SME
Sobota, 27. november, 2021 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Koronavírus na Slovensku: Z Covid-19 sa vyliečilo už viac ako tisíc ľudí (minúta po minúte)

Koronavírusom sa celkovo nakazilo 1 469 ľudí.

Pozrite si aktuálnu mapu šírenia koronavírusu na Slovensku >>>


Všetky články, ktoré informujú o mimoriadnych opatreniach a základných zdravotníckych informáciách o novom koronavíruse, budú na SME.sk odomknuté a prístupné pre každého. Považujeme to totiž za verejný záujem. Ak chcete podporiť novinárov a serióznu i overenú žurnalistiku, môžete tak urobiť kúpou predplatného →


Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Sledujte priebeh pandémie koronavírusu s nami naživo (minúta po minúte):

20:00 Minútu po minúte sme ukončili, ďakujeme za sledovanie.

Skryť Vypnúť reklamu

19:58 Litva pokračuje v uvoľňovaní koronaopatrení. Od štvrtka bude napríklad v pobaltskej krajine nutné nosiť rúška vonku už iba na trhoch, podujatiach a zastávkach verejnej dopravy.

19:44 V Česku sa z nákazy koronavírusom uzdravili tri pätiny ľudí. Aktuálne sa lieči 2909 ľudí - tento počet klesol pod hranicu 3000 prvýkrát za šesť týždňov.

19:32 V Poľsku zaznamenali 283 nových prípadov SARS-CoV-2 a 22 úmrtí.

Celkový počet nakazených stúpol na 17 204 a ochoreniu COVID-19 podľahlo už 861 ľudí. Z nákazy sa vyliečilo 6410 osôb.

19:28 Americké úrady varovali vedcov a výskumníkov z oblasti zdravotníckej starostlivosti, že Čínou podporovaní hackeri sa pokúšajú ukradnúť vedecké a intelektuálne vlastníctvo, týkajúce sa spôsobov liečby a vakcín na ochorenie COVID-19.

Skryť Vypnúť reklamu

19:02 Zdravotnícki pracovníci, opatrovatelia, ako aj sezónni zamestnanci v poľnohospodárstve a potravinárstve by už nemali mať povinnosť ísť do štátnej karantény, pokiaľ prichádzajú na Slovensko z celého územia Rakúska a Česka.

Súvisiaci článok Pendlerom do Česka a Rakúska sa zmiernia podmienky Čítajte 

Musia sa preukázať negatívnym testom na ochorenie COVID-19, ktorý nie je starší ako 96 hodín. Predbežne o tom rozhodlo konzílium odborníkov v utorok.

Potvrdil to štátny tajomník rezortu diplomacie Martin Klus, s tým že v prípade definitívneho súhlasu má úprava opatrenia pre pendlerov platiť od pondelka.

"Keďže epidemiologická situácia v týchto krajinách, ako aj na Slovensku bola aj naďalej priaznivá, prirodzene sme navrhli rozšírenie na celé územie Rakúska a Českej republiky vo všetkých odvetviach zdravotníctva a opatrovateľstva," uviedol Klus.

Skryť Vypnúť reklamu

Do štátnej karantény by podľa Klusa nemuseli ísť ani pedagógovia, výskumníci či vedci, ktorí prichádzajú z Česka a Rakúska a preukážu sa negatívnym testom.

Doplnil, že definitívne má o úprave výnimiek pre pendlerov rozhodnúť konzílium v piatok.

18:58 Čilská vláda nariadila úplné uzavretie hlavného mesta Santiago po tom, ako tam za uplynulých 24 hodín zaznamenali 60-percentný nárast počtu nových prípadov koronavírusu v porovnaní s utorkom.

Súvisiaci článok Pandémia má nové centrum. Svetadiel ničí rovnakú ako Európu Čítajte 

"Najprísnejším opatrením, ktoré musím oznámiť, je úplná karanténa metropolitnej oblasti Santiaga," uviedol minister zdravotníctva Jaime Maňalich.

