SME
Streda, 5. august, 2020 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prezidentka Čaputová tento rok pri mori dovolenkovať nebude (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

No, jej fotky v plavkách by stáli za to.
 

 

Aj na prechode pre chodcov to pani prezidentke veľmi svedčalo.

https://img.topky.sk/big/24848...
 

 

Pravda. Jej svedčí vždy a všade.
 

 

Pán Peter, len mi ešte povedzte, prečo zháňate eroticky ladené fotografie našej pani prezidentky, keď cirkevná vrchnosť, za ktorú idete život položiť, jej zvolenie vyhlasuje za ťažký hriech?
 

 

Ja som sa práveže žiadnych takýchto fotografií nedožadoval. Naopak, poukázal som na to, že pani prezidentke to veľmi svedčí aj v omnoho distingvovanejších pózach.
 

 

No, ja by som pani prezidentku v plavká videl nerád. Fotoreportéri sa pôjdu zblázniť a bude z toho povyk, ako keď sa z mora vynoril potápač a vyfotil nahatú Jacqueline Kennedyovú-Onassisovú.

Fotky potom uverejnil časopis Hustler s nadpisom "Prvá prezidentská 3.14čka". Aby sme nemali druhú.

Dnešná technika umožňuje zázraky. Napríklad ako keď rakúšania bleskami vyfotili našu veľvyslankyňu Magdu Vášáryovú. Na fotkách vyzerala ako nahá.

O morálke novinárov škoda hovoriť. Fotky pani Magdy uverejnili s takou samozrejmosťou ako odpálili pána Kyselicu.
 

 

Neviem, aké úlohy v tomto prípade plnila pani Magda, no pán Kyselica si len plnil svoje služobné povinnosti v zmysle zákona. Načo nám je obranné spravodajstvo, keď z jeho prostredia prenikajú informácie k ušiam i očiam nepovolaných?
 

 

Pani Magda sa bola iba otrčať bežným spôsobom, aký majú v pracovnej náplni veľvyslanci, najmä ak sa jedná o pekné dámy. Bohužial si nevzala vhodné oblečenie, resp nevedela, že čo si oblieka, sa dá prepáliť bleskom.

Pevne verím, že dnes sa už róby dám testujú na odolnosť voči bleskom.

Čo sa týka pána Kyselicu, podľa môjho názoru padol za obeť novinárskej krvilačnosti, konkrétne pani Tódovej z Denníka N. Zrejme si neuvedomila, čo s takou kačicou spôsobí.

Pani Tódová je poriadna sekera (s prepáčením na to mám neveľmi slušné slovko "riťovrtáčik"). Bolo dobré, keď podkurovala Kaliňákovi, Ficovi či Kočnerovi.

Lenže pán Kyselica je úplne iná liga. Že bol chvíľu zamestnancom Vojenského Obranného Spravodajstva VOS, podľa mňa neznamená vôbec nič, kvôli čomu by mal byť škandalizovaný a diskvalifikovaný.

Ako štátny tajomník ministerstva vnútra bol skôr odborník na políciu ako politik. Politik je Matovič, nie on. Takých ľudí ako pán Kyselica nemáme na každom rohu, aby sme si dovoľovali ich odpaľovať bulvárnym škandalizovaním.
 

 

Aj keď sa kráse pán Kyselica pani Magde nikdy nemôže vyrovnať, je pravdou, že v metaforickej rovine toto porovnanie s ohľadom na nekorektný prístup novinárov obstojí. Obaja boli totiž bez okolkov presvietení.
 

 

Ty si dobrý přechod.
 

Hej.

V moslimských, celotelových.
 

 

Aká matka taká Katka, nechcem krásu pani prezidentky znevažovať, ale jej mama, tak to bola pani krásavica, mnoho Pezinčaniek závistlivo komentovalo...
 
Hodnoť

 

BTW, dúfam, že k mori nepôjde ani nabudúce. Podľa mňa je až zvrátené cestovať 1000 km aby som sa potom posadil do piesku.
 
Hodnoť

 

Tak tak, treba si oddýchnuť. Pani prezidentka v poslednom čase pôsobí veľmi vyčerpane, čo sa zrejme prejavuje aj na rozhodnutiach a výstupoch jej úradu. Nezúčastnila sa ani dúhového pochodu, ba ani tohto roku necestovala električkou na dúhové kinematografické predstavenie. Minulý rok to bola paráda.

https://domov.sme.sk/c/2217177...
 

 

Som sa podivil, že pani prezidentka cestovala električkou.

Keď Fico a Kaliňák šikanovali prezidenta Kisku za cesty lietadlom a prikázali mu cestovať autom, bezpčenostní analytici tvrdili, že cesta autom je drahšia a nebezpečnejšia. Ešte drahšia je cesta vlakom.

O ceste vlakom viem z rozprávania môjho strýka, ktorý za komunistov bol policajt. Keď mal cestovať Zápotocký, vyfasoval samopal a dva dni stál pri železničnej trati na dohľad od ďalších policajtov a vojakov.

Takže by ma zaujímalo, aké bolo zabezpečenie cesty električkou, Či tiež pri trati stáli ozbrojení policajti, či skontrolovali trať na prítomnosť výbušnín, či boli na strechách ostreľovači.

Alebo sa len spoliehali na moment prekvapenia, že nikto z potenciálnych atentátnikov nečakal, že pani prezidentka namiesto papaláštátoša zvolí električku.
 
Hodnoť

Pri mori? Pravidlo, alebo povinnosť?

Jedna komunita dokáže vybývať činžiak...
Ľudstvo dokáže vybývať zemeguľu.

A pritom pani prezidentka inklinuje k zeleným.
 


Najčítanejšie na SME Domov