SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V prípadoch videí Kisku naďalej pokračuje vyšetrovanie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

No dobre, polícia azda na niečo príde, ale podstata leží na Kiskovi. Prečo tam liezol? Prečo neposlal právnika, ak už pokladal potrebné sa s tými xichtami vybavovať?

V tom ešte aj starý Rezeš blahej pamäte bol šikovnejší. Ešte aj správca dane sa mohol k nemu dostať iba tak, že sa prebil cez 20 právnikov.

(Nikdy sa neprebil. Len sa podivil, keď k nemu niekto zaklopal na dvere a stál tam Eichler).
 

 

Z rozsudku, ktorý písal Radačovský - vtedajší sudca, následne politik za ĽSNS vyplýva, že Kiska nemal čo skrývať a pozemok nadobudol v dobrej viere, prečo by mal posielať právnika? Tie videá boli zinscenované a zostrihané, ale ovečkám to stačilo..
 

 

Práveže to ovečkám stačilo. V tom je umenie politika. Opätovne sa ukázalo, že Kiska na politiku nemá vlohy.

Pravda, v nedávnej histórii bolo veľa politikov, ktorí nemali vlohy. Najviac sa mi páčil John Dulles, toho času minister zahraničných vecí USA.

Rozštekal sa na ruského ministra, že aké sú USA demokratické. Rus mu odpovedal:
- My o tom nepochybujeme.
 

 

V podstate stačilo, že Kiska zastavil Monster Zločinca Róberta Fica a zabránil mu stať sa ústavným právnikom. Neviem si predstaviť, ak by bol predsedom ústavného súdu, na aký dlhy čas by pokračoval marazmus v oblasti súdnictva. A niežeby sme z toho boli už vonku. A nesmieme zabudnúť ani to, že porazil Ficka v prezidentských voľbách. Inak uznávam, váhanie, zdĺhavé vytvorenie strany, ktorá bez neho nemá zmysel - áno - tieto veci podcenil - či nemal voľby, alebo už žalúdok na to čo sa deje na Slovensku si odpovedal sám. Radšej sa venuje rodine.
 

 

Isteže, v tom je Kiskova zásluha. Fica už máme plné kecky a naozaj nám nechýbalo, aby sa zabetónoval na ústavnom súde, keď už mu hrad nevyšiel. Aj keď píšem, že Kiska nemá na politiku vlohy, odchádza s vysoko kladným skóre.
 
Hodnoť

video má na svedomí mafiánska strana

použili na to mafiánske praktiky. Malo by sa to dotiahnuť do konca a vinníci dostať exemplárne tresty, aby si aj budúci manipulátori uvedomili, čo im hrozí. Cieľom videa bola kompromitácia politického rivala a ovplyvnenie volieb. Zaujímalo by ma aj účelové obvinenie Kisku z daňového podvodu aj v súvislosti s vydieraním Kisku pomstychtivým Ficom. Stále sa vyšetruje alebo čo sa deje? Videjká aj obvinenie účel splnili, môžeme to zmáznuť a ide sa ďalej? Ak išlo o účelové obvinenie, mali by pykať aj tí, čo sa spreneverili mafiánskym praktikám.
 

 

Ja sa tomu trochu smejem. Klasický príklad, kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí. Fico vystrieľal tony munície na Kisku, lebo obaja uverili, že 30% pre Kiskovú stranu je reálnych.

Vyhral Matovič, čo nečakal ani on sám.
 

 

Boľševická prax v praxi.
 

 

Už sa prestaňte oháňať bolševizmom. Zrejme nemáte potuchy, čo to je.
 

 

Ej, ale mu nakladáš. Už vyraz prax v praxi je krásne spojenie. ;o)
 

 

To je pekný zvrat. Ale s bolševizmom treba prestať. Ešte aj kandidáta demokratov deduška Bidena tu nazývajú bolševikom. Asi aj Trump je bolševik, keďže ho tlačí Moskva.

Všetci sú bolševici. Kto nie je bolševik, je fašista. Denne vídame slovo "fašista" na každý spôsob. Často je označenie za fašistu bližšie pravde.

Napríklad ja by som povedal o Sulíkovi, že je fašista, a to na základe jeho neoblomných fašistických názoroch a metódach, ktorými povalil Radičovej vládu a zabezpečil nám dve obdobia vlády Fica a jeho červených krýs.
 

 

Hej. Sulik zabezpečil Slovensku "kopec srandy" na 12 rokov a netreba zabúdať, že Radičovú potápač aj dnešný vládny šašo. ;o)
 

 

Áno, vláda stojí na dvojici, ktorá si už jednu vlastnú vládu pováľala.

Preto je isté, že vylezú z kože, aby sa udržali pri moci nielen do konca volebného obdovia, ale aj v ďalšom a ešte ďalšom, až do pozdnej staroby.

To predsa každý vidí, že Matovič s pajcnutou diplomovkou je omnoho lepšia ako bifloška profesorka Radičová.
 
Hodnoť

Toto

bola Ficová absolútna špinavosť, akej je schopný len Robert Fico, kovaný komunista, osobnostné dno. Bezcharakterný odpad.
 
Hodnoť

 

Smerácka špinavá zákernosť.
 
Hodnoť

 

Vyplýva z nich, že Kiska mal vedieť o podvodoch s pozemkami.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/2246423...

Toto by SME malo opraviť, lebo ho niekto zažaluje, z tých videí podľa hodnotení v médiách nevyplýva, že Kiska vedel o podvodoch.
 
Hodnoť

chybný nadpis -

nie "pokračuje" ale prekračuje
 


Najčítanejšie na SME Domov