Uzavreté boli dosiaľ iba niektoré oblasti v hlavnom meste.

Chudobnejšiu Latinskú Ameriku ničí pandémia podobne ako Európu, tu si môžete prečítať viac.

Skryť Vypnúť reklamu

18:39 Letecké spoločnosti nebudú musieť nechať prázdne sedadlá medzi cestujúcimi. Tí však budú musieť mať tvárové masky v lietadlách aj na letiskách v Európskej únii.

Vyplýva to z odporúčaní Európskej komisie v rámci širších návrhov na postupné oživenie cestovného ruchu.

18:27 Počet úmrtí na ochorenie COVID-19 v Taliansku stúpol o 195. V predchádzajúci deň bolo úmrtí 172.

Denný počet nových prípadov nákazy však klesol na 888 oproti 1402 prípadom zaznamenaným v utorok.

18:25 Tím F1 Ferrari vyvinul ventilátor na pomoc pacientom s koronavírusom. V spolupráci s Talianskym technologickým inštitútom mu to trvalo päť týždňov, a nový typ sa dá vyrobiť z ľahko dostupných materiálov a lacnejšie.

18:09 Rakúska futbalová liga bude pokračovať od 2. júna. Finále domáceho pohára medzi tímami Rad Bull Salzburg a Austria Lustenau sa uskutoční 29. mája.

Skryť Vypnúť reklamu

17:51 V Británii zomrelo za posledných 24 hodín na nový koronavírus 494 ľudí. Ochoreniu Covid-19 v krajine podľahlo celkovo 33 186 pacientov.

17:45 Organizátori kultúrnych podujatí, ktoré museli pre pandémiu zrušiť, budú môcť predĺžiť platnosť zakúpených vstupeniek do konca roka 2021.

Majiteľovi budú tiež môcť v cene lístka ponúknuť poukážku na iné podujatie. Ak majiteľ trvá na vrátení peňazí, organizátor mu má vyhovieť do 13 mesiacov.

17:38 O finančnú pomoc počas koronakrízy sa budú môcť uchádzať všetky typy podnikov. Zabezpečí sa tak likvidita nielen pre malé a stredné podniky, ale aj pre veľké podniky. Finančnú pomoc môžu poskytnúť Eximbanka a fondy spravované spoločnosťou Slovak Investment Holding.

17:33 Kazachstan uvoľňuje opatrenia , od pondelka umožní znova otvoriť mešity, kostoly, hotely, reštaurácie aj kaviarne.

Skryť Vypnúť reklamu
Súvisiaci článok Parlament schválil zriadenie ambulancií pre pacientov s Covid-19 Čítajte 

17:30 Pozastavenie novely telekomunikačného zákona je podľa predsedu Smeru Roberta Fica zatiaľ najvýraznejší úspech opozičnej politiky strany. Reagoval na rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý účinnosť zákona pozastavil.

Smer namietal, že Úrad verejného zdravotníctva má bez kontroly prijímať informácie o ľuďoch.

Strana tiež namietala, že ľudia na úrade, nemajú žiadnu kvalifikáciu na spracovávanie takýchto údajov, a že v zákone nebola časová os, ktorá by stanovovala, odkedy dokedy sa budú údaje zbierať, priblížil Fico.

17:28 Mexiko začne uvoľňovať niektoré opatrenia zavedené v boji proti koronavírusu. Čiastočne sa obnoví výroba a v niektorých regiónoch sa otvoria škola a obchody.

17:10 Americký magazín spísal dôvody, prečo Slovensko uspelo v boji s Covid-19. Krajine pomohli lídri s rúškami, píše The Atlantic.

Skryť Vypnúť reklamu

17:00 Počet potvrdených prípadov nákazy koronavírusom v Afrike dosiahol v stredu 69 126.

Africké krajiny za uplynulých 24 hodín potvrdili 3007 nových prípadov.

16:51 Armáda dostala na boj proti koronavírusu nové prístroje. Republiková únia zamestnávateľov darovala štátu termokameru a päť špecializovaných prístrojov.

