SME
Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matovič je najmenej dôveryhodným členom vlády. Ľudia ocenili Sulíka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

Počas nudzového stavu

by nemali byť občania SR štvaní aj tými TV tliachačskými nedeľnými diskusiami.
 

Nepozeraj ich

a pospi si, ako ja.
 

Však by som potom

“furt” spal :-)
 

 

Tiež si myslím, že netreba ľudí v nedeľu dráždiť a kaziť im náladu.
 
Hodnoť

 

Tak, a mozeme sa tesit na Matovicove statusy na FB a prieky SASke.
 

 

Keby sa riadil verejnou mienkou tak by prisiel na to, že tie spory so SaSkou mu na popularite skôr uberajú než pridávajú. Ak v tom bude pokračovať dlhodobo a preferencie pôjdu ďalej tým smerom ako posledné prieskumy, môže sa stať, že až sa spoločenská situácia trochu ukľudní, tak aj napriek povesti rozkladača vlád sa mu na to SaSka proste vykašle.
 
Hodnoť

Keď mu

experiment s plošným testovaním vyjde, a nebude sa tváriť, že je to len jeho zásluha, tak sa to zlepší. Nie je vo funkcii ani rok predsa.
Sulík ma teší, som volič SaS.
 

 

To sa ešte uvidí, lebo Orava a Bardejov sú veľmi maličké oproti celému Slovensku a ani tam to nešlo bez škrípania a nedostatku zdravotníkov. Nebude sa tváriť? Už teraz sa tvári, že sa prinajmenšom "vylodil v Normandii" ! SaS a Sulík si robia svoju robotu a Sulík mal aj vtedy pravdu, keď chcel dáta, je dôsledný a aj teraz podporil toto šialenstvo s celoplošným testovaním z pragmatických dôvodov. Nepáči sa mi ale, že sa snažia vyšmyknúť zo zodpovednosti za straty firiem a podnikov s tým, že im neprikázali rovno zatvoriť, ale ľuďom zakázali vychádzať. A Matovič už drísta o tom, že darmo budú mať ľudia negatívny test, aj tak sú rizikoví a neuvoľnia opatrenia. Čo je ďalší v sérii podrazov a vykrúcačiek, čo mu ide skvele. Sulík to má ťažké a zatiaľ sa drží. Som zvedavá, dokedy to vydrží. Lebo že Matovič je najslabší vo vláde, to vidíme všetci a prieskum to len potvrdil. Prekvapilo ma nízke miesto Mičovského. To mu asi nepomohlo, že podľahol poľovníkom a iným klikám. Verejnosť je názoru, že to by malo patriť pod Budaja.
 

 

Ľuďom nezakázali chodiť do práce,čo tu tliachaš.Politik nie je na to,aby zbieral preferencie-viď pani prezidentka.Politik musí prijímať aj nepopulárne opatrenia bez ohľadu na preferencie.
 

 

Ja tliacham? Bolo povedané, že kto nebude mať certifikát z testov, nemôže ani do práce. Preto tá vysoká účasť, nie pre Matovičove pekné oči.
 

 

Vôbec s Vami nesúhlasím a desiatky mojich známych tiež a volili všetky strany. Prieskumy a podobné hlúposti sú daňou za internet, kde si ktokoľvek anonymne dovoľuje kopať do manažérov, známe osobnosti, spevákov, hercov a posudzovať ľudí, čo je nakoniec . Zamyslite sa, či by ste vy aj viacerí, čo urážate, ponižujete vládu aj premiéra, kydáte na všetko, či by ste im to aj mne povedali otvorene do očí a nie takto anonymne sa vyvyšovať???
 
Hodnoť

 

V tej relácii aj vraveli, že prieskum bol robený ešte pred plošným testovaním. Som presvedčená že ak sa urobí prieskum po ňom, budú čísla celkom iné.
 

aby si nebola prekvapená, ak sa potvrdí,

že nepočúvnuť odporúčanie epidemiológov bola chyba.

Pretože sa tu všetci vytešujú, že dokážeme odobrať vzorky, pritom my potrebujeme zastaviť alarmujúci trend.
Toto zistíme až 21-22.11.
Takže si môžeme držať palce a ak to dobre dopadne, tak až potom bude múdrosráč Hrdina, s veľkým H.
A hoci ho nemám rád, tak mu to prajem, rovnako aj nám.
 

 

Keby anketová otázka znela: Koho z vlády by ste chceli mať vo svojom pracovnom tíme - Sulík by bol niekde na konci. :-)
 

 

urcite ? a koho si myslis, ze by tam z vlady chceli ? matovica alebo remisovu ?
 
Hodnoť

...

kto pocuval ministra Nada si mohol vsimnut jednu vec

ze ine staty nam ponukli zdravotnikov na operaciu spolocna zodpovednost

... doveryhodnost je osemetna vec, dnes mas Hosana a zajtra Ukrizuj ho :)
 

 

Svetská sláva - poľná tráva. Platí pre Matoviča aj pre Sulíka.
 

obidvom zakázať facebook

a dobre bude.
Ako dospelí ľudia by to mohli prežiť, či?
 

 

Facebook je súkromný a to že média a verejnosť ho berú za svätý Grál je ich problém. To je ako keď by sa hádali doma dvaja manželia, že či majú ísť na dovolenku na Jadran alebo Tatier, počul by to sused a napísal by článok, že manželia sa nenávidia a určite sa rozvedú :-)
 

A hlavne

pre tych demagogov z hlasu.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Domov