<![CDATA[Príspevky používateľa: matrixus]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Tue, 01 Dec 2020 17:27:44 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[po vojne je kazdy general...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28804254/navstevy-kollara-v-nemocnici-volaju-po-demisii.html 28804254 Sat, 28 Nov 2020 20:56:58 +0000 <![CDATA[tak este raz]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28786089/zakaznikov-je-malo-pole-za-londynom-sa-pre-pandemiu-plni-taxikmi.html 28786089 Sun, 22 Nov 2020 15:36:34 +0000 <![CDATA[presne tak]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28786086/zakaznikov-je-malo-pole-za-londynom-sa-pre-pandemiu-plni-taxikmi.html 28786086 Sun, 22 Nov 2020 15:33:10 +0000 <![CDATA[vyklul sa z neho]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28771687/hlas-spustil-anketu-o-predcasnom-ukonceni-volebneho-obdobia.html 28771687 Tue, 17 Nov 2020 10:43:10 +0000 <![CDATA[skoro mi vykotilo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28763472/s-policiou-od-zaciatku-spolupracuje-makoa-prepustili-na-slobodu.html 28763472 Fri, 13 Nov 2020 22:50:38 +0000 <![CDATA[na Slovensku]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28759860/cez-ciaru-krcmeryho-skola-je-liahen-profesorov-s-milionovymi-prijmami-video.html 28759860 Thu, 12 Nov 2020 19:20:31 +0000 <![CDATA[fantazmagorický svet]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28742979/robert-kalinak-nechystam-sa-utiect-nic-som-nespachal.html 28742979 Sat, 07 Nov 2020 07:02:53 +0000 <![CDATA[topograficky...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28742648/sieste-poschodie-odkial-bodor-riadil-gasparovu-policiu.html 28742648 Fri, 06 Nov 2020 22:08:07 +0000 <![CDATA[A to si zober]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28737533/tajne-stretnutia-a-uplatky-naka-pri-akcii-ocistec-zadrzala-byvale-vedenie-policie.html 28737533 Thu, 05 Nov 2020 06:33:06 +0000 <![CDATA[no, Timmy... :]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28732303/muz-ktory-utocil-vo-viedni-nakupoval-municiu-na-slovensku.html 28732303 Tue, 03 Nov 2020 11:35:43 +0000 <![CDATA[áno]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28718135/na-nitrianskom-letisku-nudzovo-pristal-vrtulnik-americkej-armady.html 28718135 Fri, 30 Oct 2020 18:27:41 +0000 <![CDATA[viem si predstaviť]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28706905/o-kollarovom-vplyve-rozpraval-sklenka-uplatky-biele-kone-ci-tajne-dohody.html 28706905 Wed, 28 Oct 2020 09:00:07 +0000 <![CDATA[mafiánsky teplákový "štátny útvar"]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28676453/trnku-potrestali-iba-symbolicky-moze-sa-dostat-aj-k-uslemu-platu.html 28676453 Mon, 19 Oct 2020 18:43:25 +0000 <![CDATA[:)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28654354/zakaz-zhromazdovania-nebude-fungovat-ako-vlada-planovala.html 28654354 Mon, 12 Oct 2020 23:53:10 +0000 <![CDATA[akože konečne rozumný článok]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28654289/zakaz-zhromazdovania-nebude-fungovat-ako-vlada-planovala.html 28654289 Mon, 12 Oct 2020 22:21:01 +0000 <![CDATA[pochopitelne, aby tam bolo 5 stupnov]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28639458/koronavirus-sa-dalej-siri-v-uzkom-kruhu-okolo-trumpa.html 28639458 Wed, 07 Oct 2020 11:13:34 +0000 <![CDATA[toto je jak z priemerného]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28632992/boli-sme-za-trnkom-na-futbale-kosim-travnik-ihriska-vravi.html 28632992 Sun, 04 Oct 2020 22:44:37 +0000 <![CDATA[toto je jeden z postojov]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28628340/majme-s-trumpom-sucit-inak-budeme-ako-on.html 28628340 Fri, 02 Oct 2020 13:30:29 +0000 <![CDATA[tá narážka na špáradla je dokonalá]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28623940/zo-zivota-vo-firme-snov-plakavat-som-chodila-na-toalety.html 28623940 Wed, 30 Sep 2020 21:18:28 +0000 <![CDATA[pardon, oprava:]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28617555/moc-je-od-manipulacii-zavisla.html 28617555 Mon, 28 Sep 2020 20:52:39 +0000