16:32 Exšéfa volebného štábu amerického prezidenta Donalda Trumpa Paula Manaforta prepustili z väzenia a zvyšok trestu si odpyká v doma.

Dôvodom presunutia do domácej väzby boli obavy súvisiace s koronavírusom.

16:30 O štátom zvýhodnené preklenovacie úvery Antikorona záruka už požiadali tisícky podnikateľov, no reálne ich banky poskytli iba niekoľko. Ich poskytovanie treba podľa Richarda Sulíka zjednodušiť a urýchliť.

Súvisiaci článok Antikorona úvery sú hit, Sulík uznal spomalenosť. Banky dostanú viac peňazí Čítajte 

16:16 Vláda by sa mala vo štvrtok zaoberať riešením problému s nájmami, ktoré podnikatelia nemôžu pre pandémiu plnohodnotne využiť, tvrdí minister hospodárstva Richard Sulík.

Skryť Vypnúť reklamu

16:12 Koronavírus sa už rozšíril do všetkých afrických štátov. Ako posledné zaznamenalo vírus malé kráľovstvo Lesotho, ktoré oznámilo prvý potvrdený prípad.

16:06 Počet telefonátov na tiesňovú linku pre obete násilia na základe rodovej príslušnosti a nebezpečného prenasledovania sa v čase karantény v Taliansku zvýšil o 73 percent.

15:55 V Európe zomrelo na ochorenie Covid-19 už viac ako 160-tisíc ľudí.

15:51 Čiernohorská polícia zadržala srbského pravoslávneho biskupa a sedem kňazov podozrivých z porušenia obmedzení pohybu.

V severozápadnom meste Nikšič zorganizovali procesiu, na ktorej sa zúčastnilo niekoľko tisíc ľudí.

15:50 Čína otvorila Zakázané mesto aj Veľký múr. Počet návštevníkov ale musí zostať značne obmedzený.

15:31 Turisti prichádzajúci na Island dostanú na výber - karanténu alebo test na koronavírus. Obmedzenia pre cesty zo zahraničia zruší Island 15. júna.

Skryť Vypnúť reklamu

14:52 Ústavný súd pozastavil niektoré časti novely zákona o elektronických komunikáciách.

Novela umožňovala sprístupnenie dát o pohybe ľudí od mobilných operátorov hygienikom.

Súd tvrdí, že si je vedomý nevyhnutnosti rýchlych riešení v čase pandémie, ale je potrebné zabezpečiť, aby nedošlo k "nezamýšľanej erózii".

Ustanovenia podľa súdu vytvárajú systém plošného zberu údajov operátormi.

Časti zákona neboli podľa šéfa ústavného súdu Ivana Fiačana dostatočne určité a umožňovali spracovávať osobné údaje bez toho, aby bol jasný účel.

Načítavam video...

14:41 Poľsko ukázalo ďalšiu etapu zmierňovania opatrení proti koronavírusu. Od 18. mája sa budú môcť otvoriť gastrozariadenia a kaderníctva a z časti aj základné školy.

14:35 Výsledky testov brazílskeho prezidenta Jaira Bolsonara rieši súd, ktorý by mal rozhodnúť, či povolí ich zverejnenie.

Skryť Vypnúť reklamu

Súdy o to požiadal jeden z popredných brazílskych denníkov O Estado de Sao Paulo. Vláda žiadosť odmietla.

Bolsonaro si nechal urobiť v predchádzajúcich týždňoch dva testy na Covid-19 po tom, čo sa ochorenie potvrdilo u niektorých ľudí v jeho okolí.

Načítavam video...

14:10 Hranice medzi Českom a Slovenskom by sa podľa premiéra Andreja Babiša mohli opäť otvoriť 8. alebo 15. júna.

Podľa Babiša by však bolo ideálne, keby Česi cez prázdniny nikam necestovali a peniaze minuli v Česku.

14:01 V Británii zomrelo 275 sociálnych a zdravotníckych pracovníkov, ktorí mali pozitívny test na ochorenie Covid-19.

