<![CDATA[Príspevky používateľa: stowasser]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Fri, 21 Feb 2020 22:43:47 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[O tom mozme polemizovat]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28094170/demokraticka-strana-rozhodne-o-vyradeni-galka-a-dalsich-z-kandidatky.html 28094170 Wed, 19 Feb 2020 13:31:48 +0000 <![CDATA[V čom je problém?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28075058/vlk-zautocil-v-tatrach-na-jelenca-za-bieleho-dna.html 28075058 Mon, 10 Feb 2020 21:14:37 +0000 <![CDATA[Ešte dlhá cesta..]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28034444/nebola-tam-nenavist-hovoria-kuciakovi-kolegovia-o-jeho-vztahu-s-kocnerom.html 28034444 Tue, 21 Jan 2020 18:48:39 +0000 <![CDATA[smeje sa nám do xichtu..]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27978226/stat-prisiel-o-miliony-pozreli-sme-sa-ako-fungovali-predaje-bytov-ktore-rozbehol-kalinak.html 27978226 Mon, 16 Dec 2019 00:33:30 +0000 <![CDATA[fotku startovacej jamy nenajdete]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27969750/k-trom-obvinenym-za-vybuch-plynu-v-presove-mozu-pribudnut-dalsi.html 27969750 Wed, 11 Dec 2019 01:10:03 +0000 <![CDATA[trošku nestrannosti]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27958689/unik-plynu-a-poskodene-potrubie-co-sa-dialo-pred-vybuchom-v-presove.html 27958689 Fri, 06 Dec 2019 20:00:54 +0000 <![CDATA[Stale aktualny clanok]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27940255/nasli-sme-slotu-byva-v-haciende-siekelovho-manazera.html 27940255 Fri, 29 Nov 2019 23:15:53 +0000 <![CDATA[?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27930036/vacsina-koalicie-s-extremistami-prelomila-prezidentkino-veto-potvrdila-50-dnove-moratorium-na-prieskumy.html 27930036 Tue, 26 Nov 2019 17:21:55 +0000 <![CDATA[spravy zmazal]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27889306/patdesiat-coskoro-za-smrt-pisal-kocner-dve-hodiny-pred-vrazdou-kuciaka.html 27889306 Tue, 12 Nov 2019 00:44:01 +0000 <![CDATA[trošku vás opravím]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27859523/pre-kocnera-som-kuciak-2-pre-sudkynu-trtko-pise-adam-valcek.html 27859523 Wed, 30 Oct 2019 19:02:48 +0000 <![CDATA[smutné]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27836025/dal-gol-vylucili-ho-a-zbil-rozhodcu-dostal-distanc-a-s-futbalom-konci.html 27836025 Tue, 22 Oct 2019 00:04:51 +0000 <![CDATA[nie je to tak dalho]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27831162/najdlhsi-let-na-svete-uspesne-pristal-v-sydney-po-19-hodinach.html 27831162 Sun, 20 Oct 2019 07:42:02 +0000 <![CDATA[ano, ale]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27819044/sud-necakane-odvolal-suhlas-so-zvukovym-prenosom-z-procesu-s-kocnerom.html 27819044 Tue, 15 Oct 2019 09:37:14 +0000 <![CDATA[tak tak]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27790129/ani-threema-zatial-policii-nestaci-na-obvinenie-jankovskej.html 27790129 Thu, 03 Oct 2019 22:35:32 +0000 <![CDATA[Dajte si pozor, aby vám nepraskla žilka.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27785634/sarvatka-aj-slabikovanie-sedem-bizarnosti-z-harabinovej-tlacovky.html 27785634 Wed, 02 Oct 2019 14:16:36 +0000 <![CDATA[organizatorom ide karta]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27746312/alice-cooper-v-bratislave-fiasko-organizatora.html 27746312 Wed, 18 Sep 2019 11:51:34 +0000 <![CDATA[matematika nepusti]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27744507/pellegrini-priletel-do-giraltoviec-vrtulnikom-miestni-ziadaju-rychlostnu-cestu.html 27744507 Tue, 17 Sep 2019 17:33:48 +0000 <![CDATA[ok]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27673738/herecka-sharon-tate-prosila-aby-ju-zabili-az-po-porode-som-diabol-povedal-jej-vrah.html 27673738 Sun, 18 Aug 2019 12:08:18 +0000 <![CDATA[článok hodný Hlavných správ]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27672649/herecka-sharon-tate-prosila-aby-ju-zabili-az-po-porode-som-diabol-povedal-jej-vrah.html 27672649 Sat, 17 Aug 2019 18:52:50 +0000 <![CDATA[Ak povies A, tak povedz aj B]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27668111/fico-nepoprel-ze-sa-stretol-s-kocnerom.html 27668111 Thu, 15 Aug 2019 14:28:40 +0000