SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Počas obmedzení sa nemá chodiť ani na cintoríny, potvrdil Matovič (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

obuv nebude otvorená
zase jeden čo chce podliezať opatrenia a potom sa všetci čudujú, že prečo je toľko nedorozumení a zla medzi luďmi. Že prečo musia policajti všetkých podozrievať a kontrolovať. Jak vo Švejkovi, kedy karhal toho lichvára keď plul na zem, že kvôl nemu sú tie pluvátka s nápismi: Neplujte na zem!
padaniel
<< < 1 2 3 4

vieš že bude

otvorená bude čakať či sa to oplatí stav sa zájdi si ráno do nejakého obchodného centra
a uvidíš
 

 

A na kerú ***** sa potrebuješ trepať do obuvi?
 

No predstav si, chce podliesť

opatrenia. Možno by bol schopný si kúpiť aj teplé topánky na zimu. Celé leto behal v sandáloch, a tu by chcel teplú obuv. No to je drzosť. Keď pán osvietený povedia neslobodno, tak musíme chodiť v sandáloch, hoci celú zimu. A pekne v nich naklusať o týždeň na testovanie. Podliezť opatrenia, a kúpiť si na testovanie teplú obuv? Správne to pán svietený zatrhli. Teraz vážne. Vieš prečo budú ľudia opatrenia podliezať? Pretože sú hlúpe a väčšina ľudí nie sú ovce. Napríklad, taký nákup obuvi v špecializovaných predajniach, nie je ani zďaleka taký rizikový, ako nákup v Tesku, kde bude nával i na potraviny, i na šaty či obuv. V týchto predajniach je pár ľudí, nie je dôvod ich zatvárať. Inak sa všetko nahrnie do Teska i na to oddelenie odevov a obuvi a skoncentrujeme ich na jedno miesto. Nielen jedlo potrebujú teraz ľudia, ale i teplé šaty, i zimné topánky. Ten zákaz s tými nezmyselnými vynímkami sa nemohol zrodiť v racionálne rozmýšľajúcej hlave.
 

 

Jasné. Doteraz mali doma len tričká a sandále. Mnohí ľudia to budú podliezať, ale nie z tých tvojich vymyslených dôvodov. Ale práve preto, že sú ovce!
Tak vidím, že nie si príliš bystrý, tak ti skúsim vysvetliť k čomu vedú tie podľa teba nezmyselné opatrenia. Aby sa proste ľudia menej stretávali a tým sa znížila možnosť prenosu nákazy. Každopádne daj nejaké svoje zmysluplné opatrenia.
 

 

A v Košiciach majú evidentne zásoby na zimu dostatočné:

KOŠICE. Ľudia reagovali na zavedenie zákazu vychádzania, ktorý platí od soboty, obliehaním obchodov s potravinami a drogériou. Iné prevádzky zívali zväčša prázdnotou.

Čítajte viac: https://kosice.korzar.sme.sk/c...
 

dôvod je

zavrieť všetko,... aby sato nemuselo a ludia ako tak žili tak sa vymysleli a stanovili tie opatrenia..... našinci však prvé čo vymýšlajú ako ich porušovať... slovenský národný šport.
A potom rozmýšlame že prećo je u nás toľko policajtov, stále nás buzerujú a kontrolujú a pokutujú... no prečo asi? Lebo to je treba!!! Lebo my nevieme dodržiavať pravidlá len preto, žeby sa mali dodržiavať. Vymýšlame, špekulujeme... dobre nám tak.
 
Hodnoť

 

Ani ked su v intravilane?
 
Hodnoť

 

Takze pochopil som to spravne, ze nemozem ist ani spravit hroby na cintorin od zajtra v BA?
 

 

Nemal si na to doteraz dosť času?
 
Hodnoť

Moja mamka mi odpustí, hoci

prídem až na Vianoce. Vždy mi odpustila.
No a otec, ten toho veľa nanahovoril ani zaživa.
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie na SME Domov