SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Odkazovanie cez médiá sa končí, Matovič sa ospravedlnil partnerom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

dajme

tip kedy bude prvy fb status ci dnes vecer alebo zajtra rano... ale drzim palce nech to tak vydrzi este 3 roky
 

 

Dávam tomu 3 hodiny
 

 

A preto sa hned vyjadril na facebooku...hodne statnika a politika..
 

 

no hlavne, Matovič napísal, že sa ospravedlňuje, ale v rovnakom zmysle, ako keď sa nas.ratej manželky spýtaš čo sa stalo a ona povie "nič"

pretože všetko v tom statuse zvalil znovu na SAS, ako ho napáda "brat v zbroji", že sa koaličný partner nevie postaviť za nepopulárne kroky, že sa partner hrá na percentíčka popularity, že on reagoval na podpich pod rebro, že ho to zraňovalo a nebolo to fér k ostatným 3 koaličným partnerom

on sa postavil do role obete, ktorému hnusné SAS neustále podráža nohy, hoci Sulík si musel od jari kúsnuť do jazyka min. 100x. Keby mal Sulík čo len 10 percent Matovičovej prchkosti a emotívnej lability, tak tí dvaja už stoja proti sebe v oktagone

a akože on sa teraz nad to všetko povznesie, zahryzne si do jazyka a bude radšej nereagovať

tak mu v tomto odhodlaní držím palce
 

 

Lepsie by som to nenapisal. Na mna to posobilo uplne rovnakym dojmom.
 

Absolutne nereálne.

Ani Matovič a ani Sulík sa nezmenia.
Matovič stihne v krátkom čase mediálne nahnevať všetkých a Sulík
urobí všetko preto, aby túto vládu zrušil.
Podpredsedom už je, ale prečo nebyť predsedom ?
Skôr než ma zahrabete pod zem, zamyslite sa, prečo je problém len medzi SAS- Sulík a Matovičom. Zbytok vlády si zatiaľ snáď ako-tak robí svoju robotu.
 

sulik nic nerusi ani nezrusi

IM nepochopil ze vladnutie neznamena ze vseci musia mat rovnaky nazor na vsetko... vladnutie je cesta mozneho, cize kompromisu. to je cele.

sulik toto davno chape.
 

Dovol9m si to trochu poopravi5

IM nepochopil ze vladnutie neznamena ze vseci musia mat rovnaky nazor ako on na vsetko... vladnutie je cesta mozneho, cize kompromisu. to je cele.
 

 

V Radičovej vláde to Sulík nepochopil a tiež nepochopíl a nepochopí hierarchiu vládnutia, pretože je rovnaký populista ako Matovič.
Vo vláde by mal byť podriadený 1/4 hlasov s právom
V koaličnej rade má síce svoje percentá, ale by som akceptoval právo veta.
 

 

Dopĺňam: ... musia mať rovnaký názor, ako Matovič....
 

Vraj chápavy Sulik.

Nech sa hádajú a argumentujú za zatvorenými dverami, je to osožné.
Sulik si musí uvedomiť, že premiérom je Matovič. On je zodpovedný za vládu.
Pametam si hneď po voľbách na vystúpenie Kolára, Matoviča, Sulíka, ako posledne menovaný zosmiešňoval Kolára. Aký mal dôvod? Horu prenesiete,
povahu nezmeníte. Preto chlapci, ste vo verejných funkciach o ktoré ste zabojovali a tie Vás zavëzujú k službe tomuto národu, k tomuto štátu.
Nie je to o naleštených limuzínach, ochranke, kšeftoch a silikonových ku.v.ch.
 

 

Uznanie funkcie premiéra nie je to isté, ako mať rovnaký názor ako premiér.
V princípe vždy keď podriadený vykonáva oprávnené príkazy nadriadeného, to ešte neznamená, že nemôže popri tom povedať, čo si o tom príkaze myslí.
Takisto ťahanie za jeden povraz neznamená, že len za premiérov.
Preto sú v rôznych stranách, lebo majú na rôzne veci rôzne názory. A ich voliči ich volili preto, aby presadzovali svoje volebné sľuby. Sulíkovi voliči nevolili Sulíka preto, aby presadzoval názory Matoviča a naopak.
Boj proti korone nemal vo svojom volebnom programe nikto z nich. A jediné, čo mali vo volebných programoch spoločné a voličmi odobrené, je čistenie štátneho chlievu od korupcie, rozkrádania a nezákonnosti.
Preto očakávam, že všetky témy, ktoré neboli volebným programom spoločné, budú riešené diskusiou a následným hlasovaním vo vláde a v parlamente. A že prehlasovaní následne budú akceptovať výsledok hlasovania. Ale zase, a to zdôrazňujem, akceptácia hlasovania neznamená aj zmenu názoru a zákaz prezentácie toho svojho.
Že diskusia bude prebiehať vecnými argumentmi bez osobných urážok a vydierania, beriem ako samozrejmosť. Verejnosť diskusie nie je na závadu.
Matovič si musí uvedomiť, že nedemokratické metódy vládnutia boli jedným z dôvodov, prečo mu ľudia dali svoj hlas. Takže momentále svojim spôsobom vládnutia a komunikácie zrádza svojich voličov a porušuje svoj vlastný volebný program.
 

 

ja si naopak myslím, že Sulík za tie roky riadne politicky dospel a vôbec mu nejde o to vymeniť teraz Matoviča za seba - som si istý, že vie, že to sa ani nedá

Sulík tie spory nevyvoláva a na 90% urážok nereaguje

ľudia zo Sulíkovho okolia vravia, že aj keď má občas iné názory v strane ako iní a má vyhlásenia ako slon v porceláne (migranti, EÚ...), že je to človek, čo vie mimoriadne dobre počúvať a rešpektovať názory iných

niečo, čo tak veľmi chýba Matovičovi...
 

 

++++ Súhlasím.
 

 

pockajme si na FB status od sulika :-)))) a ideme do dalsieho kola :-)
 

Presne

Chcela som napísať presne niečo v tom zmysle, ako Matovič zase urobil zo seba martýra a ešte pomaly aj odpúšťajúceho svätca a zo SAS podpichovačov, podrazákov a podobne. On sa proste nezmení, nemá na to mentálnu výbavu.
 

Presne.

Mať tak Sulík jeho povahu, už by ho dávno prizabil notebookom.
 

 

Bohužiaľ, Matovič ešte stále nepochopil, že koalícia nie je iba o tom, čo povie on. Každý 'člen klanu'( mimochodom veľmi dobrý film)má rovnaké práva.
 

Coskoro douraza pani prezidentku

Dnes sa vyjadrila ze si zela DOBROVOLNE testovanie ale verim tomu ,ze debiiilkovia z OL to pochopia po svojom - " dobrovolne z povinnosti " ako sa v nedelu vyjadril Sipos.
 

Ešte aj v tomto

statuse stihol uraziť partnerov.
Ach jaj ...
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov