1. Robert Fico, Doc., JUDr., CSc. 47 r. podpredseda NR SR Bratislava
2. Pavol Paška, Mgr. 54 r. poslanec NR SR Košice
3. Robert Kaliňák, JUDr. 40 r. poslanec NR SR Bratislava
4. Marek Maďarič, Mgr. 45 r. poslanec NR SR Ivanka pri Dunaji
5. Dušan Čaplovič, Doc., PhDr., DrSc. 65 r. poslanec NR SR Bratislava
6. Peter Kažimír, Ing. 43 r. poslanec NR SR Bratislava
7. Ján Počiatek, Ing. 41 r. poslanec NR SR Bratislava
8. Richard Raši, MUDr., PhD.,MPH 40 r. poslanec NR SR Košice
9. Ján Richter, JUDr. 55 r. poslanec NR SR Nitra
10. Peter Žiga, Ing., PhD. 39 r. poslanec NR SR Košice
11. Jana Laššáková, JUDr. 59 r. poslankyňa NR SR Vlkanová
12. Renáta Zmajkovičová, JUDr. 49 r. poslankyňa NR SR Trnava
13. Stanislav Kubánek, Ing. 60 r. poslanec NR SR Prešov
14. Juraj Blanár, Ing. 45 r. poslanec NR SR Žilina
15. Jaroslav Baška, Ing. 36 r. poslanec NR SR Dohňany
16. Tibor Glenda, Ing. 56 r. poslanec NR SR Alekšince
17. Martin Glváč, JUDr. 44 r. poslanec NR SR Bratislava
18. Vladimír Faič, RSDr. 63 r. poslanec NR SR Prašice
19. Ľubomír Vážny, Ing. 54 r. poslanec NR SR Banská Bystrica
20. Ľubomír Jahnátek, Prof., Ing., CSc. 57 r. poslanec NR SR Nitrianske Hrnčiarovce
21. Viera Tomanová, Ing., PhD. 64 r. poslankyňa NR SR Bratislava
22. Miroslav Číž, JUDr. 58 r. poslanec NR SR Štiavnické Bane
23. Ján Podmanický, JUDr., PhDr. 34 r. poslanec NR SR Stará Bystrica
24. Igor Choma, Ing. 48 r. poslanec NR SR Žilina
25. Pavol Pavlis, Ing. 51 r. poslanec NR SR Bratislava
26. Viktor Stromček, Ing. 36 r. poslanec NR SR Bratislava
27. Jozef Buček, Mgr. 51 r. poslanec NR SR Košice
28. Igor Federič, Ing. 49 r. poslanec NR SR Bratislava
29. Magda Košútová, Ing. 56 r. poslankyňa NR SR Trenčín
30. Dušan Muňko, Ing. 67 r. poslanec NR SR Bratislava
31. Maroš Kondrót, Ing. 51 r. poslanec NR SR Bratislava
32. Dušan Galis, Mgr. 62 r. poslanec NR SR Bratislava
33. Jozef Burian, Ing. 50 r. poslanec NR SR Košice
34. Mojmír Mamojka, Prof., JUDr., CSc. 61 r. poslanec NR SR Veľký Biel
35. Peter Pellegrini, Ing. 36 r. poslanec NR SR Banská Bystrica
36. Jozef Valocký, MUDr. 55 r. poslanec NR SR Galanta
37. Branislav Ondruš, Mgr. 38 r. poslanec NR SR Stupava
38. Dušan Jarjabek, Mgr. 59 r. poslanec NR SR Bratislava
39. Marián Saloň, Ing. 34 r. poslanec NR SR Stará Ľubovňa
40. Vladimír Jánoš, PaedDr. 43 r. poslanec NR SR Prievidza
41. Ľubomír Petrák, Ing., CSc. 50 r. poslanec NR SR Hurbanova Ves
42. Pavol Goga, PaedDr. 48 r. poslanec NR SR Topoľčany
43. Ľubomír Želiezka 61 r. poslanec NR SR Bánovce nad Bebravou
44. Vladimír Matejička, Mgr. 56 r. poslanec NR SR Komárno
45. Ľuboš Martinák, Ing. 53 r. poslanec NR SR Medzilaborce
46. Mikuláš Krajkovič, Bc. 43 r. poslanec NR SR Vápeník
47. Dušan Bublavý, Bc. 47 r. poslanec NR SR Častkovce
48. Andrej Kolesík, Mgr. 29 r. poslanec NR SR Bratislava