Súvisiaci článok Ryanair chce obnoviť lety, jeho šéf hovorí aj o idiotskom nápade Čítajte 

13:57 Nemecká vláda odporúča zrušiť povinnú 14-dňovú karanténu pre ľudí prichádzajúcich do krajiny z iných európskych štátov.

Naďalej ju však odporúča pri cestovateľoch z iných štátov, ako napríklad z USA a Ruska. Opatrenie už tento týždeň zrušil súd v spolkovej krajine Dolné Sasko.

Skryť Vypnúť reklamu

13:36 Do škôlok sa v júni nedostanú všetky deti. Zriaďovatelia ich nebudú schopní prijať pre priestorové obmedzenia a opatrenia súvisiace s ochranou zdravia.

13:18 Letná turistická sezóna v Skalici sa začne 30. mája. K dispozícii bude celkom 12 pamiatok.

12:55 Testovanie v rómskej osade Dreveník v Žehre odhalilo šesť pozitívnych ľudí. Pozitívne prípady pochádzajú z prvého sektora, v ktorom odoberali vzorky v pondelok, otestovali tu 294 ľudí.

Výsledky z testovania v druhom sektore budú známe neskôr, vzorky odoberajú v stredu v treťom sektore.

12:44 Viedeň chce rozdať obyvateľom poukážky do reštaurácií v hodnote 25 a 50 eur a podporiť tak prevádzky zasiahnuté opatreniami proti koronavírusu.

12:23 Európska komisia odporúča, aby štáty Únie postupne začali uvoľňovať obmedzenia na hraniciach pred letnou turistickou sezónou.

Skryť Vypnúť reklamu

Najskôr by sa mali podľa Bruselu otvoriť hranice medzi štátmi, v ktorých je vývoj nákazy rovnako priaznivý. Podľa komisie by štáty pri rušení kontrol na hranici nemali diskriminovať občanov ďalších krajín Únie.

Eurokomisia predstavila balíček odporúčaní, ako by mali štáty otvárať hranice.

12:19 Írsky premiér Leo Varadkar nevylúčil zavedenie povinnú karanténu pre každého, kto do krajiny pricestuje zo zahraničia. Dvojtýždňovú karanténu zatiaľ cestovateľom iba odporúčajú.

12:08 Poľsko predĺžilo uzavretie hraníc o ďalší mesiac. Varšava zatvorila v marci hranice pre cudzincov, aby zastavila šírenie koronavírusu.

11:45 Priemyslová výroba v Únii v marci pre dopady spôsobené pandémiou prudko klesla. V krajinách eurozóny klesla medzimesačne o rekordných 11,3 percenta a v celej Únii o 10,4 percenta.

Skryť Vypnúť reklamu

11:23 V Japonsku zomrel na koronavírus sumo zápasník Kiyotaka Suetake, mal 28 rokov. Stal sa prvým zástupcom tohto športu, ktorý podľahol nákaze.

11:13 Tirolsko kvôli koronavírusu hľadá nový prístup k turistickému ruchu. V uplynulých týždňoch zožala rakúska spolková krajina veľa kritiky za prudké rozšírenie koronavírusu.

Koncepciu ďalšieho rozvoja turizmu by mali vypracovať do jesene. Prehnaný party turizmus podľa hajtmana Günthera Plattera nepotrebujú.

10:49 Z ochorenia Covid-19 sa v Španielsku zotavila 113-ročná žena, ktorá je podľa úradov najstaršia v krajine.

Marii Branyas zistili ochorenie v marci a po týždňoch v izolácii sa vyliečila.

Žena prežila pandémiu španielskej chrípky (1918 - 1919), španielsku občiansku vojnu (1936 - 1939).

10:33 Pri otváraní škôlok a škôl sa musia doladiť detaily a špecifiká. Diskusie s odborníkmi podľa ministra školstva Branislava Gröhlinga pokračujú.

Skryť Vypnúť reklamu

"Keďže ide o dôležitý krok, musíme si byť na sto percent istí," povedal minister.

