SME

Výbuch plynu v Prešove, domáce MS aj prezidentské voľby. Toto boli najčítanejšie texty roka

Najčítanejšie články na SME.sk.

SkryťVypnúť reklamu

Pozrite si 50 najčítanejších textov, ktoré v roku 2019 najviac zaujali čitateľov denníka SME. Výbuch plynu v Prešove, hokejové majstrovstvá, prezidentské voľby aj nehoda autobusu pri Nitre.

V piatok 6. decembra 2019 tesne popoludní vybuchol plyn v jednej z bytoviek na Mukačevskej ulici na prešovskom Sídlisku III. Nešťastie si vyžiadalo osem obetí. [top 1]

Tretí zápas Slovenska na domácich MS v hokeji sa stal najsledovanejším na webe SME.sk. Slováci prehrali s Kanadou 5:6, rozhodujúci gól padol dve sekundy pred koncom. [top 2]

Výsledky prvého kola prezidentských volieb boli sledovanejšou udalosťou než druhé kolo. Postúpili Zuzana Čaputová (40,57 % hlasov) a Maroš Šefčovič (18,66 % hlasov). [top 3]

Prehra v kľúčovom zápase v Košiciach s Nemeckom 2:3 bola štvrtým najčítanejším textom na SME.sk. [top 4]

V stredu 13. novembra 2019 pri nehode autobusu zomrelo 12 ľudí. Na zlatomoraveckej ceste pri Nitre narazilo nákladné auto do autobusu. [top 5]

Na druhý deň po výbuchu plynu 7. decembra sa podarilo požiar v bytovke v Prešove uhasiť. Evakuovaných bolo približne 220 ľudí zo zničenej bytovky. [top 6]

Slovenskí reprezentanti zvíťazili vo svojom piatom zápase na MS v hokeji 2019 v Košiciach nad Francúzskom 6:3. [top 7]

Prezidentské voľby vyhrala Zuzana Čaputová so ziskom 58,4 percenta hlasov. [top 8]

Reprezentácia Slovenska prehrala v druhom zápase domácich majstrovstiev sveta s tímom Fínska 2:4. Fíni sa nakoniec stali majstrami sveta. [top 9]

Slovenská hokejová reprezentácia vstúpila úspešne do majstrovstiev sveta, v košickej Steel aréne zdolala tím USA 4:1. [top 10]

11. Tóth vypovedal bez prítomnosti verejnosti, súd ju vylúčil (minúta po minúte)[článok]

12. Hlavné frakcie oslabili, na Slovensku vyhrala PS/Spolu pred Smerom (minúta po minúte)[článok]

13. Pri havárii lietadla v Etiópii zahynuli manželka a deti poslanca Hrnka (minúta po minúte)[článok]