SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Spory vo vláde neprispievajú k dôvere, zhodujú sa Blanár a Remišová (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

zatiaľ im tie priority

moc nevychádzajú :(
 
Hodnoť

 

Spory za čias Smeru sa riešili finančne.Pre každeho niečo.
 
Hodnoť

 

81 000 ku 54 000 (preferenčné hlasy vo volbách), Argumentácia, fakty, IQ, 100:1 v prospech Remišovej. Kto ešte počúva s. Blanára? Iba si predlžuje pobyt na slobode. Uberá hlasy Smeru 1, pomáha Smeru 2. Ani mu to nedochádza.
 
Hodnoť

Plny stadion ludi

Obsadene kazda druhe miesto na sedenie, to su aktualne zabery na RTVS2 - krasokorculovanie - grad prix 2020 z Ruska. Co na to hovoria nasi " odbornici" typu Mikas a spol? Tam to ide a u nas nie ?
 

Daj si otázku prečo?

Na Slovensku máš viac ako 150.000 ľudí, ktorí ochorenie kovid prekonali. Podľa terajšej legislatívy sú min. 90 dní imúnny. Podľa britskej štúdie min. pol roka. Čo ak sa na týchto podujatiach zúčastnili práve takýto ľudia? Ak by mne ponúkli možnosť zúčastniť sa takéhoto podujatia hneď by som túto možnosť využil a aj si vstupné zaplatil. Nie som športový fanúšik, ale podporil by som športovcov aj organizátorov. Nie je nič horšie ako hrať pred prázdnymi tribúnami a hľadiskami.
 
Hodnoť

Matovič vytvára na Slovensku dvojvládie

Vytvára si “koaličnú opozíciu”. Normálny predseda vlády, z normálnej politickej strany sa snaží vládu zjednocovať a nie ju rozbíjať. Koaličné strany sa možu pokúšat presadzovať vlastné postoje, ale prvý minister je tam od toho, aby hľadal a nachádzal kompromisné riešenia. Matovič je deštrukčný typ nie politika, ale obyčajného človeka, sedláka, ktorý sa “národným” omylom ocitol v politike. Bohužiaľ.
 

Bič plieska na konci

aj takýmto prirovnaním si dovolím začať.
Po prvé: takúto situáciu sme na Slovensku ešte nemali. V každej krízovej situácii musí niekto prevziať velenie a hlavne zodpovednosť. Aj ja som nad matelkom mnohokrát krútil hlavou a ťukal na čelo.
Po druhé: u mňa sa pohľad otočil, keď som sa nakazil: Nulté testovanie odchytilo kolegu s práce, prvé testovanie odchytilo mňa a tretie troch ľudí, ktorých som ja nakazil.
Po tretie: vtedy sa vo mne rozsvietilo svetlo a čakalo ma ťažkých 10 dní. Mal som strach, ako dopadnú. Vtom období mi odviezli do nemocnice 38 ročného suseda, ktorý skončil na ventilácií. Ja som mal ťažší priebeh a trvalo osem dní, kým som mohol normálne dýchať.
Po štvrté: mnohí z nás pochopia o čo tu ide, až keď to pocítia "na vlastnej koži" hovorím o mnohých, lebo pre podaktorých z nás sa jedná o chrípôčku, ktorú treba liečiť vodkou a bromexinom.
Na záver: tento boj sa skončí o pár mesiacov. Vakcína je už na svete. Ak matelko nájde podobnú "guráž" ako pri boji s kovidom, teším sa na lepšie časy, ktoré nastanú. Príkladom je množstvo spevavcov v klietkach, ktoré čakajú na dirigenta. Pozrite si "grilovanie" kandidátov na prokurátora a porovnajte s vypočúvaním kandidátov za predchádzajúcej vlády. Podľa mňa svitá na lepšie obdobie.
Čo sa týka sporu so Sulíkom? Počas karantény som mal čas sledovať TV. Dozvedel som sa, že SaSka obchádza poslancov NR a "lanári" ich do svojho klubu. Prekvapený som bol, že nelanária v Smere, Hlase u Kotlebovcov, ale v oľano, za ludí a u borisa. Priznám sa: to by nahnevalo aj mňa
 


Najčítanejšie na SME Domov