10:13 Testovanie zamestnancov a klientov v oboch zariadeniach sociálnych služieb mesta Trenčín zatiaľ nepotvrdilo koronavírus.

Známe sú výsledky 90 percent z 358 otestovaných ľudí, všetky tieto testy boli negatívne.

09:55 Rusko eviduje mierny pokles počtu nových prípadov, stále sa však drží nad 10-tisíc nakazených koronavírusom za deň.

V krajine potvrdili 10 028 nových prípadov, celkovo sa nakazilo 242 271, Rusko je tak na druhej priečke v počte nakazených za USA.

09:30 Na Slovensku pribudli štyri nové prípady nákazy koronavírusom. Celkovo sa nakazilo 1469 ľudí.

Nové prípady pribudli v okrese Bratislava, Pezinok, Prievidza a Zvolen.

Z ochorenia sa vyliečilo ďalších 77 ľudí, celkovo sa z ochorenia vyliečilo 1060 ľudí, ochoreniu Covid-19 nepodľahol žiadny pacient.

Skryť Vypnúť reklamu

Sedemdňový kĺzavý medián klesol na 4.

Ak sa vám graf nezobrazuje, kliknite sem.

09:21 Čínske mesto Jilin čiastočne uzavrelo hranice a prerušilo dopravu po vzniku lokálneho ohniska koronavírusu.

Úrady sa obávajú druhej vlny ochorenia Covid-19.

09:13 Trnavské deti sa budú môcť opäť hrať na ihriskách od štvrtka 14. mája. Ako prvé sa otvoria novšie ihriská, ktoré budú každé ráno dezinfikovať a vstup na ne bude preto možný až od desiatej hodiny.

Rodičia majú zabezpečiť stále platné hygienické nariadenia.

09:08 Thajsko po prvýkrát od 9. marca nezaznamenalo žiadny nový prípad nákazy koronavírusom. Od začiatku epidémie Thajsko eviduje 3017 prípadov a 56 úmrtí. Vyliečilo sa už 2844 pacientov.

Vláda stále vyzýva občanov, aby nosili rúška, dbali na hygienu a odstupy.

8:50 Počet prípadov nákazy stúpol v Českej republike na 8222. Za 24 hodín zomrela jedna osoba a pribudlo 45 nových prípadov.

Ochoreniu COVID-19 doposiaľ v krajine podľahlo 283 ľudí, vyliečilo sa 4890.

Súvisiaci článok Vo vojne s pandémiou Putin hlavným veliteľom nebude. Koľko ľudí v Rusku zomiera? Čítajte 

8:46 Z Ruska od 3. mája každý deň hlásia najmenej desaťtisíc nových nakazených, dokopy ich je viac ako 230-tisíc.

Rusko predbehlo Taliansko, Španielsko aj Veľkú Britániu, viac nakazených už majú len Spojené štáty.

Okrem toho Rusko hlási viac ako dvetisíc obetí nákazy. Pohľad na štatistiky však naznačuje, že obetí môže byť v celej krajine približne o sedemdesiat percent viac, len sa zosnulým ako dôvod smrti do záznamov neuviedol COVID-19.

8:41 Britská ekonomika v prvom štvrťroku medzikvartálne klesla o 2 percentá po nulovom raste v posledných troch mesiacoch vlaňajška, uviedol britský štatistický úrad vo svojom predbežnom odhade. Analytici počítali s pádom až o 2,6 percenta.

Bola to najvýraznejšia kontrakcia od konca roka 2008, keď sa začala globálna finančná kríza. V aktuálnom kvartáli sa počíta s ešte prudším poklesom.

8:26 Hranice medzi Nemeckom a Rakúskom, ktoré boli uzatvorené pre pandémiu koronavírusu, sa opäť úplne otvoria 15. júna. Od tohto dňa na nich budú prebiehať len náhodné kontroly.

Podobne chce Rakúsko postupne uvoľniť režim na hraniciach so Švajčiarskom, Lichtenštajnskom a susednými krajinami bývalého východného bloku.

