SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nehanbíte sa, pýtala sa sudkyňa z Víchrice. Zhrnuli sme priebeh policajnej akcie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 > >>

 

Najhorsie že to co to celé platí nemoze o nicom rozhodovat, ako bude nalozene s jeho peniazmi co odvedie nejakemu zlocineckemu statu. Moze len bezmocne prizerar ako mu zločinec Fico zvýší dane a tie sudcovske prasce povedia nie a ty musis len drzat len hubu a krok. Mozes raz za styri roky hodit trapny listok do urnicky a aj tak HO vacsinou skupina nezodpovednych jedincov co chce žiť na vysokej urovni z cudzieho, prehlasuju. O tom ako paraziti v statnej sprave kradnu a neuveeitelne tak vykoristuju produktivnu triedu pomlcim.
 
Hodnoť

dobrá otázka.

nehanbíme sa. tešíme sa :-)
 
Hodnoť

no moja pekná

ty sa budeš hanbiť v base

minule vás to šrchlo o jeden hlas, to tam sedel ešte Mamojka a nezlyhal, lenže už vás nezachráni
 

clovek uz aj zabudol

na tuto ctihodnost, co si ho kdekade nasi ludia mojkali....Ale treba sa drzat slov p.Šantu: Nezabudat a neodpustat!
 

Presne

tak. Odpúšťať môže jedine Boh alebo človek. Zákon nemá čo odpúšťať a sudcovia i prokurátori sú tu na to, aby dodržiavali zákon a neriadili sa ľútosťou, dobrotou v srdci, či veľkosťou a hrúbkou obálky. Hrdím sa faktom, že Janka poznám osobne a naši otcovia boli veľkí kamaráti. Lepšieho človeka na čele GP si naozaj neviem predstaviť.
 

tak to musite byt

vychodniar :-) A ako povedal Markovic: Salene vichodnare - jedine normalne ludze u republike :-)
 

No áno

Janko i ja sme z veeeľmi ďalekého východu, rusnaci jak repa :o) Sme tu naňho všetci hrdí. Raz som mu zavolal, že potrebujem radu. Len radu, žiadnu protekciu alebo také niečo. Milo, ale razantne ma odmietol. Rovnako, ako odmietol vlastnú rodinu. Proste rovný chlap na správnom mieste a každý to rešpektuje. Lepšieho GP si skutočne neviem predstaviť.
 

cize

od Snyny :-) - 20 km od nas :-)
 

Hej.

Narodení sme obaja v Snine, no jeho i moji rodičia pochádzajú z Pčoliného. Veľmi milí ľudia. Janko sa vypracoval z malého prokurátorika v Humennom až na špeciálneho v Pezinku. Bez konexií, bez úplatokov či afér. Fico a spol. naňho nemali ani mäkké F. S nimi sa raz zapletieš, urobíš službu alebo vezmeš úplatok a už si ich a nevymotáš sa z tej pavučiny. V tej je teraz väčšina sudcov i prokurátorov. Tak im treba. Do basy s nimi všetkými!
 

Suhlasime

aj my, niektori Humencania :-) Nech nezabuda a neodpusta nadalej! :-)
 
Hodnoť

Mafia v talaroch

Judr.Bulubašova vyhlásila konkurz bez návrhu a niekto zarobil viac ako 5 miliónov euro.Dokedy bude na slobode. Ide o konkurz VUIS NOVÁ
V réžii takačovcov kočnera Trnku .Konkurzna mafia v justícčnom palaci je jedna veľká rodina.
Skleníka vie čo hovorí o mafiánskom konkurze .NAKA do toho!!!!!!
 
Hodnoť

Sudcovski gauneri..

... všetko zlo pochádza od skorumpovanych sudcov. Oni podporovali konkurznu mafiu, bez nich by neexistovala. Čudujem sa, že stále chodí po slobode repak so svojím korytarom a celou plejadov skorumpovanych sudcov. Chapadla tejto chobotnice sú po celom Slovensku a nie iba v Bratislave.
 

 

Zamozrejme, že nie len v Bratislave. Aj na tu Trnavskú konkurznú chobotnicu ráz príde.
 

Bodaj by si mal...

... pravdu... dostaneš pusu na čelo...
 

 

A koho potom kopneš do gulí? ;)
 

Presne tak !

Ako nám potvrdia všetci onkológovia: tu nepomôže - ale naopak zahubí, len čiastočná (t.j. lokálna, iba v Bratislave) resekcia tohto zhubného nádoru., treba ho vyrezať úplne, s nasadením ďaľšej protinádorovej (protikorupčnej) liečby a pod sústavnou kontrolou. Aby sa nám táto "rakovina" už nevrátila.
 
Hodnoť

 

Nehanbíte sa? Táto otázka úplne vystihuje zvrátené myslenie a absenciu akejkoľvek sebareflexie týchto ľudí.
 

 

Presne tak. To hovorí za všetko. Morálne bahno a nulová sebareflexia. Namiesto tejto otázky mala povedať, odpustite, ľutujem, prepáčte. Ale na to už je neskoro.
 
Hodnoť

ja som si myslel,

ze novinari sa JEJ pytali, ci sa ONA nehanbi, a ona kotuha.......:)
 
Hodnoť

Tento stav súdnictva nevznikol včera...

roky rokúce sa obchodujú rozhodnutia sudcov a prokurátorov, systém funguje cez advokátov, ktorí sú spojkami korupčného jednania. Napriek tomu, že nepíšem nič nové, doteraz sme sa tvárili, že korupcia a nepotizmus v justícii neexistuje. Mal som možnosť hovoriť s desiatkami advokátov a ľuďmi z prostredia justície-existovali dohody s veľkými firmami (sieťové odvetvia, poisťovne...), firme jednoducho súd vyhovel bez ohľadu na skutkovú podstatu, vždy sa to rieši cez advokáta s kontaktmi na konkrétneho sudcu. Pred časom sa robil "podzemný" ilegálny prieskum ktorý potvrdil, že vo väčšine skúmaných okresov sú advokáti vybavovači...a stojí za to si následne preklepať majetkové pomery sudcu a jeho okolia a preklepať súdne rozhodnutia - cez absurdné rozhodnutia až priamo po rozhodnutia v prospech závadových firiem a osôb, mafiánov nevynímajúc...
 

<< < 1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Domov