49. Darina Gabániová, MUDr., PhD. 56 r. poslankyňa NR SR Čataj
50. Ľubica Rošková, PhDr. 57 r. poslankyňa NR SR Michalovce
51. Bibiána Obrimčáková, Mgr. 47 r. poslankyňa NR SR Stropkov
52. Otto Brixi, Mgr. 26 r. advokátsky koncipient Košice
53. Róbert Madej, JUDr. 31 r. poslanec NR SR Bratislava
54. Ján Senko, PhDr. 53 r. poslanec NR SR Očová
55. Ivan Varga, Ing. 58 r. poslanec NR SR Hlohovec
56. Viliam Jasaň, RSDr. 59 r. poslanec NR SR Bratislava
57. Jana Vaľová, PhDr. 46 r. poslankyňa NR SR Humenné
58. Marián Kovačócy, Ing. 53 r. poslanec NR SR Trnava
59. Peter Šuca, PaedDr. 43 r. poslanec NR SR Nová Lesná
60. Marián Záhumenský, Ing. 48 r. poslanec NR SR Dvory nad Žitavou
61. Iveta Lišková, Ing., PhD. 47 r. poslankyňa NR SR Bratislava
62. Anna Vitteková, JUDr. 57 r. poslankyňa NR SR Trenčín
63. Oľga Nachtmannová, Mgr., PhD. 48 r. vysokoškolská pedagogička Bratislava
64. Lea Grečková, Mgr. 51 r. zástupkyňa primátora Spišská Nová Ves
65. Milan Mojš, Ing. 55 r. riaditeľ Likavka
66. Emília Müllerová, MUDr. 57 r. lekárka Kremnica
67. Milan Panáček, Ing. 34 r. podpredseda TSK Dohňany
68. Vladimír Baláž, MUDr., PhD. 53 r. lekár Banská Bystrica
69. Ladislav Andreánsky, MUDr. 48 r. lekár Liptovský Mikuláš
70. Jaroslav Demian, Ing. 49 r. primátor Brezno
71. Mária Janíková, PhDr. 41 r. vedúca oddelenia sociálnych vecí Partizánske
72. Anton Martvoň, Mgr., PhD. 31 r. vysokoškolský pedagóg Dolný Kubín
73. Michal Lukša, Mgr. 49 r. asistent poslanca NR SR Snina
74. Marián Kéry, Mgr. 34 r. učiteľ Červený Hrádok
75. Milan Géci, Mgr. 59 r. manažér Košice
76. Augustín Hambálek, Ing. 54 r. podpredseda TTSK Trnava
77. Michal Bagačka, Mgr. 48 r. primátor Hnúšťa
78. Daniel Duchoň, Ing. 41 r. ekonóm Bratislava
79. Boris Susko, JUDr., PhD. 41 r. vysokoškolský učiteľ Ivanka pri Dunaji
80. Svetlana Pavlovičová, Ing. 34 r. vedúca odboru PSK Prešov
81. Róbert Puci, Ing. 38 r. projektový manažér Trebišov
82. Ladislav Kamenický, Ing. 41 r. ekonóm Bratislava
83. Tibor Lebocký, Ing. 47 r. riaditeľ Budča
84. Viliam Holeva, Ing. 61 r. zamestnanec samosprávy Bardejov
85. Ľuboš Blaha, PhDr., PhD. 32 r. politológ Bratislava
86. Viera Mazúrová, Ing. 50 r. starostka Oravská Lesná
87. Milan Halúz, Bc. 45 r. manažér Levice
88. Ján Babič, Ing. 56 r. zástupca riaditeľa Rožňava
89. Rastislav Čepák, Bc. 36 r. starosta Košecké Podhradie
90. Peter Fitz, Mgr. 36 r. starosta Šenkvice
91. Viera Kučerová, JUDr. 55 r. právnička Holíč
92. Štefan Hreha, Ing. 53 r. manažér Vranov nad Topľou
93. Jozef Ježík, MUDr. 44 r. lekár Zvolen
94. Štefan Gašparovič 38 r. predseda predstavenstva Slovenský Grob
95. Andrej Holák, JUDr. 38 r. právnik Bratislava
96. Antonín Cicoň, Ing. 47 r. riaditeľ Smolník
97. Vladislav Petráš, Ing. 48 r. riaditeľ Myjava
98. Eva Hufková, PhDr. 55 r. vedúca pracovníčka Horná Štubňa
99. Peter Gaži, Ing. 46 r. lesný inžinier Spišská Belá
