SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vozil sa Kollár s misskou pracovne? Jeho oficiálny program nezverejnili (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

dovtedy sa chodi s

dzbanom za dievcencami az sa rozbije
 

 

Dievča sa chcelo nechať inseminovat a takto jej to bolo prekazene.
 

 

Co ty vies, mozno ju len po zakroku viezol domov. Kolarovi volici si povedia ze aky je to gentleman, riskujuc zakaz vychdzania osobne ju odprevadzal. A dalsie sliepky sa hned cez FB prihlasia, vidiac sa vo vladnych limuzinach.
 

Jedna strana mince je tá,

že Kollár je aktuálne predsedom SNR, tomu asi zodpovedá aj jeho pracovná vyťaženosť, a sú tam aj isté požiadavky na jeho ochranu, teda služobné vozidlo s vodičom, vrátane ochranky, majú byť samozrejmosťou.
Že koľko detí má, či počet partneriek na jednu noc, či na viac nocí, je jeho vec, ale vždy je lepšie, že ak medzi dvoma rokovaniami, či inými akciami pociťuje potrebu navštíviť niektoré svoje dieťa, či pociťuje potrebu vyprázdniť si svoje gule u niektorej svojej baby, že si tam odskočí služobným autom. Lebo keby išiel so svojim, tak by ho viedol unavený, či možno aj s istou dávkou alkoholu v krvi, on predsa niekedy určite pije aj z protokolárnych dôvodov. Teda nech to auto radšej vedie služobný vodič s čistou hlavou, je to tak bezpečnejšie aj pre ostatných účastníkov premávky.

Napokon keby aj použil svoje auto, beztak by ho nasledovalo aj auto ochranky, teda by sa nič neušetrilo, len by dve autá spálili viac paliva a by sa vyprodukovalo viac škodlivej CO2.
Zoberme si aj to, že pôjde svojim autom, a on ešte cez priecestie prejde na voľno, ochranka ale už dostane červenú, a nakoľko nechce stratiť z očí chránenú osobu, tak vpália na priecestie už na červenú, a rovno pod vlak.
Teda som za to, Kollár nech si vybavuje svoje služobné, aj osobné veci jedným autom, a to služobným, aj s vodičom.

Druhá strana mince je ale tá, že v sobotu pre Covid 19 platil zákaz vychádzania. Ak pán Kollár mal vo svojom aute aj civilnú osobu, tak táto cesta nebola služobná, ale súkromná. A tu je oprávnená otázka, neporušovala táto Kollárova cesta zákaz vychádzania?
Podľa mojich vedomostí totiž auto prichádzalo z okresu SC (možno až DS) do Bratislavy, či išlo opačným smerom, ale z okresu do okresu. Lenže v ten deň Kollár sa nemal nikde presúvať za sexom, sex totiž nie je medzi výnimkami.

A v aute bola aj nejaká akože "V.I.P." slečna. Nezneužívala bezpečie vládnej limuzíny na obchádzanie ustanovení o zákaze vychádzania?

Tieto veci by Kollár mal rozhodne vysvetliť a ak sa preukáže, že nedodržal ustanovenia zákazu vychádzania, či napomáhal tej misske, aby ich ona obchádzala a tak šírila ten vírus, tak Kollár musí urobiť to, čo síce nerád, ale napokon urobil aj Prymula, musí na svoju funkciu rezignovať. Musí! To píšem ja, priaznivec terajšej vládnej koalície.

Minca má síce iba dve strany, ale do tretice by som skúmal aj dôvody, že prečo má Kollár tak závažné poranenia? Ak sa preukáže, že nebol pripútaný, tak by si mal náklady na liečenie hradiť zo svojho.

Nuž a po štvrté, je dobrou otázkou aj to, že ako jazdil ten pánsky šofér? Zatiaľ totiž sa nepreukázala jednoznačná vina toho "civilného" auta, ani jednoznačná nevina vládneho auta.

Ja bývam v Bratislave, a už som bol svedkom mnohých špinavých akcií vodičov týchto vládnych limuzín.
Napr., aktuálne mám "v merku" vodiča, ktorý jazdí pre Ministerstvo financií SR. Z ministerstva už viac krát odchádzal tak, že sa na "jednosmerke" nezákonne vydal v protismere po električkovej trati na svetelnou signalizáciou riadenú križovatku so Žabotovou. Tam, križujúc jazdné dráhy áut voľného smeru sa zapájal do premávky a zmizol smer Pražská ulica. Týmto konaním možno denne porušuje zákon, a tak aj bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky v danej križovatke. Za ostatný mesiac som to videl hádam tri krát. Neviem ale, či sa jedná o súkromné maniere jedného vodiča, alebo všetkých k tomu núti nejaký konkrétny politik z MFSR, ktorého pravidelne vezú smerom na Pražskú.

Sľubovali nám slušné Slovensko. Áno, už je kde-kto za mrežami, ale by si to nemali kaziť ani v detailoch, inak nie Kollárova nehoda bude tá posledná, je skôr tá prvá.
 

ani m;j PES by neuveril

takej kravine! To fakt toto môže niekto napísať, že služobne! No Borko tak iba toľko ta karma sa začína valiť už aj na Teba nielen na Kočnera
 

 

na kocnera? Myslím, že bruchova doba ešte len príde, keď bude NS uzatvárať jeho obvinenie...možno sa niečo ešte dozvieme.... o niekom...
 