8:20 Posádke výletnej lode Greg Mortimer, ktorá strávila viac ako mesiac v karanténe pri pobreží Uruguaja, povolili v utorok vylodiť sa.

Väčšinu členov posádky po vylodení previezli do hotelov v uruguajskom hlavnom meste Montevideo.

Najmenej 35 z celkového počtu 80 členov posádky malo pozitívne testy na nový koronavírus. Viac ako 100 pasažierov z Austrálie a Nového Zélandu z lode evakuovali už v apríli a previezli ich naspäť do vlasti. Posádka však až do utorka zostávala na palube.

8:02 Stavebné spoločnosti odhadujú, že sa im vplyvom pandémie nového koronavírusu zníži hospodársky výsledok o 32 percent.

V prieskume až deväť z 10 stavebných firiem uviedlo, že pocítili finančné straty. Vyplýva to z polročnej analýzy slovenského stavebníctva spoločnosti CEEC Research a jej partnera Považská cementáreň Ladce.

7:48 Žiaci prvého stupňa a škôlkari sa do tried pravdepodobne vrátia ešte pred prázdninami. O návrhu rokovalo v pondelok konzílium odborníkov, ktoré vláde radí pri uvoľňovaní opatrení.

Súvisiaci článok Do školy by sa malo ísť v júni. Dobrovoľne Čítajte 

Hoci definitívne rozhodnutie zatiaľ nepadlo a očakáva sa až najbližší pondelok, ak počty nakazených nezačnú razantne rásť, škôlky a triedy pre deti prvého až piateho ročníka by sa mali otvoriť od prvého júna. Návšteva nielen materskej školy, ale aj základných škôl by však mala byť dobrovoľná.

„Žiaden rodič nebude nútený, keď má strach, poslať svoje dieťa do školy,“ povedal premiér Igor Matovič.

7:06 Na kanadského speváka Bryana Adamsa sa zniesli pobúrené reakcie a obvinenia z protičínskeho rasizmu po tom, ako v pondelok zverejnil na sociálnych sieťach tirádu, ako ho koronavírusová pandémia prinútila zrušiť jeho vystúpenia v Londýne, naplánované na tento týždeň.

Adams na twitteri a instagrame napísal, že jeho koncerty v Royal Albert Hall boli zmarené kvôli "chamtivým darebákom, ktorí pojedajú netopiere, predávajú zvieratá na mokrých trhoch a vytvárajú vírus", citovala z jeho statusu tlačová agentúra AFP.

"Je to veľmi nezodpovedné a rasistické," uviedla pre AFP Amy Goová z Čínskokanadskej národnej rady pre sociálnu spravodlivosť.

Loading

...

6:33 Saudská Arábia počas tzv. sviatku prerušenia pôstu zavedie na celom území krajiny celodenný zákaz vychádzania. Zákaz vstúpi do platnosti od 23. mája, keď sa skončí ramadán.

Podniky a prevádzky budú dovtedy fungovať na základe súčasných otváracích hodín a občania sa môžu voľne pohybovať v čase od 9:00 do 17:00.

V islamskom posvätnom meste Mekka zostáva naďalej v platnosti 24-hodinový zákaz vychádzania.

6:15 V Brazílii sa počet obetí ochorenia COVID-19 zvýšil o 881, čo je najvyšší denný nárast, odkedy v krajine zaznamenali prvé prípady koronavírusu.

Brazília je najviac postihnutou krajinou v oblasti Latinskej Ameriky. Nákaze tam podľahlo už 12 400 ľudí a 117 589 je nakazených. Experti navyše podľa agentúry AFP tvrdia, že skutočný počet obetí je pravdepodobne vyšší. Brazília totiž podľa jedného z nich testuje len ľudí, ktorí sú hospitalizovaní.

Marcos Espinal, šéf úseku infekčných chorôb Panamerickej zdravotníckej organizácie, povedal, že nárast počtu v prípadov v Brazílii v období niekoľkých posledných dní je znepokojujúci.

