SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rúška aj vonku, 50 ľudí na podujatiach. Platia sprísnené pravidlá (prehľad) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť

Ako v jednej rozpravke

“...odvolavam co jsem odvolal, slibuji co jsem slibil...”
je to trochu saskaren od Mikasa, mal by najskor rozmyslat a az potom mat tlacovky, pretoze zatial aj s igorom dost saskuju...
 

 

Tak áno. Mikas tam má určite to najrozhodujúcejšie slovo. Ten je určite nad Matovičom, že....
 

 

Mas pravdu, v ničom by som nikomu neustupil. Lebo ti istí co tu vykrikuju ake je to nehorazne všetko zakázať, budú zajtra vykrikovat, ze sme podcenili druhu vlnu. Na niektorých treba vážne len toho sprostého Fica s jamkatym... Ti sa s nikym neradili, s nikym nic nekontaktovali a boli ste spokojni. Pardon, s odborármi sa stretávali pravidelne :)
 

 

oprava, nekonzultovali...
 

 

Určite súhlasíš s logikou opatrení. A ústupky Matovica RKC. 50 ľudí na omši a 50 ľudí nahokeji( čo je nemožné takze hokej nebude).
Logika hodná trnavského šaška.
 

 

Podľa ich vlatných pravidiel mal byť vyhlásený núdzový stav až keby bolo obsadených 75 percent nemocničných lôžok. Dnes sa pýtal Matoviča novinár aktualit že prečo vlastne je vyhlásený núdzový stav a Matovič mu na to nevedel odpovedať.
 

 

Zjavne mas problém s chápaním hovoreného slova, pretože Matovic to vysvetlil s tym, ze po porade s ministrom zdravotnictva a ďalšími odbornikmi sa zhodli na tom, ze v praxi sa nemožno opierať o jedno dve čísla, pretože je tam ovela viac premennych ktoré v realnom živote do toho vstupuju. Ci ako ta v reálnom živote obmedzil núdzový stav Marecko? Ze sa tak z neho trasies...
 

 

Nejde len o to ako ma obmedzil ale ako má obmedziť môže lebo počas núdzového stavu sa toho môže zakázať veľmi veľa. Naštuduj si zákon. Čo sme mali núdzový stav tak ten núdzový stav bol v prvej vlne len pre zdravotníctvo teraz to má platiť na všetko.
 

 

Zákon poznam a nic z toho mi neprekaza. Nie som ani psychopat ani smeracka ovca aby som sa teraz chystal demonstrovat. Ani sa nechystam kradnúť aby som sa obaval zvýšeného trestu. Ešte raz sa ta pytam, z čoho konkrétne máš obavy?
 

 

Pár vecí mi vadí a polovica vecí by mi vadila až by ich vláda zrealozovala. Obmedzujú právo na štrajk, zhromažďovania sa. Môžu použiť obydlie. https://magazin1.sk/od-zajtra-...
 

 

Waaau, vidno ze si sledoval predsedovu tlačovku.... Teraz si ma pobavil. Ze demonstrovat :)) Byt policajtom, osobne ti pretiahnem chrbát pelendrekom. Kto chce kam, pomozme mu tam. Kto chce provokovať...
 

SOMARINY VYSOKOŠKOLSKÝCH PODVODNÍKOV ?

Práve naopak logika 50 a dosť pri započítaní aj účinkujúcich je hodná trnavského Matoviča nezabúdajme tento podvodník má vyskoškolský diplom podvodom.
Veľká otázka je, či druhá vlna je konečná a nebude ešte tretia vlna, štvrtá vlna, piata vlna, šiesta vlna a všetky nezmyselné pokyny boli len zbytočnou somarinou.
A vírus sa bude správať tak ako obyčajne ...
 

 

No schválne, akú vysoku skolu mas ty?
 

ZAČIATOČNÍK ...

Nie je podstatné akú mám vysokú školu podstatné je, že celú diplomovku som si napísal sám a teda som ani nepotreboval citovať, alebo uvádzať zdroje.
Na samostatné písanie diplomovky stačí aspoň základná inteligencia, nebyť lenivý čo zrejme chýbalo takým volom ako kolaborant danko mafián kolár a žiaľ aj lenivému Matovičovi.
Stačí Peter16x ...
 

 

Ani nie.... Ja som si tiež diplomovku pisal sam, ale ze by to tomuto svetu niečo dalo... ťažko povedať. Ešte mi povedz, v živote si v skole nepodvadzal? Na písomke, na skúške... Potom ti uz dam pokoj.
 

 

Peter16x ...
Tak to je celkom hlúpa otázka, napíš čo si pod tým predstavuješ ...
Určite máš vysokú ?
 

Sú to demokrati a populisti

ustúpili všetkým, čo o to žiadali. Keby vládol Stalin paša, povedal by bude to takto a kto sa ozve, šibenica pre neho už stojí.
 

 

Stalin zberal vtipy o ňom samom. Údajne ich nazbieral za 5 gulagov... :-)

Samozrejme, museli ustúpiť. Tie obmedzenia boli dosť mimo misu. Lenže ja v tom vidím trochu aj taktiku, aj keď možno nebola prvoplánová. Predsa len športové kluby tu permanentne skuhrali ako môžu mať na zápasoch len málo divákov. Tak zakázali zápasy úplne a dnes im kluby ďakujú, že môžu hrať úplne bez divákov. To bolo vysoko taktické a na chvíľu bude ticho :)
 

Neviem, či museli

prijal by som aj drastickejšie obmedzenia. Myslím si, že svet (vlády) urobili chybu, že predčasne otvorili hranice a zrušili "lockdown". Ustúpili cestovkám, hotelierom, odborárom a neviem ešte komu. Keby vydržali už mohlo byť po víruse. Ale po bitve je každý generálom
 

Ano jasne

A aj po 1000ckach pracovných miest a schodok rozpoctu mohol byt aspon -22%, ale vsak ked nas neznici corona tak sa odrovname sami, no nie ?
 

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie na SME Domov