SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zdravotníctvu hrozí kolaps, upozorňuje iniciatíva (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Prečo kolaps?

Áno, zdravotníctvo je asi pred kolapsom, tvrdí laická verejnosť - pacienti, ale i odborná verejnosť - obslužný zdravotný personál, zdravotné sestry a lekári. Nejako mi asi ušlo; aj doteraz vystupovali tak jednotne za zdravotníctvo, alebo len teraz poukazujú na skolabovanie zdravotníctva? Ak poskytne vláda" ihneď potrebnú finančnú injekciu" vyrieši to problém? Alebo je táto situácia vyvolaná len výskytom pandémie?
Ako pracujúci občan mi zamestnávateľ pravidelne odvádza zrážku zo mzdy aj do
zdravotníckej poisťovni Preto mám aj právo byť pravdivo informovaný kam a či vôbec idú peniaze zo zdravotného poistenia. Lebo posledné mesiace sa ukazuje, že s peniazmi vlády šafárili od buka do buka. To ma presvedčila aj nedeľná debata o5 min 12 medi ministrom Krajniakom a haRašim za Smer 2. Ten na priamu otázku ministra o financovaní v zdravotníctve zachuchmal pod nosom: ale to bolo ešte za vlády Radičovej......... Toto povie bývalý dvoj titulový aj minister zdravotníctva?
Verejnosť má legitímne právo vedieť ako sa nakladá s našimi peniazmi s povinným odvodom do zdravotníctva.
 
Hodnoť

Kde boli všetci doteraz,

v kóme a teraz sa zobudili? Aká jednota, ešte aj poisťovne sa pridali! Čo robili doteraz? Jedni sa len tak prizerali a druhí sa snažili na tom čo najviac "vyryžovať". Môžu sa hanbiť, všetci kompletne.
 


Najčítanejšie na SME Domov