6:08 Nemecká kancelárka Angela Merkelová vyjadrila nádej na postupné otvorenie hraníc Nemecka so susednými krajinami. Povedala to na zasadnutí parlamentnej frakcie nemeckých strán únie CDU/CSU, ktoré sa
uskutočnilo prostredníctvom videokonferencie.

Podľa kancelárky existuje jasná perspektíva na obnovenie systému otvorených vnútorných hraníc v rámci schengenského priestoru v prípade, ak to dovolí situácia v súvislosti s pandémiou koronavírusu SARS-CoV-2.

Zmeny v súvislosti s hraničnými kontrolami však musia byť podľa Merkelovej zavádzané v spolupráci so susednými krajinami.

6:00 Spojené štáty zaznamenali ďalších 1894 úmrtí na následky ochorenia COVID-19, čím sa celkový počet obetí zvýšil na 82 246, informovala o tom agentúra AFP s odvolaním sa na údaje Univerzity Johnsa Hopkinsa.

Údaje sa vzťahujú na 20:30 miestneho času v utorok a predstavujú nárast v porovnaní s pondelkom a nedeľou.

USA sú najviac postihnutou krajinou na svete v súvislosti s pandémiou koronvírusu SARS-CoV-2. V Spojených štátoch podľa Univerzity Johnsa Hopkinsa potvrdili celkovo 1 367 927 prípadov nákazy.

Všetko o koronavíruse a ochorení Covid-19

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Domov

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
 2. inFEEnity posilní Samuel Oriňák
 3. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom?
 4. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
 5. Ani najlepšia mama nevie, čo sa deje v tele jej dieťatka
 6. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije?
 7. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model
 8. Firmám sa vyplatí poznať uhlíkovú stopu vlastných výrobkov
 9. Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti
 10. Pomáhajú firmám zarábať viac. Polepšili si aj živnostníci
 1. Mačka, ktorá žerie ľudí, kakajúce polienko, pavúky na stromčeku
 2. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
 3. Dopyt po bytoch stúpa, ponuka bytov sa neustále zmenšuje
 4. Tatranský buk je Stromom roka 2021
 5. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
 6. BLACK FRIDAY: Nakupujte výhodne prírodné produkty
 7. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 8. Trojica prestížnych fotografov hovorí o svojich tajomstvách
 9. Spoločnosť v Lipt. Mikuláši dodáva námorný informačný systém
 10. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
 1. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 27 538
 2. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 9 565
 3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 7 687
 4. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 4 607
 5. Rekonštruujete? Pozor na romantické predstavy o vykurovaní 3 017
 6. Ako ušetriť náklady v sklade? Máme pre vás 9 tipov 2 601
 7. Neapolu odpustíte chaos, decentné Sorrento je únikom do pohody 2 570
 8. Obľúbená kozmetika, lieky a doplnky stravy so zľavou až 50% 2 354
 9. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model 1 951
 10. TIP: Úspech zakódovaný v DNA? Potvrdil to zlatý hattrick 1 869
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Na archívnej snímke Alexander Dubček medzi Bratislavčanmi na Námestí SNP v Bratislave 25. februára 1990.

Dubček sa spolupodieľal na dosiahnutí cieľov, vďaka ktorým je dnes Slovensko demokratickým štátom, zdôraznila Čaputová.


SITA 15m
Eskorta odvádza počas prestávky z pojednávacej miestnosti Slavomíra W. na Špecializovanom trestnom súde 28. septembra 2020 v Banskej Bystrici. Pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, sa v pondelok postavilo sedem členov zločineckého gangu zo Serede, ktorý sa zaoberal distribúciou drog a polícia ich zadržala v rámci rozsiahlej akcie Venal.

Akcia bola zameraná na drogových dílerov pôsobiacich v meste Sereď a okolí.


TASR 18m
Kontajnery na textil v Beluši

Textilný odpad je podľa envirorezortu celosvetovým problémom.


TASR 1 h
Ilustračná fotografia.

Povrch vozoviek je vlhký až mokrý.


TASR 1 h
Skryť Zatvoriť reklamu