100. Zoltán Daniš, Ing. 68 r. stavebný inžinier Nitra
101. Viera Šedivcová, Mgr. 56 r. riaditeľka Žarnovica
102. Peter Náhlik, PhDr., PhD. 30 r. projektový manažér Trnava
103. František Petro, Ing. 50 r. starosta Ploské
104. Slavomír Drozd, Ing. 46 r. podnikateľ Bratislava
105. Mária Hajšová, Ing., PhD. 50 r. zástupkyňa primátora Bánovce nad Bebravou
106. Vladimír Macášek, Ing. 53 r. obchodný zástupca Kysucké Nové Mesto
107. Vladimír Jánošík, Ing. 46 r. riaditeľ školy Lipany
108. Helena Bohátová, Ing. 51 r. elektroinžinierka Nové Zámky
109. Branislav Hámorník, Ing. 47 r. riaditeľ Lučenec
110. Boleslav Lešo, MVDr., PhD. 45 r. starosta Baškovce
111. Mária Beňová 60 r. riaditeľka Piešťany
112. Peter Kalivoda, Mgr. 34 r. prednosta Plavecký Štvrtok
113. Juraj Hamuľák, Mgr., PhD. 29 r. vysokoškolský pedagóg Sečovce
114. Jozef Stopka, JUDr., Ing. 44 r. právnik Handlová
115. Juraj Pukáč, Ing. 62 r. asistent Dolný Kubín
116. Peter Sokol, Ing. 52 r. riaditeľ Stará Ľubovňa
117. Stanislav Šimko, Ing. 59 r. ekonóm Močenok
118. Ladislav Bódi, Ing. 60 r. manažér Detva
119. Jozef Andrejčák, Mgr. 31 r. starosta Košice
120. Ján Tassy, Ing. 64 r. zástupca primátora Hlohovec
121. Roman Masár, Ing. 49 r. zástupca starostu Bratislava
122. Ivan Šteiner, Mgr., Ing., PhD. 31 r. právnik Nové Mesto nad Váhom
123. Ján Voštenák, Ing. 60 r. riaditeľ Trstená
124. Štefan Mišák, Ing. 58 r. primátor Levice
125. Július Laššan, Ing. 47 r. starosta Mokrá Lúka
126. Marek Mitterpák, Ing. 37 r. manažér Košice
127. Radovan Prstek, Ing. 44 r. primátor Šaštín - Stráže
128. Mária Kinčešová, JUDr. 54 r. právnička Bratislava
129. Jozef Mikšovský, Ing. 63 r. dôchodca Považská Bystrica
130. Anton Báthory, Ing. 60 r. živnostník Martin
131. Igor Bartovič, Ing. 51 r. zástupca primátora Šurany
132. Marián Siekela, RNDr. 51 r. ekológ Krupina
133. Vladimír Kocourek, Ing. 48 r. ekonóm Senica
134. Eduard Hulík, JUDr., Ing. 50 r. právnik Bratislava
135. Róbert Orság, Ing. 30 r. ekonóm Prievidza
136. Denisa Paksiová, Mgr. 36 r. živnostníčka Komárno
137. Jozef Žilík, Ing. 52 r. riaditeľ Poltár
138. Štefan Radics 52 r. starosta Hubice
139. Peter Hrapko, Ing. 49 r. inžinier dopravy Bratislava
140. Žaneta Páleníková, Ing. 35 r. manažérka Topoľčany
141. Ľubomír Haško 39 r. podnikateľ Veľký Krtíš
142. Marta Gubrická, PaedDr. 53 r. učiteľka - metodička Trnava
143. Miloslav Krajčík, Mgr. 50 r. starosta Dolné Lefantovce
144. Ján Sihelský, PaedDr. 51 r. asistent poslanca NR SR Dunajská Streda
145. Jana Artnerová, Mgr. 47 r. asistentka poslanca NR SR Bratislava
146. Jozef Mičieta, Ing. 47 r. starosta Veľké Rovné
147. Milan Berec, Ing. 52 r. starosta Trenčianska Teplá
148. Jozef Madliak, Prof., JUDr., DrSc. 63 r. právnik Rozhanovce
149. Juraj Gedra, Mgr. 26 r. právnik Kežmarok
150. Peter Hanulík, Ing. 51 r. stavebný inžinier Bratislava