Profil používateľa OSOBNÉ ÚDAJE Karma 10 Alias 1793383 OSTATNÉ ÚDAJE Počet reakcií 37 Posledný príspevok dnes 10:31:19 Naposledy prihlásený dnes 8:11:39 Dátum registrácie včera 9:55:11
už sa s tým konečne zmier. Tak ako nemôžeš jazniť po meste stovkou, lebo ohrozuješ ostatných ľudí, tak počas pandémie musíš nosiť v interiéri rúško, z toho istého dôvodu.
Pre niekoho je blbosť nosenie rúška, pre iného je blbosť jazdenie po meste 50kou a pre iného je blbosť kupovať si lístky v MHD. Naštastie tieto pravidlá určujú odborníci, ktorí sa tomu venujú roky a nie subjektívne pocity jednotlivcov.
Miesas hrusky s jablkami. V Cesku,Norsku a inde maju horsich odbornikov ako u nas? Keby stat riadili miesto infektologov zubari ,tak zakazu cukor co zabija rocne este viac obeti. Na co mame volby ked o veciach verejnych rozhoduje niekto iny ? Kto sa boji nech si rusko nosi ale nie kazdy.
Nerozumiem, ze sme toleruje takychto trollov, cim im to za tych par drobnych eur stoji, ze budu spinit diskusiu svojimi mentalne narusenymi teoriami. Zrusit konto a na rok zakazat pristup na zaklade informacii o platbe.
1793383 : Kanárske ostrovy a Galícia sú prvými španielskymi autonómnymi regiónmi, ktoré zakázali fajčenie na verejnosti Mimo to sú ruška povinné všade kde nemôžeš zabezpečiť dostatočný odstup. Tak nie iba Slovensko má povinné rúška. Chlape už sa prestaň sťažovať na niečo čo nemôžeš ovplyvniť. Len si tým podlamuješ zdravie a robíš zo seba tupca.
Ja by som ešte pritvrdil. Sme by malo každému určiť, o čom môže diskutovať a aké názory má vyjadrovať, aby sme sa všetci poctivo držali hlavnej línie. To by boli krásne diskusie a ty by si bol nadšený, ako s tebou všetci vo všetkom súhlasia :-)
A ty tu čo toľko riešiš, koho som ja volil? Už si ako obohraná platňa. Áno, boli slobodné voľby, tak som volil, koho som uznal za vhodné. Je to moja vec. Tak ako je vecou tých, ktorí volili Matoviča, že urobili možno najväčšiu chybu vo svojom živote. Ale dobre, doplatia na to a možno sa z toho aj poučia. Netreba ich kvôli tomu hneď odsudzovať.
Kukaj tu ...
OSOBNÉ ÚDAJE
Karma 10
Alias 1793383
OSTATNÉ ÚDAJE
Počet reakcií 37
Posledný príspevok dnes 10:31:19
Naposledy prihlásený dnes 8:11:39
Dátum registrácie včera 9:55:11
Preložím
" odbornici" - strasici
Ozval sa demokrat
Ale v Prahe sa im
Mimo to sú ruška povinné všade kde nemôžeš zabezpečiť dostatočný odstup. Tak nie iba Slovensko má povinné rúška. Chlape už sa prestaň sťažovať na niečo čo nemôžeš ovplyvniť. Len si tým podlamuješ zdravie a robíš zo seba tupca.
normálne mi povedz
ja mám dojem,
Ale veď to robili bolševici