SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Truban bude pre rozhodovanie o Bödörovi čeliť disciplinárke (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Rad radom. Pekne jeden za druhým. Nedá sa všetko naraz, ale ide to. Pre niekoho ako Truban, bývalého šéfa ŠS je disciplinárne stíhanie ponížením a koncom jeho kariéry. A to bude ešte rád, ak sa nezačne stíhanie trestné. V čo dúfam.
 
Hodnoť

 

p. Mazak, p. Hrubala - za mna ano.
 
Hodnoť

 

Disciplinárka ho môže poslať do lochu?
 

 

Kdeže do lochu! Taký hrozný precedens, len za iný právny názor? Sudcovia sa preventívne navzájom len slabúčko hryzkajú (disciplinárka, preloženie). Aj to len vtedy, keď sa tomu už nedá vyhnúť.
 
Hodnoť

To bol len Trubanov omyl.

On rátal s rovnakým efektom, ako pri tých troch sudcoch, ktorí oslobodili Kočnera. Síce vedel, že zatvorení sudcovia sú iná úroveň, bol ale presvedčený o svojej nedotknuteľnosti. Páni Mazák a Hrubala, klobúk dole, sklamali ste ho a my máme aj a najmä vo Vás nádej.
 
Hodnoť

Som presvedčený o tom, že:

páni Hrubala a Mazák, na rozlezenú a stíhanú čvargu v justícii silu nemajú. Buderusov je veľa a pretekajú sa v tom, kto ďalej, koho "prech - čije" V prípade Trubana, ako lepšočloveka sa jedná o jeho právne názory a úmysel. ktorý dokázať bude ťažké. Disciplinárne konanie, ktoré budú vykonávať kamaráti, ako "Bratři v triku" a zaiste takej celebrite v talári (a doma aj v turbane), urobia iba bu, bu, bu, a bude po Kačinej svadbe. V cirurgii pri zákrokoch lekári pokračujú tak, že postihnuté miesto vyrežú. Také vyrezanie v prípade "jeho excelencie" by zaiste bolo ritnutie do kopu a to rovno do basy.
 
Hodnoť

Ako dobre sa to číta.

Teším sa na pokračovanie. To budú Vianoce!
 
Hodnoť

 

ak som to dobre pochopil. tak pre dotyčného sudcu bude ryžovanie pokračovať na okresnom súde?
 
Hodnoť

 

Nebojte, nič hrozného sa mu nestane. Kamaráti mu len povedia : Nonono !
Hovorí sa, že sociálna pracovníčka sociálnej pracovníčke zadok nenatrhne.
 

 

A keď urve, tak len *socialna pracovníčka hanlivo. ;o)
 


Najčítanejšie na SME Domov