SME
Streda, 5. august, 2020 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V kauze korupcie v hmotných rezervách ide Jozef J. do väzby (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

ďalší obvinenýýýýýýýýýýýý

mám dosť
 

 

Si v šoku ci prečo je práve toto tvoj prvý príspevok na Sme?
 

 

Ja nemam dost, aj ked sa mi zaludok dviha, len nech sa vsetko poriadne vycisti, predsa nenechame zvysnych dalej kradnut, nakoniec, preto sme tuto vladu zvolili...
 
Hodnoť

 

Nebolo by jednoduchsie,keby NAKA zriadila elokovane pracovisko v SSHR SR?
 

Jednoduchšie

by bolo elokovať pracovisko do centrál Smeru, SNS, Most-u a do novej v prípade Hlas-smeru :-)
 
Hodnoť

Potrebovalo by to aj rozsudky ,

lebo sa to bude naťahovať toľko, až budú z obvinených poškodení.
 
Hodnoť

 

A pokračujeme. Lebo snažiť sa robiť ekonomicky prospešné reformy a nečistiť chliev od svíň je polovičatá robota. Dzurinda je žiarivý príklad, ako robiť ekonomicky potrebné reformy a nemyslieť na bordel na dvore sa nevypláca. Špina ho zožrala. Príčetný volič takéto lapsusy neodpúšťa. Nanešťastie, smola tohoto mafiabananistanu je, že rozum v tejto krajine ťahá za kratší koniec a dlhodobo prospešné smerovanie a riešenia tu nemajú kontinuitu. My úspešne a opakovane našlapujeme po okraji priepasti a následne sily vynaložené na nástup do normálu a zmysluplnosti nás oberajú o kvalitné napredovanie kŕajiny a pochopiteľne, kvalitný a normálny život v nej. Kedy toto blúdenie bude mať koniec...
 

Veľmi dobre

zhrnutá situácia na pár riadkoch
 

 

Ďakujem. Viem, že s takými názormi a pocitmi nie som sám. Môj vek sa blíži k jubileu a už mi je jasné, že na normálny, plnohodnotný život v tejto krajine môžem zabudnúť. Nie práve najlepší pocit. Ten kto sa zbalil a v 90-tych rokoch to skúsil vonku, zadarilo sa uchytiť, vyhral.
Ak sa človek obzrie naspäť, povedzme až 1848 roku, kam, ako sme sa posunuli?
Ponúknutá šanca v 1918 roku. Následne, keď po rokoch rozmachu a rastu nás zomleli celosvetové dejiny a daľší vývoj nebol v našich rukách. Rok 1948. Tento národ je večne skúšaný a akoby večne odsúdený. Na prešlapovanie na mieste.
Spomínam si, ako už na generácie zabazpečený otec národa, Močiar v 1998 sice vyhral, ale nebol schopný už vládnuť. Ten nádych a závan čerstvosti, nádeje nasledjúce roky... ktoré opäť vystriedala sprostota, pažravosť, egoizmus, zlodejina, chrapač. zmar.
Toľko premárnených možností, toľko znivočených ľudských osudov.
 


Najčítanejšie na SME Domov