SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smer podal podnet na nákup testov, vidí za tým biznis koalície (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4

Hodnoť

 

Spoznávajú svoje metódy.
 
Hodnoť

Ficovi neverím ani ň

ale som za to, aby s ten nákup preveril a ak to nebude v súlade so zákonom, treba z toho vyvodiť dôsledky.
Matovičova vláda vznikla na tom, že svojim voličom sľubovali transparentnosť, tak nech sa páči, obhájte sa!
 
Hodnoť

 

Fico, za chvíľu čakaj: KLOP KLOP! OTVORTE! TU NAKA! ;-)
 
Hodnoť

Mytny tender

Kde bol terajsi poslanec Robert, ked sa rozpravalo o mytnom tendri?
 
Hodnoť

 

Tá cena tých testov je teraz taká ako vraví Ficko. Zdôrazňujem TERAZ!!!!, nie pred 2 týždňami. Vtedy bola cena ako bola. Cena testu však v súčasnosti reaguje na trh, ktorý má o tie testy enormný záujem. Pretože s PCR testami nestíhajú. Dnes podpísali Štátne rezervy s touto firmou objednávku na výterové testy na covid-19 za 2,64 ks s DPH. Konkrétne sto tisíc kusov.
 
Hodnoť

Zasa ho niekto vynechal zo kšeftu

Róbimu vadí, že zasa no niekto vynechal zo kšeftu
a oholil ho. Jak onakedy Jano s emisiami...
A ***** s ním jak král!
(povedal Strapaty)
 
Hodnoť

No tak súdruhovia, nebláznite!

Čo je veľa, to je moc! Chápem, že tieto neprimerané reakcie tejto bolševickej zbojníckej svoloči, ktorá si začína uvedomovať, že postupným uťahovaním slučky spravodlivosti, ktorá sa stenčuje viac a viac, sa postupne dostávajú do kómy. Pritom strácajú aj posledné zrnka súdnosti a morálky. V nepríčetnosti kopú a kopú okolo seba, ako zdochíňajúci kôň. Vedia, že sa nezvratne blíži ich čas pobytu v prechodných výchovných zariadenia rozdelených po celej SR, uvedomujúc si skutočnosť, že im už ani ich Dušan K. nebude môcť pomôcť a pozametať veci pod koberec. Tu už budú pracovať nie len vlastnými hlavami, ale aj rukami.

Pri tak rozsiahlej členskej základni, ktorou sa vychvaľovali, začnú budovať z rozkradnutého štátu, kde už v celej republike po ich dlhodobom vládnutí, nič nie je. Dostanú šancu na nápravu s možnosťou dobudovania rozvinutého sociálneho štátu. Časť, s pilotom Pellem nastúpi na odstraňovaní závad predraženého tunela Višňové a jeho ďalšie dobudovanie. Pelle si to už v predstihu zmapoval z vrtuľníka. Časť bude budovať popadané mosty, rekonštruovať komunikácie, ktoré zanechali po ich vládnutí ako tankodromy, a konečne dobudujú aj diaľnice. O obedy za darmo, prípadne za euríčko sa budú starať sociálny demagóg Richter s jeho kolegyňou Tomanovou. Sociálne istoty bude mať pod palcom Vážny, ktorý bude zároveň aj poradcom pre diaľnice. O zdravotný stav sa bude starať super odborník na všetko, doktor Riško s jeho tímom tvoreným Erikom a Jurajom, ktorý má bohaté skúsenosti so zaobstarávaním zdravotníckych prístrojov a zariadení. Ochranu, týchto pracovných skupín bude zabezpečovať najlepší minister vnútra Kali spolu s jeho nástupkyňou Deniskou a s časťou skorumpovaných príslušníkov policajného zboru, ktorí preventívne preventívne odišli na výsluhové dôchodky. Funkčne podmienky spĺňajú, lebo sa povyšovali do dôstojníckych funkcií, čím o neodbornosti sa tým pádom nedá hovoriť.

Veľa zdaru, česť práci, súdruhovia z č.1 a č. 2!!!
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie na SME Domov