SME

Výbuch plynu v Prešove, domáce MS aj prezidentské voľby. Toto boli najčítanejšie texty roka

Najčítanejšie články na SME.sk.

Pozrite si 50 najčítanejších textov, ktoré v roku 2019 najviac zaujali čitateľov denníka SME. Výbuch plynu v Prešove, hokejové majstrovstvá, prezidentské voľby aj nehoda autobusu pri Nitre.

V piatok 6. decembra 2019 tesne popoludní vybuchol plyn v jednej z bytoviek na Mukačevskej ulici na prešovskom Sídlisku III. Nešťastie si vyžiadalo osem obetí. [top 1]

Tretí zápas Slovenska na domácich MS v hokeji sa stal najsledovanejším na webe SME.sk. Slováci prehrali s Kanadou 5:6, rozhodujúci gól padol dve sekundy pred koncom. [top 2]

Výsledky prvého kola prezidentských volieb boli sledovanejšou udalosťou než druhé kolo. Postúpili Zuzana Čaputová (40,57 % hlasov) a Maroš Šefčovič (18,66 % hlasov). [top 3]

Prehra v kľúčovom zápase v Košiciach s Nemeckom 2:3 bola štvrtým najčítanejším textom na SME.sk. [top 4]

V stredu 13. novembra 2019 pri nehode autobusu zomrelo 12 ľudí. Na zlatomoraveckej ceste pri Nitre narazilo nákladné auto do autobusu. [top 5]

Na druhý deň po výbuchu plynu 7. decembra sa podarilo požiar v bytovke v Prešove uhasiť. Evakuovaných bolo približne 220 ľudí zo zničenej bytovky. [top 6]

Slovenskí reprezentanti zvíťazili vo svojom piatom zápase na MS v hokeji 2019 v Košiciach nad Francúzskom 6:3. [top 7]

Prezidentské voľby vyhrala Zuzana Čaputová so ziskom 58,4 percenta hlasov. [top 8]

Reprezentácia Slovenska prehrala v druhom zápase domácich majstrovstiev sveta s tímom Fínska 2:4. Fíni sa nakoniec stali majstrami sveta. [top 9]

Slovenská hokejová reprezentácia vstúpila úspešne do majstrovstiev sveta, v košickej Steel aréne zdolala tím USA 4:1. [top 10]

11. Tóth vypovedal bez prítomnosti verejnosti, súd ju vylúčil (minúta po minúte)[článok]

12. Hlavné frakcie oslabili, na Slovensku vyhrala PS/Spolu pred Smerom (minúta po minúte)[článok]

13. Pri havárii lietadla v Etiópii zahynuli manželka a deti poslanca Hrnka (minúta po minúte)[článok]

14. Slovenskí hokejisti si vo štvrťfinále nezahrajú, rozhodol o tom triumf USA nad Nemeckom[článok]

15. Ficovi a Smeru sa podarilo prvé kolo voľby sudcov zablokovať (minúta po minúte)[článok]

16. Našli fotky aj peniaze. Ako dal Kočner podľa obžaloby zastreliť novinára Kuciaka[článok]

17. Traja obvinení v kauze výbuchu bytovky idú do väzby (minúta po minúte)[článok]

18. Čaputová si pre Gorilu volá Sakovú aj Lučanského (minúta po minúte)[článok]

19. Slovenskí hokejisti deklasovali Britov a pripísali si povinné tri body[článok]

20. Notre-Dame prišla o strechu aj vežu, hasiči ju zachránili pred kolapsom (minúta po minúte)[článok]

21. Smer znemožnil aj opakovanú voľbu ústavných sudcov (minúta po minúte)[článok]

22. Súd prijal obžalobu, no z dôkazov nateraz vylúčil mnohé digitálne stopy (minúta po minúte)[článok]

23. Šance Slovákov na štvrťfinále? V hre ostali už iba dve možnosti[článok]

24. Nagy rozhodol v poslednom zápase kariéry o výhre Slovenska nad Dánskom[článok]

25. Výsledky – MS v hokeji 2019[článok]

26. Známeho lekára a hudobníka dnes zrazilo nákladné auto[článok]

27. Predbežné výsledky ukazujú na súboj Smeru, PS/Spolu a ĽSNS (minúta po minúte)[článok]

28. Po výbuchu v Prešove obvinili troch ľudí zo všeobecného ohrozenia (minúta po minúte)[článok]

29. Tóth prvýkrát vypovedal na súde proti Kočnerovi (minúta po minúte)[článok]

30. Mistrík odstúpil v prospech Čaputovej, podporil ju aj prezident[článok]

31. Päťdesiat čoskoro za smrť, písal Kočner dve hodiny pred vraždou Kuciaka[článok]

32. Statik po prvom dni búrania v Prešove: Celú bytovku treba dať dolu[článok]

33. MS v alpskom lyžovaní 2019 – Program, preteky, výsledky[článok]

34. Starostka Fekišoviec o videu: Mám indície o tom, kto to všetko spáchal[článok]

35. Únik plynu a poškodené potrubie. Čo sa dialo pred výbuchom v Prešove[článok]

36. Kočner na Kuciaka nič nemal, preto ho dal zavraždiť. Plánoval aj útek[článok]

37. Rusko získalo bronzové medaily, Česko porazilo v nájazdoch[článok]

38. Čaputová alebo Šefčovič? Pozrite si, ako sa volilo vo vašej obci[článok]

39. Volala ho maznák. Zsuzsová tvrdí, že s Glváčom sa stretla aj osobne[článok]

40. Vyšetrenie krvi. Čo znamenajú skratky a hodnoty vo výsledkoch?[článok]

41. Pri Nových Sadoch spadla stíhačka, pilot je mimo ohrozenia života[článok]

42. Slintoviny sú doklady s Ruskovým podpisom, tvrdí Agh (minúta po minúte)[článok]

43. Švajčiari prišli o postup sekundu pred koncom, Kanada vyhrala po predĺžení a je v semifinále[článok]

44. Smer sa cíti posilnený. Kažimír nesúhlasí a hovorí o prehre (minúta po minúte)[článok]

45. Fico s kandidatúrou neváhal, niektoré otázky ignoroval (minúta po minúte)[článok]

46. Slováci ešte môžu predstihnúť aj Nemcov, lepšie však bude fandiť im[článok]

47. Súd o rozpustení Kotlebovej strany nerozhodol, pojednávanie odročili (minúta po minúte)[článok]

48. Taliani zachytili stovky volaní medzi Vadalom a Troškovou, keď bola u Fica[článok]

49. Absolútnym víťazom sobotného večera je každý, kto nepozeral anketu OTO[článok]

50. Českí hokejisti si poradili s majstrami sveta, Švédov zdolali o tri góly[článok]

Kiska: Poviem polícii, kto je za anonymným videom

Pellegrini video komentovať nechcel, konať má polícia.