 

Kocner v tom case nebol povazovany za horsieho chlapca ako Boris, ci sa mi to len zda?
>na kocnera? Myslím, že bruchova doba ešte len príde
>Richard Sulík (SaS), keď si v septembri 2010 dohadoval schôdzku s mafiánom Marianom Kočnerom v jednom z banskobystrických hotelov.
 

 

Určite služobne. A nebola to miska, ale volavka. A Kollár samozrejme nemohol byť pripútaný, lebo sa to potom nedá robiť.
Len prečo tomu Kollár hovorí:"Vyspať sa"? No kto mu uverí, že pritom spal?
 

 

preco by nemohol ved ona bola urcite nesputana
 

ak je celebritna vizazistka,

tak tam mohla byt aj sluzobne, isla mu urobit vizas;)
 

mas pravdu

odpoved je NIE neviezol ju sluzobne, ale teraz sa budu vykrucat ako hadi cela vlada aj s vekslakom...
 

 

čo máte všetci s tým porušením zákazu vychádzania? ak s ním bola za prachy, bola s ním "pracovne". a na to sa predsa vzťahuje výnimka.

po nehode sa vraj takmer zadusil zapadnutým jazykom. niežeby to bolo dôležité, len som sa nikde nedočítal či jazykom jeho vlastným :)
 

 

Mňa zas zaujíma či ten ochrankár vyslobodil aj ústa tej dubnickej konkubíne od "cudzieho" predmetu, keď sa predtým postaral o Boriskov jazyk.
 

kokos,

az teraz ma napadlo, ze jeho naradie mohlo po takej nehode pokojne skoncit aj v jej ustach:)
a si predstav, ze ochrankar by musel Borisovi vytahovat zapadnuty jazyk a vizazistke zapadnuty pelo:)))
 

 

ď za obsiahly koment, ktorý sa týka oprávnenosti jazdy, ja by som sa vrátil k zraneniam, ktoré bežne nezodpovedajú poškodeniu auta. Je veľmi nezvyčajné, aby pri takomto preťažení sa niekomu niečo stalo, ak by bol v sede a pripútaný. Auto malo len pokrčené plech, žiadne pokrkvané nosníky do priestoru pre posádku, ani len extra poškodené PP koleso so závesom. Musel byť vo veľmi voľnej(uvoľnenej :-) pozícii )
 

 

Ešte že pohlavný úd nemá stavce.... :-)
 

On ma.

Evoluciu nezastavis.
 

 

Muro ++++to nemá chybu.. :-))
 

 

Rozumná a logická úvaha.

Kollár a všetci, čo sa ho zastávajú a snažia sa zahmlievať fakty, má tú smolu, že v Česku niečo podobné, našťastie bez vážnych zdravotných následkov vyviedol Prymula.
Tie odkazy Prymulovi, čo sú rozvešané po Prahe, dva som s dosť neslávnymi reakciami uverejnila aj v diskusiách,
vážne (aj keď mnohé sú vtipné a prejavom tvorivosti, aj keď značne infantilnej) ohrozujú zmysel všetkých protiepidemických opatrení a dávajú náboje do boja rôznym pochybovačom a konšpirátorom.

Ak odíde Prymula, ktorého ako vedca si veľmi vážim,
tak musí odísť zo svojho postu aj Kollár.

Ak chce vláda dokázať svoju hodnotovú konzistenciu a principiálnosť, musí o tom začať uvažovať už teraz a jasne sa odvolávať na princípy, ktoré v tejto ťažkej situácii musia platiť pre všetkých.

Lebo ich reči
"o sile ducha slovenského národa" (Marek Krajčí) budú len prázdnymi frázami.

A ja sa nad výzvami smerom k Prymulovi
Prymulo ty h....o
vrať mi moje emoce ...

V tejto časti je veľká pravda,
ak si môže Kollár udržiavať svoje vzťahy, nech majú akýkoľvek emociálny základ ...
potom
...
ale nech už domýšľa dôsledky pre seba každý sám
aj s odkazom pre Kollára
a Matoviča,

ak tak neurobia,
bude platiť aj záver toho odkazu

"s..ru Ti na nemoce".
 

Predseda SNR

Má auto k dispozícii 24 hodín denne. A nevidím problém ( pravda nepoznám zákony a predpisy ) aby v ňom nemoholl voziť aj súkromné osoby. Aj mnoho služobných aút môže byt použitých na súkromné účely. A Kollar žije v slobdnej krajine ( aj keď len s priepustkou od Matovica) takze nám môže byt úplne jedno s kým si užíva a aké pri tom používa praktiky.
Podstatne ale je že hlása tu niečo o tradičnej rodine a sám má kopec žien. Podlizuje sa biskupom a dôchodcom. Sľubuje sociálne byty. Ma pri sebe kriziaka (uniformovaného) ktorý miluje všetko tradične a kresťanské a právnikom ktorý sa správal tradične za Fica. A takéhoto čudáka s ešte čudnejšie minulosťou ľudia volia. Myslenie týchto voličov zodpovedá ich vkusu. Problém nie je Kollar. Problém s7 voliči Kolara.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Domov