. Ale to bolo ostatne zrejmé už z môjho príspevku. Jediné čo som spravil bolo to, že som poukázal, ako sa dajú veci pohnúť ak máš vplyv a peniaze a ako sa spravodlivosti nedočkáš, ak si obyčajný človek.
 

 

Majsky nikoho nenútil dávať peniaze do jeho firmy. Každý to robil dobrovoľne. Mnoho ľudí dokonca zarobilo. Kocnerov biznis bol založený na okrádaní štátu - teda nás.
Neviem či stojí za vraždou. To rozhodne sudca. Ale je to gauner ktorý sa tu pretrval aj vďaka Novému Času Pluske Markíze JOJke apod. Bulvár pri ňom prerazil dno.
 

 

za podvedených vkladateľov mala dávno zabojovať najsociálnejšia vláda v celom vesmíre a priľahlých záhumienkoch..
 

 

Nezbláznil sa.za tie peniaze z neho spraví aj matku Terezu
 

Asi myslíte Katku Winterovú

Kateřina Winterová
česká herečka a zpěvačka

Jazyk
Sledovat
Editovat

Kateřina Winterová (* 12. února 1976 Benešov) je česká herečka, stálá členka činohry Národního divadla v Praze a zpěvačka skupiny Ecstasy of Saint Theresa.

https://cs.m.wikipedia.org/wik...
 

 

Tak o tejto som nikdy nepocul
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Po Parovej reči je namieste otázka, či hygienická prestávka zahrňuje aj šabľovanie na záchode.
 

 

Celkom iste áno.
 

 

Aha, a ja som mal pocit, ze Para sabluje priamo v sieni, nepotrebuje ani prestavku... Ostatne, sablovanie je slovensky narodny sport, staci si pozriet prenos z parlamentu, alebo aspon otvorit akekolvek noviny...
 

 

Tá hygienická prestávka na zvracanie bola pre tých, ktorí ho (Páru) museli počúvať.
 

Po tejto záverčnej reči Paru

by som sa nečudoval, keby sa dnes začala petičná akcia za vypísanie referenda o udelení trestu odňatia slobody na doživotie pre advokáta Mariána Kočnera Dr. Mareka Paru
 

 

To by asi nešlo. Keď Clarence Darrow obhajoval učiteľa v opičom procese, na uliciach sa demonštrovali a spievali bojové pesničky, aby im nebral vieru, ktorá dobrá je a nechcú žiadne opice za predkov.

Neviem, kto pôjde na námestia pre zabásnutie Paru, keď nezabásli ani Darrowa. Pravda, Darrow bol serióznejší.

Ten tvárou v tvár takej kvante nepriamych dôkazov by asi nevyhlásil, že chcel oslobodenie klienta. Zrejme by sa priznal a snažil sa zjednať menší trest.

Darrow to urobil v inom slávnom procese so zhýralými milionárskymi synáčkami, ktorí uniesli a zavraždili svojho kamaráta. Za to im hrozili dve obvinenia na trest smrti.

Darrow odmietol porotu a na samom začiatku sa priznal k obom hrdelným zločinom. Rozhodnutie nechal na samojedinom sudcovi. Ten potom už nemal srdce a zrejme ani odvahu uložiť trest smrti, iba doživotie.
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Domov